Ubrania dla dzieci - co i gdzie?

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ale to raczej dla siebie chyba :D
OT - A "na ciuchach" to jak się potrafi szukać to można znaleźć często markowe ubrania prawie za free :)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Można, można ale ostatnio za dużo takich sklepów się zrobiło. W H&M jest przecież dział też dla dzieci.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No ja często jeżdżę np. do outletów factory np. w ursusie w wawie czy piasecznie, ale niestety ... większość ze sklepów w takich miejscach, z czasem, robi się cenowo mało atrakcyjna a cena outletowa niewiele różni się od cen w każdej innej galerii handlowej. Niby przeceny reklamują a ceny nadal powalają.
 

królkaroli

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja mieszkam na Tarchominie i zasuwać na drugi koniec Warszawy mi się nie chce :-/ mam u siebie niedaleko jeden stacjonarny outlet z ciuszkami z UK, ale mamy słaby wybór. Szperam w necie, ale jeszcze nic ciekawego nie znalazłam. Znasz jakiś online?
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Niestety takich typowych outletów dla dzieci online nie znam ;/ ale jakby ktoś miał i podrzucił to też chętnie sprawdzę!
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Jedyny outlet online dla dzieci to widziałam na stronie Endo, może nie zwróciłaś uwagi, ale jest zakładka outlet. Bo jest też internetowy outlet Mango ale dla dzieci chyba nic nie maja ;).
 

dawm123

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Lubię kupować ubrania dla moich dzieci. Często zakupiona w smalltao.com ubrania dla dzieci, style wiele, a cena jest bardzo przystępna, często kupić kilka zestawów jednorazowych.
 
D

Dosiek77

Guest
Zdarza mi się kupować ubranka dla moich łobuzów w Pepco, Cubusie, H&M, Zarze, ale zadarza mi się też kupić im coś w lumpeksie lub komisie dla dzieci. Wszystko zależy czego potrzebujemy i jaki aktualnie mamy budżet
 
D

Dosiek77

Guest
Z tych serwisów to na szafie.pl w dziale dziecięcym też można ciekawostki wyłowić albo się wymienic :)
 
D

Dorka123

Guest
W klubach zakupowych też można spotkać świetne ubrania dla dzieci w obniżonych cenach, markowe, dobrej jakości, myślę, że warto z takich okazji korzystać. W Mi Momento mają właśnie kampanię Mi Mariposita, śliczne ubrania dla dziewczynek, żałuję, że nie mam córki :)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
MI się udało niedawno w lidlu kupić dla syna fajne jeansy i dwie bluzy. Mają tam dobre jakościowo ciuszki i do tego nie drogie. Np. za jeansy, fajne granatowe, o modnym kroju zapłaciłam tylko 29 zł.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Dorka123 a powiedz mi, te kluby zakupowe to coś podobnego do zakupów grupowych, czy konkretniejsze promocje?
 

sylwkabiel

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja lubię dział dziecięcy w tk maxx - czasami można trafić naprawdę super rzeczy i w miarę rozsądnych cenach
 
D

Dosiek77

Guest
Kurcze nie wiedziałam, że w TK Maxx jest dział dziecięcy... Nigdy go nie widziałam!
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Walencja napisał:
Dorka123 a powiedz mi, te kluby zakupowe to coś podobnego do zakupów grupowych, czy konkretniejsze promocje?
Ja wiem, to odpowiem :)
Klub zakupowy to miejsce, gdzie kupujesz rzeczy znanych marek, ale w mocno obnizonych cenach, cały czas są tam wyprzedaże. Co klika dni wchodzi inna marka ze swoją ofertą, ale tylko na kilka dni, np. teraz na ZŁotych Wyprzedażach jest promocja ubranek Disney, będzie trwała jeszcze tylko 5 dni i w tym czasie mozna te ciuszki kupowac. Oczywiście w tym samych czasie trwają tez inne kampanie, jakwyprzedaż zegarków Adidas i jeszcze parę innych - wejdź na stronę to sama zobaczysz.

Te serwisy nazywane są klubami, bo aby móc kupować trzeba się w nich zarejestrować - nie jest to trudne, wytarczy podać tylkop hasło i e-mail, na któy dla ułatwienia będą przychodzić powiadomienia o nowych promocyjnych kampaniach.

To tyle, kupowanie tam jest proste, a warto zaglądać, bo bardzo obniżki sięgają nawet 80%.
 

desildka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja trafiłam na świetny sklep Beniaminek, akurat mają wyprzedaż ubranek i są naprawdę niedrogie.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
a woolpower kojarzycie? ja wypatrzyłam u nich bieliznę z owczej wełny. takie skarpety dla malucha to idealna sprawa, zwłaszcza teraz jak jeszcze za ciepło na zimowe ubranko, a za zimno na zupełnie letnie rzeczy.
 
Do góry