Weselne fryzury

anda87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Na sylwka miałam kok - rozwalił mi się na głowie po 3 godzinach zabawy :)
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Koki faktycznie niektórym dodaja lat, dlatego warto zrobić fryzure próbną. Na fotkach propozycje bardziej naturalnych koczków.

Kok-dwukolorowy.jpg





3847296.jpg


fryzura_dlugie_54_139.gif
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Jak na mój gust to z tych trzech zdjęć wyżej najładniejsze drugie, natomiast ja chciałabym mieć pokręcone włosy i upięte luźno na jedną stronę :) Może ostatnio oklepane, ale mi się podoba :)
 

Kazytka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
A tak swoją drogą co myślicie o kapaluszu do ślubu?
Ja uważam że są urocze do dobrej fryzury.

wedding-hat-fascinator-300x291.jpg


golden-brown-thick-side-bangs-short-wavy-wedding-hairstyle-big-european-lily-lace-wedding-hat.jpg


white+rose+vintage+style+wedding+hat.jpg
 

FestBaba

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
trzeba chyba tone lakieru, zeby to sie przez cale wesele i tancowanie utrzymalo :-D

Wystarczy zrobić warkoczyki lub kok i wszystko będzie się trzymać jak należy.
Mnie się podobała fryzura tej Tymoszenko, co to ją na Ukrainie do paki wsadzili.
Kobieta musi mieć ładne i długie włosy.
 

aga_1988

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Może macie sprawdzonego fryzjera z Warszawy, który byłby w stanie stworzyć fryzurę dla Pani Młodej :) ?
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
Nie wiedziałam, że ślub to tyle przygotowań, mój będzie za dokładnie miesiąc, a ja nie wiem jaką mieć fryzure, myślałam, o lokach i doczepianych wlosach, ale sama nie wiem. Kurcze, może macie jaieś fryzury, długich wlosów i loków lub takich fal
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Ja też poproszę - coś modnego z loków, może jakieś podpowiedzi :)
 

KaMa86

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mi najbardziej podoba sie fryzura kręcone loczki upięte po jednej stronie głowy i żeby tył sie nie żucał za bardzo z przejście z prostych w kęcone to proponuje delikatne żywe kwiatuszki w kolorze bukiecika.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
//www.fryzury-katalog.pl/Images2/slubne-fryzury-dlugie-wlosy-fryzura-slubna-numer-58.jpg
//www.fryzury-katalog.pl/Images2/slubne-fryzury-dlugie-wlosy-fryzura-slubna-numer-71.jpg
//www.fryzury-katalog.pl/Images2/fryzura-slubna-dlugie-wlosy-w-katalogu-fryzur-fryzury-na-slub-17.jpg
//www.fryzury-katalog.pl/Images/fryzury%20slubne%20fryzury%20dlugie%207a.gif
//www.fryzury-katalog.pl/Images/fryzury%20slubne%20fryzury%20dlugie%2014a.jpg
//www.fryzury-katalog.pl/Images2/fryzura-slubna-dlugie-wlosy-w-katalogu-fryzur-fryzury-na-slub-87.jpg
 

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
Kazytka napisał:
A tak swoją drogą co myślicie o kapaluszu do ślubu?
Ja uważam że są urocze do dobrej fryzury.

wedding-hat-fascinator-300x291.jpg


golden-brown-thick-side-bangs-short-wavy-wedding-hairstyle-big-european-lily-lace-wedding-hat.jpg


white+rose+vintage+style+wedding+hat.jpg
A to nie jest toczek przypadkiem? :))

Mi się bardzo podobają fryzurki takie jak tutaj //kiedy-powiem-tak.blogspot.com/2012/11/sylwetka-wyprostowana-jak-struna-smuka.html ogólnie cały look w tym stylu, ale niestety ani nie mam figury do tego ani nie mam idealnych rysów twarzy
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Moim zdaniem najistotniejsze jest to by włosy były zadbane i błyszczące bo takie w każdej fryzurze będą się pięknie prezentować.
 

0sweetness0

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Uwielbiam przeglądać fryzury ślubne, niektóre są po prostu powalające. Najbardziej podobają mi się takie co są w połowie upięte w połowie rozpuszczone, nadają niezwykłej kobiecości.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Mnie się zawsze wydawało, że właśnie takie fryzury typu "half-up", czyli połowa upięta, połowa rozpuszczona, podobają mi się najbardziej i najbardziej będą do mnie pasować. Przez ostatnie kilka miesięcy zdanie zmieniałam milion razy, w końcu po rozmowie z zaufaną fryzjerką wybrałam coś w tym stylu:
bride-side-ponytail-white-flowers-farm.jpg

Tyle, że ja mam ciemnobrązowe włosy, a kucyk będzie bardziej pokręcony. Kwiat kupiłam sztuczny, bo bałam się, że prawdziwy oklapnie po kilku godzinach :D Mam nadzieję, że wyjdzie fajnie. W takiej fryzurce nie zatraca się urok długich włosów, a jednocześnie można zapanować nad czupryną :)
 

pisanka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2013
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
ja bym chciała mieć klasyczne proste, ewentualnie z jakąś ładną spinką, kwiatkiem, woalką, bez welonu :)
 
Do góry