Wakacje w Polsce.

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
jest taki serwis o nazwie Ideatur, w którym jest baza róznych noclegów w Polsce, ogłoszeń etc. Ja w ten sposób znalazłam na wakacje w ostatniej chwili dosłownie (to był baaaaaaaaardzo spontaniczny wyjazd) nocleg w górach. Taka społecznościówka zrzeszająca wyjezdżających i osoby, które oferują pensjonaty, hotele etc. Jak się jedzie gdzies w Polske to warto tam pogrzebać.
 

zielonaSandra

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wybieracie się gdzieś na ferie zimowe? Ja niestety mam zimę w domu, choć patrząc na pogodę to nic straconego, ale jadę z Aven Travel do Paryża w wakacje :D Wreszcie spełnię swoje marzenie :)
 

andzia33

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja Wam mogę polecić hotel Siwarna w Kościelisku koło Zakopanego. Idealny hotel dla mało wymagających, nie jest to jakieś 5 gwiazdek ;) Ale za małe pieniądze, można mieć piękny widok niczym z Gubałówki, tylko, że w centrum macie Giewont. Serwują pyszne posiłki i bardzo obfite, jedyny minus do fakt, że obiadokolacja jest dość wcześnie 16-17. I trzeba się liczyć z faktem, że do Zakopca jest 6 km, ale i tak wam polecam ten hotel.

A co do morza, to polecam pensjonat "Agnieszka" w Jastrzębiej Górze, ale to jeszcze dla mniej wymagających, średnie są pokoje, ale jak komuś niezależy na super pokoju, to na pewno sie ucieszy, że dobrze może zjeść ;)
 

nakamilo99

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam Zakopane, ludzie narzekają na ceny i tłumy w zimowym sezonie ale dla mnie to miasteczko ma tajemniczy urok, jest piękne
 
M

milocstar

Guest
W zeszłym roku byliśmy razem z dziewczyną w pałacu Wojanów koło Zielonej Góry. Przepięknie, nad ssmą rzeczką, śniadanie w wieży pałacowej i spa z basenem zrobione ze stajni, piękny klimat
 
J

jadwinia

Guest
Zarówno zimą jak i latem lubię spa na pojezierzu brodnickim, Głęboczek, które oferuje zabiegi z winoterapii oraz daje możliwość aktywnego spędzenia czasu :) od spacerów pośród tamtejszych winnic po uprawianie np nording walking ;)
 
E

Ejan87

Guest
Właśnie oglądam ich profil na fb :) słyszałam o tym SPA, nie miałam jeszcze okazji tam być, ale wygląda to super. Chyba zacznę zbierać na taki weekend u nich ;) a może uda mi się zabrać narzeczonego :D widzę, że mają coś dla par.
 

Aker_85

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
Tak jak już pisałem w innym poście warto pozwiedzać latarnie. Aktywnie można też Dolny Śląsk tunele po II Wojnie Światowej, zamki Czocha albo Książ najlepiej oba. Właśnie czytam gdzie i pewnie braknie czasu.
 

Antonio78

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli wielkopolska to polecam Leśniczówke Morminówko. Tanio spokojnie a wieczorami impreza do rana w pobliskim barze nad jeziorem :023: agro-wielkopolska.pl
 
S

sigurr

Guest
ja zakochałem się w Karkonoszach i w SPA Nad Wodospadem. dniem wędrowki, zwiedzanie gór i lasów, a nocą ogniska i SPA - pobyt marzenie, miejsce raj :D
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wszystkim tym, którzy sporo podróżują po naszym kraju polecam aplikacje welcome2poland. Rewelacyjna jest ta aplikacja. Może wam też ułatwi podróżowanie po naszym pięknym kraju.
 
B

black15

Guest
Mnie się zawsze podoba i będzie podobało zwiedzanie Krakowa - ale nie Stare Miasto i Kazimierz, ale Lasek Wolski, Zakrzówek, Nowa Huta etc - tam to można znaleźć fajne, mało turystryczne (a szkoda miejsca). Ostatnio bardzo podobało mi się też w SPA w Rezydencji nad wodospadem - jakoś byłem sceptycznie nastawiony, ale kobita namówiła. No i nie ma czego żałować - po pierwsze góry, góry i jeszcze raz góry i sama okolica hotelu - cudo! Na SPA nie narzekam, ale to prędzej mojej drugiej połówki trzeba by było pytać, bo ja się nie znam :D
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
a ja tam lubię miejsca, gdzie jest mało ludzi. dltego jeździmy w Gorce, w okolice Gorlic i w Karkonosze, do Jagniątkowa. rok temu wyparzyłam tam piekną willę Nad wodospadem - mają nawet prywatny wodospad na terenie :)
 

anetadobrowiak

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
erudyta79 napisał:
a ja tam lubię miejsca, gdzie jest mało ludzi. dltego jeździmy w Gorce, w okolice Gorlic i w Karkonosze, do Jagniątkowa. rok temu wyparzyłam tam piekną willę Nad wodospadem - mają nawet prywatny wodospad na terenie :)
ja też. dlatego kocham żagle:) próbowałaś? Można się mega odciąć. Szczególnie jeśli sama masz patent i nie musisz wynajmować sternika. Moi znajomi czarterują jachty (jachtymikolajki.pl). Polecam ich zawsze, bo to moi starzy znajomi, ale prawda jest taka, że nigdzie tak nie odpoczywam psychicznie, jak właśnie na środku jeziora. A wiesz. Pracuję w szkole, więc wszechobecny chaos jest czasem uciążliwy;)
 
M

mmamba88

Guest
Ja w tym roku wybieram się nad morze do Sobieńczyc. Jedziemy z mężem na festiwal MadSkillz madskillz.pl
zapowiada się legendarnie!
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
jednym z moich ulubionych miejsc jest Kraków, zawsze się tam dobrze czuję i wam też polecam się wybrać, bo miasto jest naprawdę rewelacyjne. A jeśli wybierzecie się do Krakowa i będziecie potrzebować miejsca do spania to możecie sprawdzić ofertę tego hotelu http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/ ja go bardzo lubię, bo jest ładny, przytulny i w dobrej lokalizacji.
 

mariposa555

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Place zabaw Warszawa to najlepszy sposób na spędzanie wakacji w mieście. Jeśli nie możemy pozwolić sobie na wyjazd z miasta, to nie musimy się nudzić z naszym dzieckiem. Wystarczy, że zabierzemy go na plac zabaw w Warszawie i już mamy zagwarantowane wakacje. Moja pociecha nie narzeka.
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Na wakacje w Polsce jest bardzo ładny Kołobrzeg. W mieście odbudowano plaze, ktora teraz jest szeroka a dodatkowo jest wiele placów zabaw odkrytych i krytych na deszczowe dni
 
Do góry