Twój ulubiony gatunek Metalu

Twój ulubiony gatunek Metalu

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
http://www.fotka.pl/profil/LYSY666/

Ten tu wygląda na 25+
I co z tego???
Czytając jego opisy i podpisy fotek kulam się,ze śmiechu.
KOCHAM POŻĄDNE IMPREZY ( wtajemniczeni wiedzą jak te imprezki wyglądają - aż strach spokojnie o tym opowiadać ) ,
aż mnie ciarki przeleciały. zakładając nawet cradle nie jest zły, to idiota jak dla mnei robiąc sobie taki tatuaż, nie jeden zespół był świetny a zszedł na psy.

Mnie to aż przeraziła ta jego szatańskość i ten mhhhhhhhhhrok :D Zainteresowania: "czarna magia" Yeah!!!i Istnieje wogóle coś takiego poza krainą baśni ?
może i jest.

koniec z mojej strony OT. kto do cholery wybrał rapcore?
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
KOCHAM POŻĄDNE IMPREZY ( wtajemniczeni wiedzą jak te imprezki wyglądają - aż strach spokojnie o tym opowiadać ) ,
aż mnie ciarki przeleciały. zakładając nawet cradle nie jest zły, to idiota jak dla mnei robiąc sobie taki tatuaż, nie jeden zespół był świetny a zszedł na psy.

O co Ci chodzi? Koleś jest naprawdę przezabawny :) Warto mieć dystans do samego siebie.
 

Doomcloud

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków/Łódź
Szkoda że nie można kilku gatunków zaznaczyć. Zaznaczyłem Death metal ale dołożyłbym jeszcze do tego metal progresywny, Heavy i Hardcore.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Jak widzę, na razie najpopularniejszy jest mój ulubiony Thrash Metal. Ja też gdybym mógł zaznaczyć kilka gatunków, oprócz Thrashu zaznaczyłbym jeszcze może Power.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
O co Ci chodzi? Koleś jest naprawdę przezabawny :) Warto mieć dystans do samego siebie.
no zabawny, śmiać to mi się chciało, tak jakl z tych co tatuują sobie imie dziewczyny tak samo śmieszą mnie nazwy zespołów. każdy może zawieść. dzieciak umysłowo który w głupocie albo umrze, albo pocierpi gdy zda sobie sprawę że ciul z niego a nie metal, pocierpi szczególnie na zabiegu usuwania tatuaża.

Shagrath:
Szkoda Ci czasu??
Może brak Ci pomysłów na odpisanie??;]
Jak widzisz,nie trafiłeś na nowo falowych idiotów słuchających slipknota(bez obrazy,to tylko przykład)twierdzących,że są trv BM.
pamiętam jak mi wmawiał znajomy że slipknot to BM. brak sił żeby tłumaczyć że to nu, a maski z nich nie zrobią mrocznych strasznych i wielkich złych...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jak widzę, na razie najpopularniejszy jest mój ulubiony Thrash Metal. Ja też gdybym mógł zaznaczyć kilka gatunków, oprócz Thrashu zaznaczyłbym jeszcze może Power.
Hmm, mnie kiedyś power bawił, teraz słucham sporadycznie(Helloween czy Grave Digger). Za bardzo to prostolinijne.

A co do tego mhhocznego gościa z fotki, to niestety nie jest jeden, wyalienowany przypadek :/.
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
O co Ci chodzi? Koleś jest naprawdę przezabawny :) Warto mieć dystans do samego siebie.
No nie mam czasu,trenuje kolarstwo a własnie się sezon otwiera na maxa.Nie zamierzam dyskutowac w takim stylu,załamac cię musze nie-toleruje kapel pokroju Slipknot,komiczna kapela.Stosunek do Black Metalu mam obojętny,nie krytykuje jednak tego gatunki i wykonawców,ponoc nad gustami sie niedyskutuje BB) Duzo bardziej cenie Death Metal z tuzami pokroju Death,Unleashed,Entombed,Obituary,Cannibal Corpse,Krisiun,Morgoth
Mnie jednak mało obchodzi jaki to gaunek,dobra muza lub zadna,a w tym roku mija 20 lat jak słucham tego "chałasu"
To post specialnie dla Nocturnusa
 

Nocturnus

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
535
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien i Lasów spowitych legend mgłą.
Jeśli chodzi o Metal,a szczególnie o Black,Death to jak najbardziej się o gustach dyskutuje.
Ty mnie niczym nie załamałeś,bo jestem pierwszy,by rozwalić głowę słuchaczowi Slipknota.
Twój stosunek jest do muzyki,jest cholernie dziwny.
Przez 20 lat,jesteś w stanie wymienić tylko takie kapele??
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Jeśli chodzi o Metal,a szczególnie o Black,Death to jak najbardziej się o gustach dyskutuje.
Ty mnie niczym nie załamałeś,bo jestem pierwszy,by rozwalić głowę słuchaczowi Slipknota.
Twój stosunek jest do muzyki,jest cholernie dziwny.
Przez 20 lat,jesteś w stanie wymienić tylko takie kapele??

A Ty masz dziwny stosunek do stawiania przecinków w tekście, o.

Pamiętaj, że po KAŻDYM PRZECINKU MA BYĆ SPACJA. Inaczej idiotycznie wygląda taki tekst i trudno się go czyta.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Omg,nie wnosisz nic do tematu.

muahaha jak narazie to wy tu :cenzura:acie takiego offtopa ze bania mala. temat mial na celu zaznaczenie gatunku wypowiedzenie sie i tyle. moze zalozcie sobie temat pt. "Ja i moje brudne kudly, czyli pogaduszki true metali"
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Hmm palnę zaraz coś więc uwaga: czy przypadkiem nie jest tak, że właściwie nie powinno się mówić, który to gatunek jest mniej lub bardziej pedalski?? Czyli, że każdy kocha swoje a w końcu chyba wielu przyzna, że metal w jakiś sposób uczy samodzielnego myślenia. Żeby nie było, mnie w:cenzura:ia też coś w stylu "Słucham slipknota od pół roku a wczoraj odlałem się na zdechłego kota więc jestem znawcą" który to sposób "myślenia" się rozwija dziś u ludzi... Przynam się, że sam jedną płytę mam,podobnie mam też płyty innych jeszcze bardziej nie-metalowych kapel ale spoko,póki nie pretedują do bycia metalowymi,to chyba nic złego? Nie wiem czy to miałem na myśli ale tak średnio..
aha i może ktoś podać przykłady zespołów "oldschool/newschool hardcore/metalcore" :D Dla mnie są to trochę nazwy dawane w razie jeśli te bardziej znane nie pasują
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Omg,nie wnosisz nic do tematu.
Będę pisał tak jak pisałem do tej pory,bo mi tak wygodnie.

Omg, a czy twoje ciągłe czepianie się kolesia coś wnosi do tej dyskusji? Jakbyś chciał udowodnic, jaki z niego metal-cieniak, i ze ty jestes lepciejszy, bo potrafisz wymienic wiecej kapel i napisac ich nazwy bez błędu. Czy to są twoje priorytety jako fana metalu?
 
Do góry