Teksty na podryw chłopaka :D

Status
Zamknięty.

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
pytanie tylko na kogo? chyba na niezbyt inteligentną dziewczynę :)


Podziałało by na Trolla a nie na porządną dziewczynę typu słonko123. :)

"Jak masz pieniadze to sie pobzykamy" - powino zadzialac
To nie bylo wulgarne .. z zycia wziete.. i podzialo !
Z Twojego życia ?
czytaj zanim coś napiszesz!
Dziewczyna ma racje nie czytasz a bierzesz się za klawiaturę. Klawisze traktujesz jak brodawki. Nie demoralizuj skoro sam jesteś zdemoralizowany.
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ulubiony tekst może być dla chłopaka i dziewczyny
zatrzymujesz potencjalna ofiarę i mówisz:
"Ładnie pachniesz...biegałaś/eś?"

Świetny tekst ale też można dać nim przypał bo może być zrozumiany dwuznacznie. Potencjalna ''ofiara'' może pomyśleć że to ironia i że nieładnie pachnie bo się spociła. Wtedy falstart już na początku.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Teksty? Jaja sobie robisz? Kobieta nie ma być elokwentna, ma mi (nam) się podobać - tyle i aż tyle.

J.B
 

hostia

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
' cześć moge Cię zjeść ' ? ;> <33

dobra , a tak na serio te wszystkie "teksty na podryw" to jakiś nie wypał totalny ;)) nie polecam.
 

basiunia371

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Teksty? Jaja sobie robisz? Kobieta nie ma być elokwentna, ma mi (nam) się podobać - tyle i aż tyle.

Taaa a kto potem bedzie facetoqwi obiad gotowal sprzatal i pral he?
A doswiadczenia to ty raczej nie masz... ;/
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
to ty robisz sobie jaja - podawając się za J.B ~~
żal~~
jakie tam znowu jaja. taka jest prawda. nie wiem do czego to porownac. o moze tak. powiedzmy, ze milosc, ktora oferuje to jest poziom 12 pietra w wiezowcu. Ladna dziewczyna na starcie jest w okolicach 6-7, srednia 4, brzydka na parterze. Kazda ma szanse, ale "naklad pracy" jakze inny :D Oczywiscie ta ladna rowniez moze "chlapnac" glupote, ale i tak moj poziom tolerancji jest ogolnie wyzszy i co najwyzej spadnie pare pieter. a brzydka (choc wiadomo, ze to pojecie wzgledne) za podobna glupote juz pewnie by polegla z kretesem.

A teraz zabijcie mnie bo w poczatkowej fazie priorytet ma u mnie wyglad :D
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
@Greeg, jak facet mówi, że zwraca uwagę na wygląd to znaczy, że jest normalny. Jeśli przeczy to znaczy, że jest hipokrytą, bo wiadomo - każdy zwraca.

@basiunia371, co ma piernik do wiatraka, Ty w ogóle wiesz co napisałaś? Co ma elokwencja do gotowania? I jaki ma to związek z tematem?

BTW: gotować to potrafię sam ;) A jak będę miał trochę więcej kasy to zatrudnię miłą, ładną i zgrabną kuchareczkę w prześwitującym fartuszku :D

J.B
 

Hiril

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tam gdzie nie ma już dróg
jak dla mnie to najlepiej zdać się na poczucie humoru inteligentny kolo nie obrazi się jak mu dziewczyna wyskoczy z tekstem "cześć. mogę cie zjeść..: :) zazwyczaj parsknie śmiechem i sam zacznie rozmowę ;-) DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY!!
 

capitan.obvious

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
lbn
yyy może ja jestem jakaś dziwna ... ale ... w życiu bym nie wyskoczyła do chłopaka z tekstem "cześć. moge cie zjeść?" zwłaszcza że jest starszy od internetu ;P już bym wolała raczej o godzine zapytać . zgadzam się, że najlepiej powiedzieć coś zabawnego ale jak ktoś nie jest zabawny to nich lepiej inaczej zacznie bo i tak potem ten charakterek wyjdzie :p . już mi się kiedyś trafił taki przyczłap :bag: na początku fajnie, fajnie a potem mu się teksty skończyły i zong ...
ja to robię tak ... idę sobie z koleżankami na imprezę ale staram się nie trzymać z nimi cały czas . jak chłopak zobaczy że się odłączyłaś od "stada" to będzie się czuł pewniej niż przy całym haremie lasek i prawdopodobnie podejdzie ;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Moze malo kumaty jestem, ale jak mnie dziewczyna / kobieta pyta o godzine to nie mysle sobie : o zagadala do mnie, pewnie jest zainteresowana, tylko sobie pomysle, ze po prostu, najzwyczajniej w swiecie, potrzebuje znac godzine bo spieszy sie do pracy, szkoly, sklepu itd. itp. Dlatego wg mnie tekst z godzina jest hmm kiepski bo nijak nie swiadczy o zainteresowaniu z drugiej strony, a sformulowanie "czesc, moge Cie zjesc" juz jak najbardziej mozna odczytac jako jakis przejaw zainteresowania.

