Weselne fryzury

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
Ja kupiłabym sztuczny kucyk, żeby to wszystko zagęścić, no chyba że jesteś szczęśliwą posiadaczką gęstej czupryny :)
 
L

Lenska

Guest
Ja preferuję raczej wysoko upiete włosy, ale bez specjalnych udziwnień. Bardziej naturalnie.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Tatainka napisał:
Ja kupiłabym sztuczny kucyk, żeby to wszystko zagęścić, no chyba że jesteś szczęśliwą posiadaczką gęstej czupryny :)
Nie wiem, do kogo to pytanie, ale jeśli do mnie to tak, jestem posiadaczką gęstej czupryny :D
 

Agnieszka Dergacz

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2014
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wg mnie teraz najmodniejsze są takie luźne upięcia z warkoczami itp. Chodzi mi o coś takiego:
warkocz-weselny.jpg


choć może nie jest to najprecyzyjniejsze wykonanie fryzury ślubnej, ale tak poglądowo o coś takiego mi chodzi. Jeszcze kilka takich fryzur ciekawych jest w tym miejscu: fryzury ślubne 2015 .
Koki wysoko i mocno upięte to wg mnie teraz już nie jest takie modne i trendy jak kiedyś. Choć wiadomo ile ludzi tyle opinii :)
 

ortodoks

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja do końca nie rozumiem tych fryzur z warkoczami. Ta wygląda w miare fajnie, ale jak ktoś ma mało włosów i często ściśnie sobie tego warkocza przy skórze a nie daj Boże nad wysokim czołem. wygląda to okropnie. Same luźne spięcia są bardzo fajne.
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
ortodoks napisał:
Ja do końca nie rozumiem tych fryzur z warkoczami. Ta wygląda w miare fajnie, ale jak ktoś ma mało włosów i często ściśnie sobie tego warkocza przy skórze a nie daj Boże nad wysokim czołem. wygląda to okropnie. Same luźne spięcia są bardzo fajne.
jestem tego samego zdania. chociaż dobra fryzjerka powinna dać jakiś sygnał, że fryzura przyszłej pannie młodej zwyczajnie nie pasuje.
 

Olanzapine

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
113
Punkty reakcji
1
slubna2.jpg

Fajny motyw z wplataniem we włosy ozdób, wtedy i fryzura komponuje się z suknią :)
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
mi się osobiście ozdoby we włosach nie podobają. co za dużo dodatków to też niezdrowo
 

asi_a

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
3
czemu? jak nie ma welonu, a ktos ma tak piekne dlugie i geste wlosy to czemu nie miec takiej \fryzury na wlasnym weselu
 

rPKOKO

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2016
Posty
18
Punkty reakcji
0
mnie zawsze przeraża że fryzury od fryzjera są takie sztywne i sztucznie wyglądają...
 

Wika Ziembicka

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja ma włosy aż do tyłka (obcięłam końcówki bo miałam jeszcze dłuższe - za pupę) i powiem Wam że to jest problem dla większości fryzjerek bo one nie wiedzą z czym to się je, jak spleść takie włosy, to jakaś masakra. :(
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
A może jakaś bardzo skromna fryzura, a do tego wianek z kwiatów, taki jak np. tutaj?
 

Attachments

  • wianek_ślubny_z_żywych_kwiatów-662x441.jpg
    wianek_ślubny_z_żywych_kwiatów-662x441.jpg
    62,4 KB · Wyświetleń: 0
D

Dorka123

Guest
Pięknie takie uwielbiam, naturalne i czarujące w swojej prostocie. Sama żałuje, że na to nie wpadła, chociaż do sesji mogłam sobie taki wianek zamówić. To w kwiaciarni się zamawia czy to część fryzury czy jak?
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dala mnie wianki to po prostu cudo na głowie. Ile w tym delikatności i wdzięki serio :) BYłam na kilku slubach gdzie Panna młoda miała wianki na głowie. Zakochać się można! :) Wiem, że można zamówić w kwiaciarni. Warto jednak zamówićw dobrej kwiaciarni, żeby wianek wyglądał jak na zdjęciu np.
 

april_30

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
lepszy welon niż wianek :p a baw się z kwiatami całą noc na imprezie :p
 
Do góry