Tabletki..

Status
Zamknięty.

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
na temat tabletek anty oczywiscie....hmmm.. powiem szczerze... ze sa skuteczne... kiedys stosowalam milvane i cilest... teraz nie stosuje rzadnych... oczywiscie sa drogie...<od 25 zl>:/ lepshe jest stosowanie tabletek anty nish potem wpasc i naszybko zarzyć tabletki anty PO... cena jest kosmiczna<bo 60zl> za 2 tabletki,które i tak nie daja 100% pewności...

podsumowanie....hmmm... jak jush sie zabezpieczać to najlepiej i tabletkami i prezerwatywom:)
 

marcvs

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
Wielkopolska
a kto by nie chciał małego bzdąca. Dzieci są bardzo kochane 8)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Witam! Ja biore bo musze (Anemia) i chce ( konfort )
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Anemia inaczej niedokrwistosć!! Tabletki antykoncepcyjne regulują miesiaczke która staje się mniej obfita i tym samym chroni mnie przed nawrotem anemii - skoro juz MUSISZ wiedzieć to moje miesiaczki były bardzo obfite, bolesne i dlatego najlepszym sposobem są takie tabletki (przepisane przez mojego lekarza ginekologa).
Pozdrawiam
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
milusia32, MUSISZ wiedzieć to moje miesiaczki były bardzo obfite, bolesne i dlatego najlepszym sposobem są takie tabletki (przepisane przez mojego lekarza ginekologa). no to akurat wiem, nic nowego tyle tylko ze pierwszy raz w zyciu sie spotykam z stwierdzeniem ze na anemie sie bierze anty, a ja myslalam ze po to zeby dzieci nie miec
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Witam! Skoro wiesz to dobrze...... co ale po co takie pytania zadajesz (skoro wiesz)?? :> Nie wiem czy Cie zaskocze ale te tabletki takze chronia przed chorobami np. jajników :> CO do anemii tą są rózne - moja kolezanka tez ma anemie i je tabletki ZWYCZAJNE(tylko od anemii) a ja chciałam takie ANTY (na anemie i zeby byc zabezpieczoną) ... Nie wiem co tu wiele tłumaczyc...
Pozdrawiam
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Drogamilusia32, nie unos sie bo nie masz o co , porostu zapytalam bo pierwsze slysze o tabletkach anty i na anemie 2w1 i tyle, ale ok wiecej nie wspominam na ten temat.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Przepraszam nika :))) po to jest te forum - zeby dyskutować... Ja poprostu juz sie dosyc sie naczytałam i nabiegałam po lekarzach ... - No ale nikt nie jest nieomylny. Ta moja kumpela co ma anemie od 3 miesiecy ma chłopaka i TEŻ chce zamienic te tabletki na ANTY (z tych samych powodów co ja).
Pozdrawiam
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
no dyskutowac tak ale nasza rozmowa juz szla w innym kierunku a nie po to jest forum- pozdrawiam ciemilusia32, lepiej juz skonczmy
 
K

kalliope

Guest
blondi nie tylko takie drogie są na rynku,mnie lekarz poinformował o tabletkach refundowanych (są 3 typy->stediril,rigevidon i jeszcze jedne,ale nie pamietam) np. ja biorę Stediril,które kosztują 2,90zl !!! mnie przynajmniej świetnie się przyjęły,w ogole nie czuję,że biorę,pozdraw 8) iam
 
K

kalliope

Guest
blondi są już na rynku tabletki refundowane,m.in. stediril i rigevidon,ja osobiście biore stediril,który oprócz tego,że świetnie mi się przyjął to jeszcze do tego kosztują tylko 2,90zl!!!pozdrawiam :wink:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
A ja jem Minulet za 28 zł (tez refundowane) ......
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
Mateks... powiem tak ze musialam brac:( tak wyshlo

[ Dodano: 2005-05-01, 20:30 ]
kalliope..pierwsyz raz slysze o takich tabletkach..ale dzieki za info..na przyszlosc zapamietam

[ Dodano: 2005-05-01, 20:30 ]
a ja jadlam milvane za 29 i cilest za 35:/
 
Status
Zamknięty.
Do góry