Wczasy za granicą czy w kraju?

tami277

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam wczasy w polskich górach! Cisza, spokój, można odpocząć i pooddychać świeżym powietrzem. Ja na miejsce swojego wypoczynku co roku wybieram Hotel Klimek w Muszynie. Cenie sobie Aquapark na miejscu, dużą ilość atrakcji, SPA. Jedzenie jest naprawdę przepyszne, a obsługa świetna!
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Przyznano ostrzeżenie za marketing szeptany.
Też jestem tego zdania. Poza tym w obecnej sytuacji moim zdaniem lepiej zostać wśród swoich i wspierać rodzimą turystykę. Na wakacje mamy zaplanowany z mężem wyjazd na ten turnus małżeński do Uniejowa na 6 dni w ramach trochę terapii, ale trochę też żeby odreagować i dowiedzieć się czegoś więcej o nas. Wyjazd opiera się na harmonogramie aktywności trochę sportowych trochę motywacyjnych dla wzmocnienia swojego wewnętrznego ja. Byliśmy juz kiedyś na czymś podobnym. Łączy przyjemne bo jest też SPA w obiekcie z pożytecznym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
My przede wszystkim musimy sami się odbudować. Ja stawiam na Polskę, marzy mi się wyjazd nad morze, ale co z tego wyniknie to się okaże.
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
W tym roku raczej tylko Polska :) jeżeli tylko sytuacja na to pozwoli.
 

tomekwck

Zbanowany
Dołączył
7 Październik 2020
Posty
7
Punkty reakcji
0
W kraju w tym roku. Planowałem wyjazd za granicę i to nawet kilka jednak tak się złozyło ze musieliśmy zostać w Polsce Liczę na to, ze w przyszłym roku wszystko się naprostuje oraz epidemia minie i bezie mozna wreszcie wybrać sie do jakiegoś fajnego kraju za granica. Chcialbym ponownie odwiedzić Grecje, moze Włochy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
W obecnym momencie tylko kraj. Mamy obecna sytuację jaką mamy, żaden inny kraj nie zapewni mi TAM lepiej niż mam TUTAJ.
Tak że na razie kraj PL jest najlepszym rozwiązaniem na chwilę obecną. (Co zrobisz, jak nic nie zrobisz?)..... ?
 

Ermildo

Zbanowany
Dołączył
20 Styczeń 2021
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jesli moze byc 'malo egzotycznie' czyli daleko to bardzo polecam Madere. Na miejscu jest bardzo egzotycznie, zupełnie jak nie w Europie. Lewad do trekingow jest cala masa, każda inna i wszytskie fantastyczne.

Sporo ciekawych wypadów ma zaplanowane rownież M Canoe. Jak na przyklad kajaki w Chorwacji czy rafting w Austrii.
Na blogu M Canoe jest opisane, gdzie polecane jest się wybrac
 

Karpatie

Zbanowany
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
57
Punkty reakcji
1
Reklama.
U nas jest różnie. Lubimy w trakcie roku wybrać się na wakacje za granicę ale uważam, ze w kraju również jest wiele ciekawych miejsc, w których można spędzić czas.

Od siebie polecam Gdańsk, mają ładne plaże, wiele zabytków. Można wybrac się na Hel, do Władysławowa czy do Jastrzębiej góry. Warto jest zastanowić się nad wypoczynkiem poza sezonem, mniej turystów a morze nawet zimą ma wiele uroku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

siesah

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2022
Posty
7
Punkty reakcji
1
Wole raczej wyjazdy za granice. Polske zwiedze na emeryturze :)
Zawsze bawilo mnie stwierdzenie "nie jezdze za granice, bo drogo. Wole w Polsce"
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Jeśli złotówka się wyraźnie nie umocni, to w tym roku długi urlop w Polsce na jakimś zadupiu typu mazurki, albo morze. Po 5 zł euro kupował nie będę. Jeśli się umocni, to Chorwacja.
 

Michal_Z

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2022
Posty
10
Punkty reakcji
2
Jeśli złotówka się wyraźnie nie umocni, to w tym roku długi urlop w Polsce na jakimś zadupiu typu mazurki, albo morze. Po 5 zł euro kupował nie będę. Jeśli się umocni, to Chorwacja.
No ja właśnie rok temu byłem w Chorwacji, nie powiem, trochę tam ceny poszły w górę, dlatego w tym roku w Polsce, konkretnie Bieszczady
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Tylko i wyłącznie Polska jeżeli o mnie chodzi. Może kiedyś wybiorę się do Serbii lub Bułgarii ale to głównie dlatego, że są to kierunki mało uczęszczane a byłem kiedyś w Serbii przejazdem i ten kraj jest bardzo niedoceniony pod względem turystycznym.
 

MariaMarkowa

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2022
Posty
38
Punkty reakcji
1
O Serbii słyszałam wiele dobrego, widziałam, też na zdjęciach mojej koleżanki różne ciekawe miejsca. Natomiast jeżeli chodzi o Bułgarię, to jest jak najbardziej często wybieranym kierunkiem, bo tak na prawdę dalej uchodzi ona za najbardziej dostępny finansowo. Poza tym pogoda jest pewna. Fakt nie jest to kierunek wybierany np w październiku czy listopadzie, ze względu na to, że jest ta już o tej porze roku chłodno. Natomiast ja spędzam urlop bardzo różnie, ponieważ raz jest to w Polsce, a czasami za granicą. Teraz rozglądam się za jakimiś ofertami, może jakiś kierunek w stylu Turcja last minute
 

wodna12

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2022
Posty
1
Punkty reakcji
0
Spam
Ktoś kojarzy jakieś fajne miejsca za granicą na pływanie deską SUP tak w lutym albo w marcu? Byłam dwa tygodnie temu na Cyprze i mogę powiedzieć, że warunki jak na tą aktywność wymarzone.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

FravAvila

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2023
Posty
8
Punkty reakcji
0
Zależy co kto lubi. Ja lubie wakacje/urlop w Polsce jak i za granicą. Kocham nasze polskie góry, morze, ale nie ukrywam, ze mega lubię odkrywać perełki za granicą Co do podróży, gdzie się dokładnie wybrać za granicę w Europie zajrzyjcie tutaj https://glamstyle.pl/podroze/
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
328
Punkty reakcji
43
Kurcze, ja jeżdżę za granicę zazwyczaj na wczasy i im więcej jeżdżę, tym bardziej doceniam powroty do Polski.

Poważnie, w tym roku np byłem na Sycylii i w Maroko, przyjeżdżając z obu tych miejsc człowiek ma wrażenie, że w końcu przyjeżdża do cywilizacji.
 
Do góry