Weselne fryzury

kasiula-korda

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Upiecia_mus_bog030.JPG

9.jpg

e78a8e6c76041222b2fa518abf5378c1.jpg

Uwielbiam kwiaty we włosach!! Moja fryzura będzie wyglądała mniej więcej tak - Fryzura ślubna
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Jak uczesać się do ślubu

Twoje włosy, jak cała ty, powinny wyglądać przepięknie i pasować do sukni ślubnej oraz welonu. Kiedy wybierzesz kreację, wybór fryzury stanie się prosty. Ale pamiętaj! Wesele to nie bal przebierańców. Nie chodzi o to, żeby się przebrać za pannę młodą, tylko stylowo wystroić.

Twoje uczesanie powinno pasować zarówno do stylu sukienki, jak jej kroju. Proste suknie pozwalają na skomplikowane, bujne fryzury. Wymyślne kreacje wymagają skromnej oprawy.
Jeżeli suknia jest zamaszysta, z bardzo szerokim dołem, fryzura powinna ją proporcjonalnie dopełniać. Maleńka główka w zestawieniu z wielkim, szerokim dołem może wyglądać karykaturalnie. Nawet upięte włosy powinny mieć formę proporcjonalnie dopasowaną do sylwetki i szerokości ślubnej kreacji.

Klasyczna suknia o kroju balowej kreacji z odsłoniętymi ramionami pasuje do każdej fryzury. Pod warunkiem, że jest elegancka i prosta. Suknia, która ma zasłonięte ramiona, lepiej wypadnie z upiętymi lub krótkimi włosami. Chyba że jej krój jest minimalistyczny, wówczas gładkie włosy opadające na ramiona wzmocnią efekt surowej prostoty.
Odsłonięta szyja pięknie podkreśla urodę pleców, więc jeżeli suknia ślubna ma dekolt z tyłu, w żadnym wypadku nie warto zasłaniać go ropuszczonymi włosami. Te z kolei pasują do prostych w kroju, smukłych sukienek, na przykład empirowych, romantycznych, także nowoczesnych, przypominających krojem kreacje gwiazd filmu na czerwonym dywanie.
Niezależnie od tego, czy upniesz, czy rozpuścisz włosy, powinny one zachwycać. Zadbaj wcześniej o ich kondycję, kolor, strzyżenie.
więcej tutaj -> ://myweddspace.pl/artykul/jak-uczesac-sie-do-slubu/?sekcja=fashion_beauty
smile.gif
 

sylwia_sieradz

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja na swoim ślubie miałam zrobione loki, ale włosy pozostawiłam rozpuszczone, nieupięte, tylko wplecione w nie miałam delikatne kwiaty.
Jakoś w ogóle nie jestem pzrekonana do tyvh ślubnych koków - one zawsze tak postarzają panny młode...
 

kopcik

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2010
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
mi się podobają fryzury z rozpuszczonymi włosami np z lokami, chociaz niektroe tu umieszczone z upieciami sa tez swietne
 

makeupgwiazdy

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Zauważyłam, że w Polsce często pojawiają się "koko-loki" natapirowane, utrwalone lakierem, aż się świeci dodatkowo obsypane brokatem. A fe! Mi najbardziej podobają się romantyczne fryzury.
 

Attachments

  • images (5).jpg
    images (5).jpg
    5,9 KB · Wyświetleń: 57

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Też jestem ogromną zwolenniczką romantycznych upięc, loków i fal. Ta fryzura powyżej bardzo mi się podoba i pasowałaby mi do skromnej zwiewnej i powłóczystej sukni, aż się rozmarzyłam.
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
ta przy lusterku.. jest niesamowita.. <kocham> :)
 

Lasoteczka

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Odnośnie rzucania- ja welonu nie miałam, rzucałam podwiązką :)
ewentualnie byłam gotowa na rzut bukietem, panowie z orkiestry stwierdzili, że trochę go szkoda i wymyślili podwiązkę:)
Fryzurę miałam taką:
dsc2107x.jpg

dsc2000x.jpg

dsc1878v.jpg


Generalnie pomysł był fajniejszy niż wykonanie ale tak późno umawiałam się do fryzjera, że nie mogę narzekać :)
Dodatkowo mam kręcone włosy i nie chciałam prostować a tu pod koniec wesela się rozprostowały! :mruga:
 

Lilka85

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ładnie wyglądałaś, ja też mam okulary i myślę o założeniu soczewek , ale jak patrzę na to zdjęcie -to super wyglądała całość
 

Lasoteczka

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ładnie wyglądałaś, ja też mam okulary i myślę o założeniu soczewek , ale jak patrzę na to zdjęcie -to super wyglądała całość

Dziękuję, u mnie soczewki wogóle nie wchodziły w grę bo dziwnie mi się na siebie patrzy jak jestem bez okularów :) Zdjęcie ich całkiem tak samo- mam zeza, którego w okularach nie widać a bez okularów po jakimś czasie jest masakra... <_<
 

pola82

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Zawsze tak jest, że jak się ma krótkie to chce się mieć długie, jak kręcone, to proste itd.
Co do fryzur ślubnych - jestem zwolenniczką prostoty, zero brokatu, dziwacznych, wielkich koków na pół głowy.
Jeśli upięcie - to delikatne, jeśli ktoś ma proste włosy - niech nie robi z siebie baranka, bo będzie to nienaturalne.

Fale, delikatne koczki, proste też są ok.
 

anda87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ja mam proste i właśnie marzę o lokach :) do ślubu pewnie jakiś kok mi fryzjerka wymyśli :)
 
Do góry