Tabletki..

Status
Zamknięty.
K

kkasia

Guest
o kurde...jakie dyskusje.ja brałam tez przez pare miesiecy tabletki ale sa drogie a miesiac bardzo szybko mija i nim sie obejrzy a 21 tab.juz nie ma...i kapa -po odstawieniu ---utyłam...przerrost..:cenzura: jak lotniskowiec:(
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
kkasia!!! Żartujesz!!!!!!!!!! To ja nie przerywam ......... qrcze..... Mam nadzieje ze mój organizm TAK kiedys nie zareaguje....:(((
Pozdrawiam
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
heh no ja przytylam 2 lata temu po milvane 10 kg...

no lekash mi kazal brac..jesli mam byc szczera nie wiem dlaczego..ale... trudno... jush nie biore:p
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
aha, niektórzy lekarze karzą brać żeby sobie na tym zarobić :( chamstwo ;/
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
no niby tesh... ja w zasadzie nie wiem dlaczego.. bralam.. co innego gdybym wtedy miala chlopaka...ale nie mialam..:/ a po 2 gie..to moja matka sie musiala na to zgodzic...bo do 16 lat... matka musi wiedziec o wizytach swojej corki u ginekologa...a od 16 jush nie... jush w swietle ze tak powiem lekarzy jestem osoba "dorosła"
 
M

Misiu :-)

Guest
Heh... moja panienka (niestety była) nie brała nic bo była troszkęza młoda (15l)... ale ja standardowo. No i nie wpadliśmy. W ciążę nie jest tak łatwo wpaść!
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
heh to Ci zazdroshcze... ze nie wpadliscie..bo niezbyt milo by bylo jak byscie wpadli.... jak to sie mówi..czeba miec szczescie.. niektorzy poprostu tego szczescia nie maja...

niby kobieta jest plodna tylko 3 dni w miesiacu..ale zazwyczaj jest tak....ze wlasnie w te dni laski ida z facetem do łoshka no i... efektem jest jeden osobnik wiecej:)

oczywiscie wiem ze papierosy oslabiaja plemniki, stres powoduje niezagnierzdzenie sie plemnikow...:):p
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Tak tabletki anty. to prawie 100% zabezpieczenie. Jednak prawie bo 100% pewności nigdy się nie ma.
Jednak takie tabletki nie wpływaja przewaznie pozytywnie na zdrowie, zalezy jeszcze jakie.
Ale wiadomo tabletki to chemii i na pewno mają wpływ na nasz organizm i zmieniają wiele w naszym organizmie.
Zdecydowanie lepsze są te droższe przekonałam się o tym.
 
A

Anonymous

Guest
ja tez mam anemie. juz od wrzesnia kiedy lerzałam w szpialu. tam sie to okazało. biore zelazo i nic mi to nie pomaga. a jesli chodzi o tabletki sa skuteczne. biore prawie dwa lata. pare razy nawet zapomniałam ale widocznie nie na mnie czas . jakos sie udało uchronic przed ciaza. a moze tabsy dla facetow beda w polsce. niech sie tez oni o to martwia. dziewczyny gora
 

katka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
katkolandia
ja osobiscie nigdy nie brałam tabletek sama niewiem czemu,pewnie troche ryzykowalam i dalej to robie ale uwazam ze preerwatywa wystarcza a dzidziusia to pewnie tez bym chiala miec dlatego po co tabletki :p
 
B

Bones

Guest
Tabletki Antykoncepcyjne typu Diana 35 (chyba taki numer :]) jest jednym z najpopularniejszych srodkiem zabezpieczajacych przed ciaza. JEdnak nie daje ona ani 100% ani 99% bezpieczenstwa.
Najbezpieczniejszym srodkiem antykoncepcyjnym jest dalej prezerwatywa (typu Until lub Durex) - i dopiero w polaczeniu prezerwatywy z tabletkami mozna sie spokojnie kochac :]

Tabletki jednak sa bardzo szkodliwe dla mlodego organizmu. Jak kazdy pewnie wie sa to tabletki hormonalne. Powoduja one, zwlaszcza u dziewczyn jeszcze nie doroslych (15-19) opoznianie miesiaczki - gdyz cykl miesiaczkowy nie jest jeszcze u dziewczyn unormowany.

Szczerze mowiac nie polecam mlodym dziewczyna tego typu zabezpieczen. Tak samo jest z zabezpieczeniamy naturalnymi. Cykl mlodej kobiety jest jeszcze nie unormowany i kto wie czy bedzie dokladnie ten cykl co przedtem czyli 28 dni.

Bones.
 
A

Anonymous

Guest
Propzycja jest prosta... wstrzymać się ze współżyciem... przecuież nie tylko seksem człowiek żyje ;)
 
Z

Zając Poziomka

Guest
Kupa - moim zdanniem żadnych zabezpieczeń a już na mojego małego napewno nigdy nie założe jakieś motyla noga gumy:):):)
 
M

madzia15 :-)

Guest
hej co mam myslec na temat tabletkach??? hmm... kurcze sama niewiem.Powiem poprostu ja mysle ze same tabletki niedaja duzej pewnosci czy sie wpadnie czy nie!!! JA JESZCZE SZCZERZE MOWIAC NIEUPRAWIALAM SEXU,ALE BYLY JUZ PIESZCZOTY!!! Ale wiem jesli zaczne wspolzyc to napewno nie z samymi tabletkami!!! POniewaz szczerze mowiac to tabletki niedaja ani 80% pewnosci ze si niewpadnie,wiec jesli zaczene wspolzyc napewno moj chlopak uzyje prezerwatywy!!! A ja zeby dodatkowo sie jeszcze zabezpieczyc to wezme tabletke antykoncepcyjna!!! To jest moje zdanko na temat tabletkach,ze one nigdy niedaja 100% pewnosci!!!!! buzka papap dzieki :*
 
A

Anonymous

Guest
Po ostawieniu tabletek przytyję??? ;( chyba nigdy nie przestane ich brać!!! ja biore narazie Dianae 35. Tak szczerze to nie jest źle, a nawet super. Krótkie miesiączki bez bólu brzucha :) spox ale przytyć???????!!!!!!!mam wpaść w anoreksję??????? :/
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
Anonymous napisał:
Po ostawieniu tabletek przytyję??? ;( chyba nigdy nie przestane ich brać!!! ja biore narazie Dianae 35. Tak szczerze to nie jest źle, a nawet super. Krótkie miesiączki bez bólu brzucha :) spox ale przytyć???????!!!!!!!mam wpaść w anoreksję??????? :/

ja jadlam kiedys Milvane... na tabletkach pisalo ze nie powoduja tycia... owshem nie powodowaly tycia..ale tabletki powodowaly apetyt... i to nie maly... przytylam 10 kg... to bylo starszne:(
 
Status
Zamknięty.
Do góry