Tanie Wino - Opinie I Ciekawostki

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
Lapino Sądeckie
Wino marki Wino
Komandos
Leśny Dzban
Cherry Wiśniowe
Bycza Krew
Sperma Szatana
Kapitan Polewa

Jest w czym wybierać... aczkolwiek tani winiacz już w moim menu nie gości...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
hehe ja nie pilam win i mam nadzieje ze pic nie bede...:D znam takie osoby co ocdziennie siedza pod sklepem i tak mama po 17 lat tylko zeby sie napic to kupuja beczkie albo dzban po 3.40
 

carpathia

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rzeszów
hm co tu mozna napisac o tanim winku :D
chyba tylko ze jakis naprawde zacny i madry czlek musial byc, ktory je wymyslil :D

dobrego winka chyba nic nie przebija :]
a jeszcze tak optymalna cena jak 5-7 zl :)
 

gabinia

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Ponierzewo
Miałam kiedyś kolegę który pił tanie wina - już nie jest moim kolegą. Sam do siebie też stracił cały szacunek.
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
jestem zdania ze tanie wina sa dobre... gdyz sa dobre i sa tanie. oczywisnie nienalezy ich naduzywac... to powoduje liczne komplikacje zycia osobistego i przewodu pokarmowego ktorych bywalem juz swiadkiem.
tanie wino to w moich ojczystych stronach pewnego rodzaju rarytas. pija sie go z nalezytym szacunkiem i jesli ktos go naduzywa w dni powszednie jest uwazany za:
1 arcy zula... jesli pije, ma za co pic i jest normalny... (brak problemow osobistych)
2 zulusa pospolitusa jesli pije ale nieradzi sobie z tym poteznym trunkiem.
 

Bitreel

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2007
Posty
209
Punkty reakcji
0
Komandos..... ambrozja...napój bogów.... i to za jedyne 5zl i 5 gr :) (przynajmniej u mnie za tyle go zakupić można:) Mistrzostwo świata takie wino:) pierwsze 3łyki-siara,ale potem jak orenżada;) Osobiście wolę niż piwo:) Ale nie za często...trzeba przyznać....Po 2 butelkach przełyk siada....z autopsji wiem że pali jak nie wiem i nic mówić nie można tylko pić wodę i też z bólem...:/ Ale czego to się nie robi dla komandosa:) :D Pozdrawiam wszystkich koneserów i fanów Komandosa!!!!! :D
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
To nie do końca prawda znam osobę która wypiła całego 1l "siarkofruta" o nazwie Platon na "eks"
A ja osobiście nie raz piłem tanie wina ale to że mi smakowały to nie mogę powiedzieć
Ohhh raaany. Ja Ci wypije wiecej jabola niz ten twoj kolega/kolezanka. I Co? Zyje.
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
zalezy od tolerancji na dany alkohol :D
jedni sie nie upija piwem, a po wodce ich sieknie
inni moga wypic cwiartke i nic im niejest a po 2 piwach niewstana tak sa narabani xD
znam takie osoby :)
z winem jest podobnie xD jednych ubije kilka kieliszkow innych nawet 3 litry niesa w stanie powalic :D
ja co prawda po litrze wysiadam :p ale co tam :p
 

dzozef_666

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Podkarpacie
Dla mnie picie taniego wina to kult:), styl bycia, ktory trwa od lat podstawówki do dziś. Gustuje w tanich winach, poczynajac od korboli w butelce po kartonowe i foliowe pyszotki:) Dziwi mnie, że wiekszosc uwaza, ze picie tanich win to przejaw menelstwa:| bo chyba chodzi tutaj nie o rodzaj alkoholu tylko o jego ilosci i czestotliwosc picia. Dla mnie menelstwo to chlanie cały dzien % do nieprzytomnosci majac w d**** wszystko co sie dzieje na około i nie wazne czy to wino wódka czy piwo. A picie tanich win przy muzyce rockowej czy rytmach blusa w doborowym towarzystwie swirów i dobrze nakreconych ludzi to cudna sprawa:).
Co do nazw to na wina mówimy : pryta, jabol, siara, mozgoje*, korbol, bełt itd. Jesli chodzi o cene maks do 5.60 zl za litra:)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Najlepsze tanie wino to Comandos za 4,50!!!

Tylko trzeba pamietac o tym, ze jest korek w butelce!!! Ktory trzeba jakos wyciagnac ;)
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
Ale za to czasem lepiej dają kopa niż piwa :D
No i nagorsza bynajmniej moja zmora picia piw to taka, że po nich non stop sikam :p
A nie zawsze jest gdzie, tym bardziej jak teraz zimno a tu siła wyższa każe wystawic `dupkę` na wierzch to starszne :lol:
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
:) chlopacy nie maja takich problemow Megus :hahaha:

Najgorsze sa tanie za 4,50 szanpany, te ruskie. Kurde, jaki po nich jest kac!!! Szok normalnie! :)
 
Do góry