Wczasy za granicą czy w kraju?

tami277

New Member
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam wczasy w polskich górach! Cisza, spokój, można odpocząć i pooddychać świeżym powietrzem. Ja na miejsce swojego wypoczynku co roku wybieram Hotel Klimek w Muszynie. Cenie sobie Aquapark na miejscu, dużą ilość atrakcji, SPA. Jedzenie jest naprawdę przepyszne, a obsługa świetna!

Roselyn

Member
Punkty reakcji
3

rebeka306

Member
Punkty reakcji
0
Też jestem tego zdania. Poza tym w obecnej sytuacji moim zdaniem lepiej zostać wśród swoich i wspierać rodzimą turystykę. Na wakacje mamy zaplanowany z mężem wyjazd na ten turnus małżeński do Uniejowa http://www.sensopsychologia.pl/turnusy/9/turnus-6-dni-w-hotelu-lawendowe-termy-medical-spa**** na 6 dni w ramach trochę terapii, ale trochę też żeby odreagować i dowiedzieć się czegoś więcej o nas. Wyjazd opiera się na harmonogramie aktywności trochę sportowych trochę motywacyjnych dla wzmocnienia swojego wewnętrznego ja. Byliśmy juz kiedyś na czymś podobnym. Łączy przyjemne bo jest też SPA w obiekcie z pożytecznym

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
2
Miasto
Dzielnica Łódzka
My przede wszystkim musimy sami się odbudować. Ja stawiam na Polskę, marzy mi się wyjazd nad morze, ale co z tego wyniknie to się okaże.

Do góry