Tanie Wino - Opinie I Ciekawostki

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Czasami, jak nie mam więcej kasy, to kupię sobie takiego mózgo:cenzura:a (albo bełta, jabola, bombę, siarę itp.), Najgorsze wina, jakie piłem to Byk i Sherry (tylko Chuck Norris potrafi to wypić i się nie zerzygać), trochę lepsze to Komandos, Patyk, Belzebub (który w naszym mieście jest najłatwiej dostępnym winem) i jeszcze wino o nazwie "Odlot" na etykiecie jest obrazek, jak bociany odlatuja, wino ma 18% mocy, pozatym na butelce pisze "na spirytusie" i "uwaga, bardzo mocne". Pozatym zapomniałem, jeszcze jest
Wino marki Wino.
Ale wolę np. piwo, wódkę, miód pitny, rum, krupnik, bimber, nalewki itp. (tylko forsa nie zawsze jest).
 

Pacyfik67

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Szczecin
W najbliższym czasie nie zamierzam się juz tego napić. Kiedyś litry piłem tego zacnego trunku, ale ostatnio zatrułem się siarą :/
 

Vorosh

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Mam sentyment do tanich win... w końcu to był pierwszy alkochol jaki wypiłem ze znajomymi :p . Ostatnio jakos niemialem okazji sie napic, ale jak sie nadarzy to napewno sie napije :] . Najbardziej polecam Lapino sondeckie i komandosa :p
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
Tanie wino jest to specjal dla dzieci mlodziezy (under 18) jak i dla alkoholikow meneli itp moim zdaniem jest to zbedny trunek ktory powinni zlikwidowac, kiedys tez pilem te specjaly ale to byl kawal czasu temu i teraz nie wyobrazam sobie siegnac po taki syf i jestem za zlikwidowaniem tego typu specjalow albo przynajmniej nie nazywac tego (tanim winem) bo to nie jest wino i nigdy nie bedzie powinni na etykietkach pisac ze z winem to ma tyle wspolnego co PiS do prawa czy sprawiedliwosci
 

kasia20068

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
o jojojojjjjjj:) widze temat taniego winka został poruszony:) to ja wam pewna ciekawostke na ten temat powiem:)
wiecie dlaczego tanie wino jest dobre?
bo jest tanie i dobre:) hehehe

miłej konsumpcji zycze i polecam smak jabłko-truskawka:) niebo w gębie ale trudno dostac coś ostatnio:/
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Czasami, jak nie mam więcej kasy, to kupię sobie takiego mózgo:cenzura:a (albo bełta, jabola, bombę, siarę itp.), Najgorsze wina, jakie piłem to Byk i Sherry (tylko Chuck Norris potrafi to wypić i się nie zerzygać), trochę lepsze to Komandos, Patyk, Belzebub

To mów mi od dzis Chuck Norris. Patyk to najgorsze :cenzura:...Pije Komadnosa,kiedyś Ostrowin 1890,Węgrzyna Mocnego,Wino marki wino,Byka,Byczą Moc i wszystko na lajcie....Ale :cenzura: Patyka wypilem pół i wyrzuciłem.
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
no wlasnie, jak to jest tanie i idzie sie tak narabac ze.. :D
max wymiata :sexy: <_<
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No ja co jakas miejska imprezka/ koncercik idze z kumplami na jakies tanie winko. Najczesciej Cherry za 4 zeta, Leśny dzban albo komandos. Czasem jak nie ma nic innego w sklepie to nalewka żołądkowa i jest git. Czasem jak juz zupelnie nie ma nic innego to robmy totalną burżuazję i kupujemy jak ostatnio wino za 11,90... Ale to już hardcore jest i sie nie opłaca.
 

