Ubrania dla dzieci - co i gdzie?

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja już od poczatku listopada poluje i co jakiś czas coś zakupię, a im bliżej świąt tym więcej różnych przecen i okazji się trafia! :) najfaniejszy czas w roku hehe :)
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Najgorzej - najdrożej jest z ciuchami na zime, kurtki, buty czy ciuszki na narty są bardzo drogie, własciciwe ich ceny nie rożnią się od cen takich ubrań dla dorosłych. Daltego staram się szukać dobrych, ale nie drogich rzeczy, szukam promocji i wyprzedży ubrań dla dzieci - tak, by jak najwięcej zaoszczędzić.

Najgorzej - najdrożej jest z ciuchami na zime, kurtki, buty czy ciuszki na narty są bardzo drogie, własciciwe ich ceny nie rożnią się od cen takich ubrań dla dorosłych. Daltego staram się szukać dobrych, ale nie drogich rzeczy, szukam promocji i wyprzedaży ubrań dla dzieci - tak, by jak najwięcej zaoszczędzić.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No tu się niestety zgodzę, to tak jak np. z bucikami dla maluchów, w sklepach w galeriach ceny są wyższe niż za buty dla dorosłych, a producent zużywa na buty dla dzieci jakieś 80% mniej materiału :) eh tak to jest niestety. Dlatego trzeba szukać promocji, okazji i dobrych marek z rozsądną ceną.
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Bo jest pewna zasada, na ciuszki dla dzieci rodzice, dziadkowie, ciocie nie oszczędzają więc nie tyle producent co sprzedawca winduje cenę. Inna sprawa, że te materiały muszą być lepsze, bezpieczne. Jeśli szukasz dobrych bucików dla dziecka, a jesteś z okolic albo ze stolicy to polecam sprzedawcę bossanoga.eu - niestety strona nie zachęca do zakupów za to jak się okazuje, mają wiele marek, które trudniej znaleźć. Teraz jest sporo świątecznych wyprzedaży ale uważajcie, bo nie wszystko opłaca się kupować "z promocji".
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Dzięki rzucę sobie okiem :)) Z tymi wydatkami no to może tak faktycznie trochę jest, ale ludzie jednak jakoś liczą tą kasę i po prostu trwoga ogarnia jak się czasem widzi te ceny :)
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Często te ceny są mocno przesadzone i trzeba się po prostu zastanowić,czy aby na pewno chcemy wydać mnóstwo pieniędzy na jedną rzecz,na dane ubrakno. Warto patrzeć także w innych sklepach,szukać innych producentów gdzie jakość jest ta sama,natomiast cena znacznie niższa.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Niestety racja, z cenami często przesadzają, dlatego dobrze jest rozglądać się po różnych miejscach, sklepach, sprawdzać co gdzie po ile.
 

aniulka527

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem warto czasami kupować w second handach ponieważ dzieci szybko rosną i potrzebne są nowe ciuszki. A w tych sklepach naprawdę czasem warto kupić coś za grosze.
 

anieska

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
A ktoś z Was kupowal w toysrus ubranka takiej firmy jak bruin? Bo ostatnio widziałam tam promocje duże, śpioszki, body po kilka zł dosłownie, spodnie po 20zł takie sztruksowe i zastanawiam sie jak z jakością....
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja się muszę tam w końcu wybrać kurcze, poszukuję teraz różnych wyprzedaży.
 

anieska

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja się muszę tam w końcu wybrać kurcze, poszukuję teraz różnych wyprzedaży.

