Windows XP vs. Windows Vista

Co wolicie?

  • XP

    Votes: 1 100,0%
  • Vista

    Votes: 0 0,0%
  • Inny

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    1

Mandr4ke

Bywalec
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
289
Punkty reakcji
53
Miasto
Los Angeles
Reasumując - XP to zdecydowanie bardziej funkcjonalny OS, który zaktualizowany do SP3 bije Vistę na głowę. Do tematu wrócę kiedy w połowie roku M$ wypuści drugiego SP do Visty.



Nooooooooo ;) Jeden który ma pojęcie... Tak mi się wydaje. Kiedyś taki starszy człowiek zapytany dlaczego nie umyje samochodu tylko brudnym jeździ... odpowiedział : Bo to ma jeździć a nie wyglądać !!!

Ci co chwalą Viste... Chwalą ją za co ? Bo chyba tylko za to że jest nowa , droga i ładna. Bo funkcjonalna jak na razie to ona nie jest. Pochłania procesor , pamięć ram do tego zajmuje więcej niż powinna...

Xp... Nie jest też idealny. Dziurawy jak sito , pełno niepotrzebnych rzeczy... Jednak jako OS trochę już na świecie jest... Ciągle aktualizowany , łatany itd itp
To wszystko działa na plus jeśli mam go porównywać do Visty która dopiero raczkuje. Troszkę wiedzy i sami sobie polepszymy dziadka Xp czego z Vistą nie proponuje robić bo zakończy się to katastrofą ew. formatowaniem ;)
Wydanie SP3 do Xp-ka było strzałem w 10 jak nie w 20. Ile lat trzeba było by stworzyć coś co jest warte dzisiejszej ceny ??? Jednak ciągle jestem zdania że Xp powinien być .... darmowy.

I na koniec... Tak żeby nie szperać lub otwierać nowego tematu... Windows nadaje się do hacku... Nie prawdą jest że ten kto używa win. jest lamerem. Ten kto używa win. do łamania stron (to już nie hack) nie może być pr0... I w końcu nie prawdą jest że win. jest gorszy lub lepszy od Linuxa.
Wszystko ma swoje wady i zalety. Są rzeczy które można tu a nie można tam. Więc dlaczego Linux ?
Odpowiedz jest prosta. Bo jest wygodniejszy. Bo można zrobić to samo 2 razy szybciej...(nie zawsze ale przeważnie) i na zakończenie... Dlaczego Hacker używa Linuxa ?

BO PRAWDZIWY HACKER NIE UZNAJE CZEGOŚ TAKIEGO JAK PŁACENIE ZA OS !!!

Wszycho :p Idę dzierżyć berło. A dokładniej kochane C++... I am love this SHIT ;)

Do następnego !
 
Do góry