Ubrania dla dzieci - co i gdzie?

arvensis

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Graszka napisał:
Witam,
na pewno każda mama lubi kupować ubrania dla swojego dziecka. Zastanawiam się gdzie wy najczęściej robicie zakupy? jak je robicie? raz a porządnie czy na bierząco? Sklepy godne polecenia? które nie polecacie?
Polecam sklep www.sklepterefere.pl Wysoka jakość, polscy producenci, ciekawe wzory.
 
R

rabunia89

Guest
Ja raz na jakiś czas buszuję po stronach w sieci by znaleźć jakieś fajne i tanie ubranka dla dzieci. Niektóre sklepy mają ładne ubrania dla dzieci, ale są one bardzo drogie. Ja znalazłam sklepik, gdzie ceny są niskie, a jakoś jest wysoka. Jestem z niego bardzo zadowolona :)
 
K

kargin

Guest
Generalnie szukając po sieci ciuszków można naprawdę trafić świetne i markowe rzeczy bez cen kosmosu ;-)
 

Natala Degen

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
A ja ubierałam moich chłopców zawsze w H&M, Zara, Reserved , Benetton. Dla dziewczynek też są świetne ubranka (kupuje jedynie siostrzenicom). Nie zamawiam nigdy online. Wolę osobiście poprzeglądać, obejrzeć, przymierzyć.
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Ja od wczoraj jestem fanką ubrań Originals Marines, trafiłam na ich sklep w CH Blue city i zakochałam się w ubrankach dla dziewczynek :)
Kupiłam słodką sukienkę, kurteczkę i torebkę dla córci :) . Ja lubię chodzić na zakupy z dziećmi, na szczęście lubią wybierać i przymierzać ubrania.
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
ja co prawda kupuję głównie ubrania dla dzieci z drugiego obiegu, w ciucholandach albo od znajomych. ale jak trzeba coś nowego to lubię h&m dla dzieci i tk maxxx. jak są wyprzedaże, to ceny mają przyzwoite. ostatnio też tchibo ma fajną ofertę dla dzieciaków, szczególnie w sklepie internetowym
 

konarek

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
39
ja najczesciej kupuje w necie, bo da sie trafic solidne marki w nizszych niz stacjonarne cenach. czasem szperam po allegro, a ostatnio na zime zaopatruje sie w sklepie bambineo.pl, szczegolnie w buty dla małej. bardzo ciezko zniszczyc buciki od nich :)
 

ada1975

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dużo ładnych markowych ubranek jest w sklepie piccolino. Kupowałama tam ostatnio ubranka MM Dadak i wyglądają naprawdę cudownie.
 

teoroch

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam 3 miesięczną córeczkę Paulinkę i kupiłam kilka fajych ubranek. Co do reszty to dostałam trochę ciuszków od siostry więc narazie będzie na długo. Pozatym czasami można też fajne coś podejść na allegro ale trzeba mieć dużo szczęścia. :)
 

KamilaP

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czesto kupowalam ubranka w sieciowkach, ale ostatnio mam za malo czasu to internet. Czasem na allegro mozna znalezc swietne rzeczy, jak np. spodnie chino, sa super i duzo kolorow. Sprzedawca u ktorego kupilam ma tez inne ladne ciuszki, koszule sa mega, wlasnie planuje zakupic jedna. Zobaczcie moze i wam sie spodoba. Sklep: fashion storm
Ja moge polecic;)
 

isana123

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja najczęścien zaopatrzam się w ubranka w sieciówkach, h&m, cubus, 5 10 15 itd, kilka akcesorii mam tez z takich firm jak np feretti,
 

isana123

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
mam śpiworek i antyalergiczną pościel, jestem zadowolona z tych rzeczy. Posciel jest mila,nie kluszy sie, nie mechaci. Spiworek jest cieplutki i tez przyjemny w dotyku :)
 

slodziak

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
a kupowałyście buciki w zara home?widziałam tam takie śliczne
 

isana123

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
też nie kupowałam z zary bucików, obejrzę jak bede na zakupach:)
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
ja zdecydowanie preferuję zakupy przez internet. Zawsze znajdę to co potrzebuję, a jak już się wybiorę do galerii z małą to wychodzimy tylko z jakąś zabawką, nie mogę znaleźć akurat tego co potrzebuję. Ostatnio kupiłam bardzo ładne bluzeczki na stronce ancymonki.pl, koleżanka mi podała link bo ubranka projektują tam dzieciaki, czekam na jakieś nowe propozycje, bo jakość ciucha i wykonanie rewelacja, i co najważniejsze made in Poland a nie in China :)
 

luna82

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
pewnie, że tak, za szybko rosną, aby kupować wszystko nowe i markowe, ja lubię jeszcze komisy odzieżowe, można kupić fajne rzeczy dla maluchów w fajnych cenach, a przy okazji pozbyć się tego co już za małe:)
 

kowal69

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
albo samemu poszyć jest fajnie :D i daje poczucie spełnienia :)
 
Do góry