No to polecam, jak jeszcze nie byłaś, warto zobaczyć format sklepu. Ja zabawki kupowałam, ubranek jeszcze nie i nie wiem jak z ich gatunkiem, ale niektóre zabawki można kupić taniej niż gdzie indziej, szczególnie jak teraz jest ten okres promocyjny
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
A ktoś z Was kupowal w toysrus ubranka takiej firmy jak bruin? Bo ostatnio widziałam tam promocje duże, śpioszki, body po kilka zł dosłownie, spodnie po 20zł takie sztruksowe i zastanawiam sie jak z jakością....
Ja nie mam dzieci, ale moja siostra ma i kupuje te ubranka Briun bo i mi kazała kupować jak się pytałam jakie, więc na pewno są dobrej jakości, skoro ona je poleca, a jest bardzo skrupulatna. Dziękuję za info o promocji w toys r us, albo ja albo ona się tam wybierzemy, do kiedy ta promocja trwa?
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
w h&m teraz promocje, ale wszystko już poprzerzucane i ciężko coś upolować, za to w toys r us jest promocja na ubranka Bruin, które są świetne, dla niemowlaków i się z siostra wybieramy:)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja to najcześciej tak mam że jak trafię do sklepu to zostają resztki z tych wyprzedaży :D
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Nie mam ulubionego sklepu, ale jestem zdania, że część rzeczy najlepiej kupić z drugiej ręki, dzieci tak szybko rosną, ze najzwyczajniej w świecie nie opłaca się kupować nowych ciuchów, np. odświętnych białych koszul, które dziecko zakłada co najwyżej kilka razy - a to i tak sporo. Teraz jest wiele możliwość by kupić fajne używane ubranka dla dzieci - wystarczy tylko poszperać, poszukać.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
A najlepsza opcja to dwójka dzieci z różnią wieku 1 roku, dwie dziewczyny albo dwóch chłopaków i jest o niebo prościej :) W moim otoczeniu akurat tak się składa, że sporo par zdecydowało się właśnie na coś takiego i różnica jest roczku, wtedy jest po prostu prościej :)
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Ja także zazwyczaj kupuje w sklepach internetowych po wcześniejszej przymiarce w stacjonarnym. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić,ponieważ dobrze wiemy jak drogie potrafią być ubrania dla dziecka... Teraz w sklepach internetowych są bardzo fajne promocje,warto z tego skorzystać.
 
G

glanas

Guest
Zatorland_pl napisał:
Ja także zazwyczaj kupuje w sklepach internetowych po wcześniejszej przymiarce w stacjonarnym. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić,ponieważ dobrze wiemy jak drogie potrafią być ubrania dla dziecka... Teraz w sklepach internetowych są bardzo fajne promocje,warto z tego skorzystać.
Więcej dobrych promocji można trafić przez internet, tylko musicie systematycznie zaglądać i szukać promocji, bo tych pojawia się naprawdę wiele. Dużo rzeczy w promocjach można trafić w sklepie kolorowemarzenia. Tam kupowaliśmy przecenione nawet o 80% kolekcje MMDadak i całkiem nieźle na tym wyszliśmy ;-)
 

MartynkaWawa

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
glanas napisał:
Ja także zazwyczaj kupuje w sklepach internetowych po wcześniejszej przymiarce w stacjonarnym. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić,ponieważ dobrze wiemy jak drogie potrafią być ubrania dla dziecka... Teraz w sklepach internetowych są bardzo fajne promocje,warto z tego skorzystać.
Więcej dobrych promocji można trafić przez internet, tylko musicie systematycznie zaglądać i szukać promocji, bo tych pojawia się naprawdę wiele. Dużo rzeczy w promocjach można trafić w sklepie kolorowemarzenia. Tam kupowaliśmy przecenione nawet o 80% kolekcje MMDadak i całkiem nieźle na tym wyszliśmy ;-)
W H&M też są często przeceny ubranek dziecięcych- trzeba tylko trafić! Osoboście nigdy nie mogę się powstrzymać przechodząc przez dział dziecięcy hm-u i zawsze kupie coś dla moich siostrzenic :) Ubranka dla dzieci są niemal tak samo słodkie jak szczenięta :)
 
G

glanas

Guest
Najwięcej okazji pojawia się w sieci, dużo choćby w sklepie kolorowemarzenia, nawet z przeceniami po 80%.
Najbardziej pozytywne jest jednak to, że w ten sposób można kupować w sieci nawet przed sezonem i nawet bardzo znane marki ;-)
 
Do góry