Wakacje w Polsce.

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
No Bieszczady na rowerze sa boskie, byłem kiedys na 5-cio dniowej trasie. Tyle tylko, że sam bo nikt ze znajomych nie chciał się dołączyć. W tym roku jest plan na woj. Pomorskie :) Rozmawiałem z kilkoma bikerami i mówili, że jest tam gdzie jeździć, ze jest sporo malowniczych, dzikich terenów. W sumie to zajrzeć nad Bałtyk na rowerze to fajna sprawa.

262a63a.jpg
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja jade do Ustronia Morskiego na 7 dni za 100 zl za caly wyjazd :) Mamy z przyjaciolmi cale mieszkanko wynajete dla siebie 80 m od morza ;D na Frupi kupilismy kupon i dlatego tak tanio jest :) juz sie nie moge doczekac!! kochaaam wakacje <3
 
K

kamilll27

Guest
Czy wybierając atrakcje turystyczne skupiacie swoją uwagę również na oryginalnych hotelach?
Moja propozycja to:
1. Hotel Bończa w Szczecinie - oryginalne i zmysłowe miejsce, pełne romantyzmu!
 

andzias76

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja wybieram się do Mrzeżyna do ośrodka Geovita. Zakochałam się w tym miejscu :) Oprócz bliskości plaży i morza, jest letni basen, gabinet kosmetyczny, odnowa biologiczna i pyszne jedzonko :) Po takim urlopie czuję się w pełni zregenerowana:)
 

Ignis Saiwala

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
69
Punkty reakcji
1
Ostatnio trochę przemyślałam wszystkie wyjazdy i tak mi wpadło do głowy, że nawet swojej Warszawy za bardzo nie znam... x.X
Tak mi to wpadło do głowy na spacerze po Kampinosie (mieszkam na drugim końcu miasta, ale tam też często bywam). Weszłam w las tylko trochę głębiej niż zwykle, zobaczyłam jakieś betonowe słupki i mnie olśniło, że tak naprawdę nic o tym miejscu nie wiem. Poczytałam w necie o całych okolicach i trochę mi się głupio zrobiło, że zawsze w wakacje narzekałam - że nie ma w stolicy fajnych ruin do zobaczenia, że las jest za daleko, że muzea jakieś nudne.
W końcu ruszyłam tyłek i za 4.50zł (nie mam karty miejskiej) zobaczyłam w jeden dzień więcej, niż przez cały poprzedni miesiąc (jeżeli tylko jeden...).
Aaa... No i bardzo polecam mieć dużo dobrych znajomych z fajnymi zainteresowaniami, bo tacy ludzie potrafią głupi spacer po parku zmienić w coś magicznego ;D
Hm... Wakacje w Polsce, jak najbardziej polecam. A jak znaleźć sobie zajęcie? Autobus na chybił-trafił, a jak zobaczycie za oknem coś fajnego, to już chyba wiadomo, co robić :)
 

marecka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja również byłam w Geovicie ! Z tym, że w w Pile-Płotki - las, jezioro - bardziej ten klimat : ) Wybawiłam się bardzo, bo oprócz wycieczek rowerowych ze znajomymi (na miejscu jest wypożyczalnia) aktywnie korzystaliśmy z boisk do gier i toru rolkowego :) Plaża czysta i blisko :) Lubię aktywny wypoczynek, więc polecam dla ludzi, którzy lubią się poruszać :)
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Bieszczady - potwierdzam piękne, ale najpiękniejsze jesienią. Latem oczywiście bałtyk. Uważam, że polskie wybrzeże jest jednym z ładniejszych. Fajna jest Jastrzębia Góra na przykład. Mają tam fajny ośrodek - Primavera, w sumie blisko morza. Mają sporo atrakcji - basen, spa itd.
 

Grabaz5

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
187
Punkty reakcji
6
Ja polecam Bieszczady. Ta dzikość i bliskość przyrody a nie masy pseudo turystów...
 