No w kazdym badz razie ja wolalbym uslyszec ten drugi tekst, bo na pierwszy reaguje hmm normalnie, tj. patrze na zegarek, podaje godzine i praktycznie ide dalej. To juz wolalbym, zeby mnie dziewczyna zapytala o droge bo wtedy moze sie nawiazac krotka rozmowa, cos moze zaiskrzyc, a w przyplywie dobroci (czyt. jesli mi mocno wpadnie w oko :p) moge ja nawet zaprowadzic, hehe. Przy suchym: "jest 16:25" chyba generalnie mniej moze sie wydarzyc :D
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ja tam z koleżanką bez słów się rozumiem ;) Ale taki tekst którego nie próbowałem a jest podobno prawdziwy i działa to:

Hej wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?(jeżeli odpowie nie to wtedy mówisz)W takim razie przejde obok ciebie jeszcze raz :p
 

capitan.obvious

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
lbn
yyy nie wyczułeś ironi w tym pytaniu o godzine? ;P to był taki joke ;P po prostu tekst "cześć. moge cie zjeść?" jest hmm płytki, mało przekonujący i po trzecie i najważniejsze STARY ;]
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Znacie się jak mało kto... dam sobie jaja uciąć, że nikt z was nigdy nie wyrwał laski/faceta.

Tekst nie ma większego znaczenia, ani temat rozmowy. Są przyklejone tematy i tam jest wszystko. Podstawową kwestią jest to aby oboje się sobie podobali fizycznie, wtedy jedyne co trzeba zrobic to "nie zepsuć". Kontakt wzrokowy, dotyk i po sprawie. To generalnie działa w dwie strony. Z tym, że facet zasadniczo powinien być konkretny, a kobieta miła (tyle i aż tyle - wystarczy).

Nie ma tu wielkiej filozofii. Wiec jak laska chce "poderwać" to wystarczy, że podejdzie zacznie dowolny temat, nie będzie unikać kontaktu wzrokowego i dotyku, będzie miła i uśmiechnięta. Czy to aż takie trudne? Poźniej tylko wyciągnięcie nr. tela i po sprawie. To też nie jest żaden wyczyn, mówisz coś w stylu "powiem ci jak ja to widzę, wpiszesz mi się, ja zadzwonię i spotkamy się w bardziej dogodnym miejscu". Laska może powiedzieć coś podobnego lub ew. kazać mu zadzwonić (powód byle jaki) - wtedy sam spyta o numer (bo przeciez go nie ma).

Nie mówcie, że to taaaakie trudne.

J.B
 

Hiril

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tam gdzie nie ma już dróg
yyy nie wyczułeś ironi w tym pytaniu o godzine? ;P to był taki joke ;P po prostu tekst "cześć. moge cie zjeść?" jest hmm płytki, mało przekonujący i po trzecie i najważniejsze STARY ;]


aj czepiasz sie szczegółów :) może i stary ale najważniejsze żeby do wszystkiego podchodzić z humorem

pzdr :papa:
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
ja tam nie wiem co w tym śmiesznego, przeczytaj moja wypowiedz wcześniejsza i zobacz czy mi chodzilo o to ze chce faceta, czy po prostu ciezko znalesc takiego ktory by zinterpretował znak dany przez dziewczyne i podszedl...


A ja się z tym nie zgodzę :p Istnieja jeszcze tacy :)
 

tylkoniety

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
przystań Abellarda
to zabawne jak wielu ludziom, zarówno dziewczynom jak i facetom wydaje się że wystarczy powiedzieć jakiś tekst, który załatwi sprawę, hehehehehehehehe:)
 

słonko123

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
odległy świat...
to zabawne jak wielu ludziom, zarówno dziewczynom jak i facetom wydaje się że wystarczy powiedzieć jakiś tekst, który załatwi sprawę, hehehehehehehehe:)
od czegoś trzeba zacząć, nie?
jak się powie jakiś zabawny tekst to przynajmniej można się pośmiać, a jak się powie tylko "cześć" to jest większe prawdopodobieństwo, że zapadnie niechciana cisza...
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
Jak dla mnie najlepiej by było gdyby dziewczyna podeszła i powiedziała po prostu "Cześć, jestem XXX masz może chwilę??/pogadamy??" Ew. cokolwiek prostego. Nie podobają mi się skomplikowane zabiegi przez 10 koleżanek, które się pytają czy ona się mi podoba, liściki, sms-y, gapienie się jakbym miał coś na czole. Może jestem inny ale tego nie lubię.

Pozdrawiam RegiS.
 

Martullka16

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Powiedz mu że ma świetny t-shirt i zapytaj gdzie go kupił...Bo chciałabyś kupić taki bratu na urodziny. Jak odpowie to powiedz że nie wiesz gdzie jest ten sklep i może by mógł cię tam zaprowadzić^^;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry