Twój ulubiony gatunek Metalu

Twój ulubiony gatunek Metalu

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
[...]
Powinno się raczej nazywać nu-rap.

a może hard-rap ??? :D





Prawde powiedziawszy to mam głęboko w dupencji czy muzyka, której słucham jest metalem czy nie. Ważne że mi się podoba. :DA że nawet spikerzy radiowy czy wielu dziennikarzy muzycznych używa tego terminu (nu metal) to już inna sprawa. Pozdro

no bo o to chodzi zeby słuchać tego co się podoba ale pod warunkiem nie nazywania czegoś co nie ma nic wspólnego z metalem. a twoje pytanie o nu metal wyglądało tak jakbyś nu uważał za metal :)

[...]
Mam wielką słabosc równiez do Tiamat i Therion bez względu na to jak nazywa się ich gatunek,po prostu dziele muze na dobrą lub złą ;)

też lubię te zespoły. Zwłaszcza ten pierwszy. Ale nowych albumów 1997-2003 (nie podaje 2008, bo jeszcze nie słuchałem albumu który ukazał się dzisiaj :) ) nie uznaję za metal...
Natomiast theriona uważam z małymi wahaniami za metal.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
dobra tak wtracajac moje zdanie pomiedzy wasze rozwazania o....czyms tam....Whatever......
z przedstawionych w sondzie wybieram New Wave of British Heavy Metal poniewaz zauwazam u sibie lekki powrot do klasyki min. Iron Maiden


pomijajac to ze zaczalem sluchac Slayera w metrze......echhhh czasami sie zadziwiam.....
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
a może hard-rap ??? :D

heh.... to już Beastie Boysi w latach 80-tych grali mocniej i z jajami, a nie trzeba się znać, żeby wiedzieć, że to prekursor rapu.
Czasami nawet mam wrażenie, że nawet muzyka Michaela Jacksona ma w sobie więcej jaj i wykopu, niż muzyka LP (a przecież Jackson to pop).
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Ale nowych albumów 1997-2003 (nie podaje 2008, bo jeszcze nie słuchałem albumu który ukazał się dzisiaj :) ) nie uznaję za metal...

Najnowszy album Tiamat "Amanethes" jest w porządku. Może nie jest to kolejny "Clouds" czy "Wildhoney", ale to zdecydowany powrót do starego grania :)
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
A tak Amanethes jest ok,moim zdaniem na równi z Clouds i wiadomo ze drugiego Wildhoney nie było,ale po latach posuchy jest cos bardzo dobrego.Czepiacie się jak dzieciaki jaki to gatunek itp.to bez sensu!!! Sam Johan Edlund wzorował się od zawsze na Pink Floyd czy to przekresla jego wizerunek?bez komentarza :papa:
 

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
Dla mnie od wielu lat najwazniejszy jest Death Matal z tuzami typu Dimmu Borgir na czele,kiedys Death był najlepszy,choc strasznie mocno cenie thrashowego Slayera,ale szczerze nie-trawie kapal soft matalowych choc na ich temat głosu nie zabieram

Czemu się urodziłeś?... Death matal? Ty ośle... dimmu zaliczasz do metalu? Ty ośle razy dwa...

Kiedyś death był najlepszy. I co, znawco, w ostatnich czasach zauważyłeś spadek formy sceny deathowej, że stwierdzasz ten fakt? : O Osioł razy trzy, razy trzy! : D
 

GunsNRoze

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Dla mnie najważniejszy jest Heavy Metal i dlatego na niego zagłosowałem, ale nie gardzę również hard rockowymi, power jak i glam metalowymi utworami, a nawet thrashem ( ale to tylko Metallica i megadeth).
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Czemu się urodziłeś?... Death matal? Ty ośle... dimmu zaliczasz do metalu? Ty ośle razy dwa...

Kiedyś death był najlepszy. I co, znawco, w ostatnich czasach zauważyłeś spadek formy sceny deathowej, że stwierdzasz ten fakt? : O Osioł razy trzy, razy trzy! : D
OSIOŁ TO CIĘ ZROBIŁ SZCZYLU I ZAPOMNIAŁ ZABIC !!!
black metal to Dark Throne,Capathian Forest ,Mayhem itp
nie rozmawiam z pajacami twojego pokroju,jak czytam posty takich problematycznych prostaków to jestem za ABORCJĄ
 

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
OSIOŁ TO CIĘ ZROBIŁ SZCZYLU I ZAPOMNIAŁ ZABIC !!!
black metal to Dark Throne,Capathian Forest ,Mayhem itp
nie rozmawiam z pajacami twojego pokroju,jak czytam posty takich problematycznych prostaków to jestem za ABORCJĄ

Darkthrone się pisze. Wyobraź sobie, że wiem co to Black Metal. I śmiem wątpić, że ty także. Uwielbianie dimmu niewątpliwie świadczy o twoich wielokrotnych upadkach z kołyski. Lepiej wróć do ich troje, a nie, katechetke straszysz ;/
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
albo sie przestaniecie wyzywać jak smarkacze z podstawówki albo sie Wam do dupy dobiore, to temat o muzyce, jak chcecie się wyzywać to do działu gry forumówiczów, tam Wam podrzucą niezłe teksty na pewno. a faktem jest że Dimu nie ma nic wspólnego z Death metalem, jak już to podciągnąć można pod back, a z pierwszej wypowiedzi Shagratha wynikało że Dimu to death. czytając Was zdaje się że dla Was nie ma różnicy między Death a Black
 

dave84

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Głos oddany na thrash metal a dokładnie: Testament, Kreator, Slayer, Anthrax. :D
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
a faktem jest że Dimu nie ma nic wspólnego z Death metalem

Mnie śmieszy, jak widzę kolesia 14,15 lat, co uważa się za fana Death Metalu. Ale jak go spytać, czego słucha, to mówi, że np. Children of Bodom..... bez komentarza. A nie zna podstawowych kapel, które powinien znać każdy fan Death Metalu - czyli Possessed, Death, Obituary, Autopsy, albo Cannibal Corpse.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Shagrath i Abnormal.
Cisza <_<
Popiszcie sobie na PW :/

A co do tematu..
Jak dla mnie trash jest najlepszy..
Zespoły? Przede wszystkim Slayer, Kat , Vader (tylko się zastanawiam czy to jest trash czy nie... ^_^ )
Poza tym lubię jeszcze posłuchać BM i death ;)

edit:
właśnie tak się przysłuchuję Swallow the Sun, do teledysku którego ktoś podał linka i nie powiem, spodobało mi się.. :)
 

MCur1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Trudny wybór. Szkoda, że możliwość obrania tylko jednego punktu :p Thrash to naprawde ciekawy gatunek i wachałem się między nim a Heavy Metalem. Zagłosowałem na Heavy z uwagi na niska ilośc głosów na ten gatunek :D
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Mnie śmieszy, jak widzę kolesia 14,15 lat, co uważa się za fana Death Metalu. Ale jak go spytać, czego słucha, to mówi, że np. Children of Bodom..... bez komentarza. A nie zna podstawowych kapel, które powinien znać każdy fan Death Metalu - czyli Possessed, Death, Obituary, Autopsy, albo Cannibal Corpse.
Ja mam ledwie 32 lata i znam wszystkie kapele które wymieniłes,Daeth,Obituary mam wszystko,Possessed tez Cannibala tez mocno cenie ale wiesz jak 15-latek wchodzi w słowo w tak aroganckim i chamowatym stylu facetowi 2 razy starszemu to zawsze na jego prostactwo odpowiem ogniem,przepraszam wszystkich forumowiczów ale nie potrafie inaczej.
Warto czasem zwrócic uwage kto jest w danej sytuacji agresorem BB)
Fakt,uwielbiam Dimmu Borgir i mój nick juz o tym swiadczy,popełniłem gafe bo to nie Death Metal ale dla mnie to bez znaczenia.
Dodam na koniec ze uwielbiam Kinga Diamonda, pozdrawiam wszystkich
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
jak 15-latek wchodzi w słowo w tak aroganckim i chamowatym stylu facetowi 2 razy starszemu to zawsze na jego prostactwo odpowiem ogniem,przepraszam wszystkich forumowiczów ale nie potrafie inaczej.

Czasem warto nie dać się sprowokować i pominąć litościwym milczeniem. Ale potrafię Cię zrozumieć, ach ta dzisiejsza młodzież ;)
 

Nocturnus

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
535
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien i Lasów spowitych legend mgłą.
Możesz być mieć nawet 100 lat,nas to nie obchodzi.
Uczenie kogoś kto spod mego skrzydła słynie,jest błędem.
Jak byś się znał to byś wiedział,że początkowa twórczość Darkthrone,a nie Dark Throne(tak jak Ty to napisałeś) to death,i byś znał jedną z pierwszych i na początku wyśmiewanych skandynawskich kapel death metalowych jaką jest Old Funeral.
Ale o tym ani słowa??
Ty Tu jesteś mistrzem w końcu...
Nie odróżnianie death od black jest szczytem pozerstwa drogi panie.
Wiek tu nie gra roli.
Przykład??
http://www.fotka.pl/profil/LYSY666/

Ten tu wygląda na 25+
I co z tego???
Czytając jego opisy i podpisy fotek kulam się,ze śmiechu.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja jak na niego spojrzałem i zobaczyłem ten mrok w jego oczach to o mało z krzesła nie spadłem :D
 
Do góry