Krzysztof W.

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mogę polecić agroturystykę w Silnowie "Dom nad jeziorem" super klimat jedzenie i wypoczynek dla całej rodziny!
www.podrozenatura.blogspot.com
 

zielonaSandra

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Kiedy tylko mogę to jeżdżę na krótkie wypady z http://aventravel.pl/krajowe.php - jeden dzień to idealne rozwiązanie na zwiedzanie wielu pojedynczych, a przez to trochę zapominanych zabytków...
Byłam ostatnio w Płocku, nawet nie wiedziałam, że to takie piękne miasto :)
 

filiszklanka

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
59
Punkty reakcji
0
tajemnicze miejsca.. może Góry Stołowe? przychodzą mi na myśl np. Błędne Skały, polecam :) można się tam wybrać na rowerze lub pieszo, tutaj link z fajną trasą wycieczki.
 

Inessa

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Gdańsk.
Sopot - który szczerze mówiąc mam blisko nosa, Warszawa, Kraków, Zgorzelec, Piła, Bydgoszcz. W sumie zwiedziłam prawie całą Polskę ze względu na dość liczną rodzinę. ;)
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Jak ktoś już pisze o Sopocie, to polecam poszukać czegoś przed przyjazdem. W tym roku może być ciężko z miejscami, zwłaszcza w lipcu. Polska prezydencja robi swoje. Poszukujących noclegu odsyłam do sopot noclegi
 

ciszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
To zależy kto co lubi. Wszędzie można odpocząć. Nasz kraj jest dość bogaty jeśli chodzi o ilość i różnorodność regionów i atrakcji. Ja ostatnio szukając czegoś na swój urlop trafiłam na ten multi-przewodnik ideatur.pl Tam można wyszukać coś dla siebie. W odpowiedniej cenie. Przy okazji można zobaczyć opinie użytkowników o danych usługach i w razie gdy się spodoba od razu zarezerwować. Takie narzędzie się przydaje jak ktoś chce od początku do końca zaplanować swoja podróż no i co najważniejsze nie przepłacić.
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Jak ktoś lubi jeziora to naprawdę malowniczym miejscem jest Pojezierze Brodnickie. jeśli ktoś chce aktywnie wypocząć i ciekawie spędzić urlop to jest to interesujące miejsce. W tamtejszym hotelu Głęboczek z tego co wiem można napić wina a tamtejszej winnicy, a nawet wziąć winną kąpiel.
 

Gosia19932

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
2
Większość Polaków na wakacje do Polski jeździ tylko w góry, nad morze czy na Mazury a przecież jest jeszcze wiele innych miejsc wartych zobaczenia. Dla mnie to woj. Podlaskie:
- Białowieżą i ogólnie Białowieski Park Narodowy, wpisany na listę UNESCO, kandydował do 7 cudów natury, puszcza Białowieska- ostatnia pierwotna puszcza w Europie, bez ingerencji człowieka, ostoja rzadkich gatunków zwierząt takich jak dzięcioł trójpalczasty, sóweczka, żubr itp. Można wynająć przewodnika i wejść do rezerwatu ścisłego to dopiero robi wrażenie.
- piękne krajobrazy, nadburzańskie łąki, a po drugiej stronie rzeki już Białoruś
- Janów Podlaski i jedna z najstarszych stadnin koni arabskich w Europie, gdzie co roku w sierpniu odbywają sę narodowe czempionaty i aukcje koni arabskich, podczas których można podziwiać piękno tych zwierząt, a to miejsce odwiedzają liczni hodowcy z Kairu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy USA. Trzy lata temu za jedną klacz zapłacono 1mln 125tys euro!
- liczne cerkwie do zwiedzania, góra Grabarka, dwory i pałace, pyszne jedzenie, osady tatarskie
Niby Polka B a jaka piękna :)
 
Do góry