Jolene

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Miasto
zewszond.
moje ulubione jabłuszko sandomierskie^^ cena:4.10 oczywiście gruszka też niczego sobie. Do dobrych polecam też porzeczkę mocna (ok 5 zł), wyżej wspomniane Leśne Dzbany i Komandosy (ale tylko biały, czerowony mi nie wchodzi)
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Komandos jest dobry ale tylko zielony, Leśny dzban no i jeszcze patyk da rade. U menelków króloje u nas Gosia (beczka gożka taka w plastikowej butelce), był Byczki rózne. Ale ot bło kiedys teraz to jakos nie bardzo. Jak sie miało te 14 albo lat to poszło sie na poligon z jakims winkiem i było fajnie, a teraz w sumie alkoholu wogole nie pije :p
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja w sumie mam o tyle dobrze, że mieszkam 5km od Ukrainy. Do Lublina mam jakieś 120km, niedaleko robią też patole, więc nie jest źle, ale muszę wam powiedzieć, że za szybko nie wypiję alkoholu, bo w czerwcu (dzień przed końcem roku) zatrułem się, a już nie mówiąc, że na następny dzień spóźniłem się na zakończenie roku, okropnie się czułem i waliło ode mnie na 2metry :/ Więc mam dosyć i od 16 lipca nic a nic nie wypiłem, nie mam zamiaru i chcę tak przeżyć do przynajmniej 17 lat, albo lepiej do 18. Wiem, że będzie trudno, no ale...
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
jesli chodzi o tanie wina to eraz nie pijam, jakies kkilkanascie latek temu
to wlasnie pila mlodziez nie piwa czy trawsko palila tylko winka sie pilo takie jak:Corso,Malinka, pred sama matura z tego stresu robilismy ognisko i wypilam calego Byczka :bag:
teraz wole piwko na imprezkach i nieupijam sie jak kiedys,,,,ale wtedy rzeczywiscie tanie wina byly dobre, bo byly tanie ;)
 

Batts

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
227
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
wiesz skąd ?? bo ja wiem ;p
Ja mam sposób na picie tanich win, sposób nazywa się "Turbo Cola" miesza się wino "Cherry z Cyckiem"(2,40) z tanią Coca Colą najlepiej a Kauflanda albo Alberta. :lol: Wysmienite ;)
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Pewnie ze pijam tanie wina ;) Komandos, Cherry, Patyk to moje klimaty ;) a z takich 'drozszych' (za cale 9-10 zl) to pyszne jest Fresko :) kiedys jeszcze pilam jakas nalewke wisniowa, ale byla tak okrrrutnie wstretna, ze bez zagryski to nie dalo rady :p xD
Ale i tak wole sie piwka napic :) nie ma to jak Krolewskie lub Tatra :) MNIAAAM :)
 

Sztefi_xDD

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
Kielce. ;]
lol. z calym szacunkiem. ;D sandomierskie jablko czy gruszka. (3.50 zł. w tym 0.70 zl butelka). ;D na mołotov tez nie narzekam. ;D ale po tym, to mi szybko na oczy idzie. xDD hehe. xD nie ma to jak od czasu do czasu napic sie czegos taniego dobrego na placu zabaw. xDD lol
 

Theak

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
270
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z bajki :P
nawet nieczytam tego forum, opowiem tylko bleeeeee jedyne wino jakie moge pic to dobre wino (najlepiej domowego wyrobu) a nie jakies sikacze

nawet nieczytam tego forum, odpowiem tylko bleeeeee jedyne wino jakie moge pic to dobre wino (najlepiej domowego wyrobu) a nie jakies sikacze
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
nawet nieczytam tego forum, opowiem tylko bleeeeee jedyne wino jakie moge pic to dobre wino (najlepiej domowego wyrobu) a nie jakies sikacze

nawet nieczytam tego forum, odpowiem tylko bleeeeee jedyne wino jakie moge pic to dobre wino (najlepiej domowego wyrobu) a nie jakies sikacze

i co lepiej ci z tym ,ze tak napisales i to podwojnie ;)
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
piłam raz i chyba ostatni! W sumie to byłam na imieninach i nie za bardzo miałam wybór :D chyba było po 2,70 zł :phi:
 

Jolene

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Miasto
zewszond.
Ja mam sposób na picie tanich win, sposób nazywa się "Turbo Cola" miesza się wino "Cherry z Cyckiem"(2,40) z tanią Coca Colą najlepiej a Kauflanda albo Alberta. :lol: Wysmienite ;)

mi nie smakuje, wolę samo bez coli. A sposób jest powszechnie znany.

lol. z calym szacunkiem. ;D sandomierskie jablko czy gruszka. (3.50 zł. w tym 0.70 zl butelka). ;D

Wiesz. u mnie jabuszko 4,10 ;p
 
Do góry