uśpienie psa

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Strasznie mi Ciebie szkoda, to jest okropnie trudne, wiem co mówię. Mi też się ciągle wydawało, że zaraz wyjdzie z pokoju, skoczy na mnie żeby sie przywitać. Smutna rzeczywistość. Naszczęscie masz jeszcze psa i kota. Musisz myśleć,że tak musiało być, na każdego kiedyś przychodzi pora, niestety.... Ja sobie nie mogę wyobrazić pojechania na wieś, gdzie on zawsze był. RAz byłam od tego czasu i była tak pusto. Trzymaj się :*
 

I'mInLove

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Miałem psa który miał tyle lat co ja .. Od samego dzieciństwa się z nim bawiłem .. Taki prze kochany owczarek niemiecki .. Uśpiliśmy go,gdyż był sparaliżowany .. Cierpiał strasznie .. Wiem co czujesz .. Sam wtedy płakałem :( Najlepiej kupić sobie nowego pieska i jego obdarzyć uczuciem :) Jakiś nowy piesek czeka na taką panią jak Ty :*
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
To tylko pies więc uśpienie go było słuszne.
Bezmyślne i głupie myślenie. PIES to też istota żywa i kochająca!!!!!!!!!!!!! ŻAL mi Ciebie, skoro masz takie myślenie.

Współczuję z powodu psa, przetrwacie to! Na pewno jest Wam ciężko, pamiętam jak bardzo przeżyłam jak koty mi zginęły :( To uczucie jest straszne ;( Nawet teraz gdy o nich myślę, chce mi się płakać. Musisz widzieć, że dobrze postąpiliście, piesiu się męczył.
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
Pies nieraz kocha bardziej niż drugi człowiek. I nie jest tak wredny jak ludzie. Nie zdradza. To AŻ PIES!

tu się szczerze zgodzę

NIE WIEM JAK WY ALE JA UWAŻAM, ŻE PSY SĄ O WIELE LEPSZE NIŻ MY- LUDZIE, SĄ SZCZERE, LOJALNE I KOCHAJĄ BEZINTERESOWNIE
 

I'mInLove

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Mi Ciebie też żal.Trzeba odróżniać zwierzęta od ludzi.


Sami jesteśmy jak zwierzęta .. a co do Twojego ''To tylko pies'' a może aż ? Psa kocha się taką samą miłością jak człowieka ! Z Twoich wypowiedzi wnioskuje,że nigdy nie miałeś psa .. A jeśli już miałeś to tylko z powodu ludzkiej rutyny,żeby Ci koty płoszył z podwórka .. I proszę nie ciągnij tej rozmowy dalej .. Bo nie mam ochoty polemizować i gadać jak do ściany .. Każdy cywilizowany człowiek się ze mną zgodzi,że zwierze wcale nie jest gorsze od człowieka .. A to,że pies nie umie mówić,przynieść Ci piwka to już tylko i wyłącznie wybryk natury ..
 

pr0mil

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2008
Posty
42
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
xx
mojego psiura mam juz 17 lat
jako pies nie ma juz wiele czasu ,zresztą widać powoli po nim choć dalej pokazuje swój zaczepny charakter :p
ciekawe jak zareaguje gdy zdechnie
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Oj do śmiechu to na pewno Ci nie będzie. Nikomu tego nie życzę, ale każdy kto ma psa musi to przejśc . I nie zgodze sie, że to TYLKO PIES! to AŻ pies.

Psy są najlepszymi przyjaciółmi ludzi. Są lepsze od większości ludzi, nie wyrządzają innym przykrości jak my.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
heh...miałas wpływ na ta decyzję i skoro jego stan był taki zły to była słuszna.

Moi rodzice najpierw oddali mojego psa, bez słowa...szukałam go codziennie po szkole. Bo wmówili mi ze pies zwiał.
Wszyscy wiedzieli gdzie jest, tylko nie ja...byłam w podstawówce jeszcze
Za jakis czas jak sie znalazł (uciekł od tamtego własciciela, cos jak Lessi wróc...) znowu cos z nim zrobili.
To było kilka lat temu, ale jakos nie moge zapomnieć, nie rozumię dlaczego nie ma go, wiedzili ze go bardzo lubie, mieszkał ze mną 10 lat i jego stan wcale nie był taki zły zeby go zabic... poprostu chcieli miec rasowego psa. Nie kundelka. Eh...mnie tez smutno :(
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Eh kundelki zawsze mają gorzej a czasem są dużo lepsze od tych rasowych, szczególnie te k. ze schroniska. Mojej babci się przybłąkał i był taki szczęśliwy, oddany, posłuszny i przede wszystkim wdzięczny, że go przyjęła. Jakiś palant włożył go do worka na śmieci ;/ biedny... ale to już inna historia
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Luudzie zrozumcie... nie mam nic do zwierząt.Ale ważniejszy człowiek niż zwierzę.Nie wiem jak to ująć.Ale oto mi od początku chodzi.

