Weselne fryzury

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mi sie podoba nr 3
no i generlanie takie fryzury w których wlosy nie sa calkowice spiete

nie no welon musi byc :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ta mi się bardzo podoba :)
c_02a.jpg
c_03a.jpg

c_05a.jpg
c_06a.jpg
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jest śliczna
ale wątpie żeby moje włosy tak wytrwały cały dzien :/
cięzko u nich z kręceniem
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ta ostatnia fryzura plus diadem jest fenomenalna :)

mam super kumpele ja tu na razie planuje a ona mowi ze mi swoj śluby diadem pożyczy i że bede miec juz coś pożyczonego ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mi się takie fryzury podobają no i ja będę miała coś takiego jak dożyje :p
fryzurka6rz.jpg
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Ładne fryzurki :) ja zdecydowałam, że idę w klasykę i zafunduję sobie fale w stylu lat 20-30. Ciężko mi znaleść zdjęcie jakieś do wklejenia niestety. Ciekawskim polecę znalezienie na youtube występu Agady i Nicka z Fabryki gwiazd. Śpiewali Time To Say Goodbye i dziewczyna miała tam właśnie taką moją fryzurę :) z tą różnicą, że moja będzie czarna. Wiem, że utrudniam życie,ale może komuś będzie się chciało sprawdzić :p Zakochałam się w tej fryzurze i w ogóle lubię styl retro.
 

MoniczkaM

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
ja nie lubię koków i całkowicie upiętych włosów. u mnie musi się coś "majtać" z tyłu :) poza tym ja mam włosy prawie do pasa więc ciężko byłoby je utrzymać całe upięte.

z tych co wstawiła Gabi to oczywiście ostatnia :D

Mi się podoba ta pierwsza fryzurka miałam coś podobnego na studniówce:)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
A tu macie kilka porad odnośnie doboru fryzury (i makijażu) ;)


Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy?

"Jaka fryzura podoba się Pani najbardziej"? Takie pytanie słyszymy dosyć często w salonie fryzjerskim. Dla ułatwienia otrzymujemy katalog z setkami pięknie uczesanych modelek i chwilę na zastanowienie. Oczywiście mamy już w głowie koncepcję fryzury i kiedy po godzinie oglądamy efekt strzyżenia, okazuje się, że coś jest nie tak. Otóż został pominięty bardzo ważny element - kształt naszej twarzy. Oto kilka wskazówek, które pozwolą Ci dobrać najlepszą fryzurę.

Twarz owalna

Jesteś szczęściarą - Tobie pasują prawie wszystkie fryzury. Czasami, mimo ładnego kształtu twarzy, chciałabyś jednak odwrócić uwagę od pewnych elementów.

Broda wysunięta - dobrze będziesz wyglądała we fryzurce na pazia. W takim uczesaniu włosy gładko opadają ku dołowi z końcówkami podwiniętymi do środka na wysokości brody. Skoncentruj uwagę na górnej części twarzy poprzez wysokie upinanie włosów i grzywkę.

Broda cofnięta - ukryjesz ją pod skośnym ścięciem włosów: z tyłu włosy krótsze, a z przodu dłuższe (na wysokości brody).

Ładny owal twarzy najlepiej widać przy włosach spiętych w koński ogon.

Twarz okrągła

Będziesz najlepiej wyglądała we fryzurze, która wydłuży i wyszczupli optycznie Twoją twarz. Włosy upinaj więc wysoko lub zafunduj sobie uczesanie z pazurkami zachodzącymi na policzki. Jeśli nosisz proste, półdługie włosy, wówczas nie zakładaj ich za ucho i nie wywijaj końcówek na zewnątrz, tylko do środka. Unikaj przedziałków na środku, fryzur puszystych i loków, które poszerzają dodatkowo twarz. Proste grzywki również są dla Ciebie niekorzystne.

Nie zapominaj o makijażu. Nieoceniony będzie w Twoim przypadku róż, który nakładaj na policzki ukośnymi pociągnięciami w dół. Brwi staraj się wyskubać tak, aby miały kształt złamany, a nie półokrągły.

Twarz kwadratowa

Prawdopodobnie masz szerokie czoło i wydatne kości policzkowe oraz kości żuchwy. Wybierz uczesanie, które zaokrągli Twoje rysy i wydłuży twarz. Tak więc korzystne będą fryzury faliste, z lokami i niezbyt krótkie. Najlepiej, jeśli fryzura będzie asymetryczna, z wycieniowanymi bokami, z pasmami włosów zachodzącymi na kości żuchwy. Końcówki włosów prostych wywijaj do środka. Unikaj włosów prostych, kończących się na wysokości brody.

Jeśli chodzi o makijaż to skoncentruj się na upiększeniu górnej części twarzy, odwracając tym samym uwagę od okolic brody i żuchwy. Wyjątkiem jest róż, który nakładaj ukośnie w dół na policzki oraz koniecznie na wystające kości szczęki.

Twarz w kształcie serca

Szerokie czoło, mała broda i wystające kości policzkowe w skrócie charakteryzują typ rodzaj urody. Aby uzyskać balans pomiędzy górną i dolną częścią twarzy wybieraj fryzury, które zwężą optycznie twarz w okolicach czoła i wypełnią pustą przestrzeń w okolicy brody. Następujące fryzury sprawdzą się w Twoim przypadku: włosy półdługie z kręconymi końcami; uczesanie z przedziałkiem po środku i z grzywką zasłaniającą boki czoła; prosta grzywka i włosy z końcówkami wywiniętymi na zewnątrz.

Malując twarz podkreśl usta i przyciemnij różem brodę i boki czoła. Róż na policzki nakładaj niezbyt ukośnie.

Twarz w kształcie gruszki

Węższe czoło i szersza broda to charakterystyczne cechy twarzy w kształcie gruszki. Uczesanie, jakie możesz wybrać to: fryzura upięta na górze ze zwisającymi kosmykami; wszelkie asymetryczne pazie; grzywka z pazurkami i długie proste włosy. Unikaj natomiast wszelkich koków i końskich ogonów, które uwydatnią szerszą, dolną część twarzy.

Róż nakładaj pod kościami policzków, zaakcentuj makijaż oka, a usta podkreśl niezbyt ciemną szminką.
źródło: //www.weselinka.pl/jak-dobrac-fryzure-do-ksztaltu-twarzy
smile.gif
 

Oksi

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja również chciałabym częściowo rozpuszczone włosy, źle się czuje w wielkich sztywnych kokach ^_^ ale właściwie na nic konkretnego jeszcze się nie zdecydowałam...
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
jestem zgodna z Jacykowem, że koko-loki są już niemodne. Ja wybiorę luźne, romantyczne upięcie z boku głowy z jakimś kiatem. Na pewno nie zgodzę się na gotowane mocno skręcane loki, w dodatku przeszklone lakierem i brokatem. Jakoś nie przepadam za takimi fryzurami, niestety są one w Polsce jeszcze bardzo popularne -> "Fryzura z zakładu cioci Krysi".
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
a mnie się marzy coś takiego :
58_640x640.jpg

lub coś podobnego:
2646_17219_big.gif

;)
 
Do góry