Wakacje w Polsce.

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Bieszczady i Solina są śliczne. Byłem tam dwa lata temu na obozie żeglarskim i było naprawdę wspaniale. Poza tym w bieszczadach morze urzec pustka, ogromne przestrzenie bez śladu ludzkiej stopy. Nie byłbym sobą gdybym nie polciłbym Beskidu Żywieckiego. Obecnie już chyba nie ma szlaku na którym nie zostawiłbym swojego odcisku. Jednak zawsze najciekawsze przygody wiążą się z wypadami poza szlak, kilka razy już się zgubiłem i musiałem się nakombinować żeby dojść gdziekolwiek. Świetnym pomysłem jeż też treking na początku wiosny, kiedy śniegu górach jest sporo ale nie aż tyle żeby poważnie przeskadzały w chodzeniu. Do niezapomnianych przeżyć należy też jedna burza w górach, w górach można się przekonać co to znaczy burza.
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Można powiedzieć ze zwiedzilam prawie cale wybrzeże :) ale najbardziej podoba mi sie w Mielnie, Pobierowie, Władysławowie :) polecam :)
 

londek

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Pabianice
Ja ostatnio otpoczywałem ponad miesiąc na północy Polski, w Okoninach nadjeziornych:) Mówie wam zajefajne miejsce. Piękne lasy, czyste plaże, jeziora. Swietne osierodki. Poprostu żyć nie umierać B)
 

vvob

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
53
Miasto
Mysłowice
Ja zapraszam do Poznania. Jest tu wiele rzeczy do zobaczenia. Jeśli ktoś chce jakieś zdjęcia to chętnie prześlę na maila :D
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
O ja tez zapraszm do Poznania.Popieram vvob,rzeczywiscie jest pięknych rzeczy do zobaczenia.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Sopot piekne miasto.....
Polecem miejscowosc Żegiestów.... Blisko rzeka... Gory.... Pieknie...
Za rzeką jest Słowacja....
Ta miejscowosc jest koło Muszyny....
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
A co myślicie o wakacjach ze SPA? Podobno hotel Primavera organizuje takie wakacje, można zabrać dosłownie całą rodzinę ze sobą i wszyscy będą dobrze się bawić, nawet dla dzieci organizują jakieś tam zabawy, atrakcje, tak ze nie ma co się martwić, że będą się nudziły. Zresztą do morza jest blisko, więc jeżeli takie leniuchowanie się znudzi, to można się na jakąś wycieczkę krajoznawczą wybrać. Moim zdaniem to fajna opcja na wakacje w Polsce.
 
P

papryka9

Guest
Taki pomysł bardzo mi się podoba:) Chętnie wybrałabym się do primaveraspa z moimi przyjaciółkami:) Nie tylko wróciłybyśmy wypoczęte,ale również piękniejsze. Chyba o to tak naprawdę chodzi w wakacjach, prawda?
 

Kszysztoff

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej
ja polecam jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie można zobaczyć dinozaury w oryginalnych rozmiarach! W Zatorze koło Krakowa jest Dinozatorland, zobaczyłem kiedyś ultokę i pojechaliśmy tam podczas pobytu w Krakowie z rodziną. Dzieci były zachwycone, z resztą mi też się podobało! A jeśli chodzi o nocleg to spaliśmy w Krakowie, podczas spacerku po rynku trafiliśmy na hostel na Pl. Szczepańskim - Old Town Hostel i tam już zostaliśmy na 3noce. tanio , miło i dobrze się spało. polecam te miejsca, jeśli wybieracie się do Krakowa.
 

gdynianka

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
polecam Gdynię elegancki apartament 10 min. spacerem od morza, bulwaru i od ulicy Swiętojańskiej. 2 sypialnie, salon, kuchnia ze zmywarką i łazienka, nowe czyste eleganckie gwarancja zadowolenia
Gdynia jest przepiękna no super no i Gdańsk, Sopot Hel można też wyskoczyć
mieszkanie ma 80 metrów jest super a cena niewysoka
moj tel 501287822 mail jwt64@wp.pl

turystyka.znajdzto.pl/nad-morzem-jeziorem,418/gdynia-gdynia-elegancki-apartament,1232988.html
na tej str sa fotki tylko trzeba wpisać http na początku
 

czarnoglowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Odwiedziłam naprawdę dużo fajnych miejsc. Długo by wymieniać. Jednym z najpiękniejszych były Wieliczka i Kraków. Naprawdę polecam.

Wieliczka.JPG
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
potwierdzam, byłam nad Białym. ogólnie Roztocze jest super, szczególnie jak ktoś lubi spokój, zajdę rowerem itp
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
jak dla mnie Polska to piękny kraj - trzeba tylko wiedzieć gdzie dokładnie pojechać. Mnie ciągnęło zawsze nad morze - a tam szczególnie trójmiasto (zwłaszcza Gdańsk), Władysławowo, Jastrzębia Góra, Międzyzdroje, Szczecin itd. Wybieram się tez na Mazury - bo wesele znajomych czeka mnie w tym roku - już nie mogę się doczekać ;)
 

Alkaa1

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja rok temu byłam w Augustowie na Podlasiu.
Tanio, wszędzie blisko, sympatyczna obsługa i jedzenie niczego sobie .

www.augustow-logos.pl
Sami zobaczycie ,

Jestem bardzo zadowolona bo znaleźliśmy promocję na noclegi i wraz z wyżywieniem wyszło bardzo dobrze ! NA dodatek Ten rejs statkiem ! Mówię Wam , wiele razy pływałam statkami, ale te okolice na serio są magiczne !
 
Do góry