W:cenzura:ia mnie to że widzę babe która dla psa zrobi wszystko, a jak widzi dziecko grzebiące w śmieciach to leje na to.

Zwierzęta zwłaszcza psy są świetne.Ale jak są chore to trzeba je uśpić.To tylko zwierzęta.Ale to tylko każdy odbiera jak chce.Ja nigdy nie postawie człowieka wyzej od psa kota papugi.
 

I'mInLove

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
chyba niżej? ;)
albo ja tu czegoś nie rozumiem.


nie rozumiesz :D ja tez nie rozumiem :D Pomylił się chyba ;P A ja stawiam na równo człowieka oraz zwierze .. Bo zwierze kocha,czuje itp. .. Więz między ludzka tworzy się między innymi poprzez rozmowę .. ze zwierzętami jest trochę inaczej .. Pieski nie umieją mówić,oprócz swojego ''chau chau'' :D Dlatego łatwiej jest nam przeżyć śmierć zwierzątka niż człowieka ..
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
Moi rodzice najpierw oddali mojego psa, bez słowa...szukałam go codziennie po szkole. Bo wmówili mi ze pies zwiał.
Wszyscy wiedzieli gdzie jest, tylko nie ja...byłam w podstawówce jeszcze
Za jakis czas jak sie znalazł (uciekł od tamtego własciciela, cos jak Lessi wróc...) znowu cos z nim zrobili.
To było kilka lat temu, ale jakos nie moge zapomnieć, nie rozumię dlaczego nie ma go, wiedzili ze go bardzo lubie, mieszkał ze mną 10 lat i jego stan wcale nie był taki zły zeby go zabic... poprostu chcieli miec rasowego psa. Nie kundelka. Eh...mnie tez smutno

zabili go ??
nie rozumiem jak mozna takie cos zrobic :/
jestem oburzona :/:/:/:/

a po drugie?
BO TO KUNDEL??
i co z tego??
ja mam kundelka :]
i jest najukochanszy o swiecie i nie tylko ja tak mysle bo znajomi tez to powtarzaja [nawet mauczycielka od matmy, po Pina bardzo ją lubie :p:p tzn. skakac i brudzic spodnice :):):)]
a jak cos mówie, ze to KUNDEL WEGIERSKI
i rasa tez nie ma znaczenie, wedlog mnie kundelki sa o wiele bardziej zyczliwe i przywiazuja sie do ludzi, przynajmiej moj,
jego 2 braci i siostre zamordowali wlasciciele bo nikt ich nie chcial wziac :/ a przeciez sa śliczne :):)

bym wstawila zdjecie ale nie wiem jak :)
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Majka w pełni Cię rozumim i popieram.
Moja babcia tez miała kundelka i był cudowny. Nawet uważam, że są czasem lepsze od rasowych, bardziej wierne, szczególnie jak sie takiego przygarnie.

w załącznikach możesz umieścić zdjęcie jak wejdziesz na ,,odpowiedz,,.

To może ja wstawie Kajtusia, był strasznie kochany....
 

Attachments

  • kajtu_.jpg
    kajtu_.jpg
    102,6 KB · Wyświetleń: 25

zzz803

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Mój piesek teraz sni mi sie co noc tylko, ze ma nowe ciałko - jest takim slodkim bialym szczeniaczkiem. A to dziwne bo był czarny-eh widocznie moj umysł probuje poradzic sobie jakos z tą stratą. Wierzycie ze psy mają dusze?
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Popieram Bastka zwierze to zwierze,smiesza mnie komentarze,ze ktos stawia zwierze na równi z czowiekiem.Gdyby wszyscy mieli takie stanowisko to co tydzien mielibysmy żałobe narodową z powodu śmierci kilkudziesieciu lub kilkuset antylop gnu przeprawiajacych sie przez rzeki w Afryce!
Rozumiem,ze tu chodzi o przywiazanie...poboli i przestanie.Nie porownujcie czlowieka do zwierzat bo czlowiek jest albo lepszy albo gorszy.Skoro ten pies cierpial to uspienie go bylo jak najbardziej sluszne i wlasciwie przyniesliscie mu ulge w cierpieniu(to duzo lepsza smierc nizeli mialby wpasc pod koła)
 
Do góry