Szukasz nazwy filmu?

D

Dziubek_1

Guest
Chodziło o kobietę z niepełnosprawnym synem, która wybrała się na rejs jachtem, tam spotkała ich dziwna burza i statek widmo... ktoś kojarzy? Takie zapętlenie czasu...
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Chodziło o kobietę z niepełnosprawnym synem, która wybrała się na rejs jachtem, tam spotkała ich dziwna burza i statek widmo... ktoś kojarzy? Takie zapętlenie czasu...
http://www.filmweb.pl/film/Pi%C4%85ty+wymiar-2009-476220
? Ale nie jestem pewny, jakiego miała syna.
 

patrysiek1

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://www.filmweb.pl/film/Marco+Polo+Junior+Versus+the+Red+Dragon-1972-244992

Czy zna ktoś polski tytuł tego filmu?
 

TrampkiMaryji

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wie ktoś może w którym odcinku Powodzenia Charlie Gabe miał urodziny ale nie mógł urządzić przyjęcia bo była zamieć ?
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Sezon 2, odcinek 11 - "Gabe's 12-½ Birthday"
 

Anonim23

Bywalec
Dołączył
1 Luty 2012
Posty
223
Punkty reakcji
30
Witam
Szukam filmu (możliwe że z lat 90) ale niestety pamiętam niewiele. Na początku było coś o dwójce rodzeństwa (brat z siostrą) którzy zostali zabici przez czarownice, po jakimś czasie (może po roku) czarownice chciały zabić inne rodzeństwo lecz nie udaje się to bo temu rodzeństwu pomagają duchy poprzednich dzieci o których wspominałem. Wydaje mi się że to film familijny i możliwe że dzieje się to w halloween ale nie jestem pewny. Wiem że mój opis jest trochę zagmatwany ale tylko tyle pamiętam.
 

Anonim23

Bywalec
Dołączył
1 Luty 2012
Posty
223
Punkty reakcji
30
Już wiem jaki to film, to "Hokus Pokus", tylko trochę się pomyliłem w opisie.
 

Anonim23

Bywalec
Dołączył
1 Luty 2012
Posty
223
Punkty reakcji
30
Ponownie szukam filmu lecz pamiętam tylko jedną scenę, możliwe że to była końcówka filmu. Chyba dwóch mężczyzn (jeden dobry, drugi zły) stało przy stercie książek, gdy dotknęli jakąś to wchłaniali na jakiś czas moc jej zawartości (np. gdy koleś dotknął książkę o Brucie Lee to potrafił walczyć jak on) i walczyli ze sobą,tylko tyle pamiętam. To mogła być komedia o superbohaterze ale pewny nie jestem.
 

Hubert Szefer

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam nazwy filmu, była to na 100% komedia. Oglądając telefysk Afroman - Because I got high (http://www.youtube.com/watch?v=WeYsTmIzjkw&ob=av2e 34 sekunda ) widać 2 typów, którzy grali w tym filmie jakąś.. 3-planową akcję dealerów spod pizzerii. Film jest o 2 typach (wspólnikach bodajże), którzy mieli bodajże jakiś warsztacik czy sklepik, który spłonął na samym początku filmu i chłopaki poszli pracować do pizzerii u pewnej babki, z którą jeden z nich pod koniec filmu się hajtnął :D Kojarzę również scenę, gdy na wieczór kawalerski jednego z nich (chyba z nich) zaprosili dziwkę, na której miejscu pojawiła się .. KOZA z właścicielem :) [ps. chyba, bo na bombie oglądałem] Bardzo proszę o podanie tytułu jeżeli ktoś kojarzy.
 

edyta1995

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Film oglądałam dość dawno temu na tvp 2. był to horror. Mężczyzna (chyba policjant) zobaczył jak dwóch mężczyzn chce zabić (chyba siekierą) dziewczynę , uratował ja, kiedy zobaczył jej twarz okazało się że jest niczym potwór. Potem ta dziewczyna była u niego w domu i zjadła Kota, po czym żona tego mężczyzny i dziecie wyprowadzili się. On miał romans z tą dizewczyną... potem było coś że ona zjadła listonosza i razem wyprowadzili się do jakiegoś domku w lesie i tam ona napadła na jakiegoś młodego chłopaka. Na końcu ten mężczyzna chciał ją zabić, jednak ktoś zrobił tak samo jak on na początku i ją uratował,a zabił jego... Wiem ,że pisze bez sensu ,ale nie mam pojęcia jak inaczej to opisać ;D . Film był strasznie głupi ,ale męczy mnie jaki miał tytuł. Prosze o pomoc ;)
 
Do góry