Szukasz nazwy filmu?

Sarr

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, poszukuje tytułu filmu. Niestety za dużo info nie posiadam.
Pamiętam jedynie, że jakiś koleś zabijał ludzi(prawdopodobnie kilkanaście osób), zbierał z nich różne części ciała, bo prawdopodobnie (dokładnie nie pamiętam) chciał wskrzesić Jezusa i do tego potrzebował dziecka które miało się urodzić w Boże Narodzenie.
Niestety nie pamiętam żadnych aktorów ani więcej scen. Mam nadzieję, że dacie odpowiedź :]

Pozdrawiam
 

evrinho

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Miasto
TORUŃ
Szukam nazwy filmu, takie dość spokojnego w akcji.
Film opowiadał o życiu co dziennym murzynów na takiej własnie murzyńskiej dzielnicy.
Akcja toczyła się w mocny upał, dość klimatyczny film z lat 60/70. Żadnych konkretnych aktorów, po prostu pokazywał jak spokojne życie prowadzą tamtejsi mieszkańce.
 

burger_queen

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
witam, oglądałam kiedyś komedię o wampirach... pamiętam że 3 kolesi jechało busem i wjechali w drzewo i stali się wampirami... i była też tam impreza na której jednemu z nich wypadło jajko :p robili też jakiś eliksir mający ich przywrócić do życia i szukali krwi dziewicy.. :) Pozdrawiam.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
witam, oglądałam kiedyś komedię o wampirach... pamiętam że 3 kolesi jechało busem i wjechali w drzewo i stali się wampirami... i była też tam impreza na której jednemu z nich wypadło jajko :p robili też jakiś eliksir mający ich przywrócić do życia i szukali krwi dziewicy.. :) Pozdrawiam.

Lesbian Vampire Killers?
 

Cameron2

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.Wiem o jaką bajkę Ci chodzi ale też nie pamietam tytułu...Szukałam jej z rok i bez skutków.
 

strusia

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
witam
mam do was prośbę, poszukuję starej bajki pełnometrażowej, ale nie pamiętam tytułu.
Zacznała się ona tak, że młody chłopak chciał dostać od rodziców psa, spodziewał się jakiegoś dużego a dostał małego kundelka, bodajże niebieskiego. Później okazało się, że ten pies mówi i takich jak on jest więcej. Te psy miały różne kolory. były one z jakiegoś innego świata i podróżowały światach, poszukując swojego. Przechodziły one przez jakieś drzwi, które otwierało się specjalnym kluczem. Zaczynało się od tego, że są w jakiś górach, później w krainie dinozaurów, w świecie ludzi. Ten pies zaprzyjaźnił się z chłopcem, który pomagał im wrócić do domu i uratować je przed złym naukowecem-kolekcjonerem.
Pamięta tą bajkę ktoś?
Proszę o pomoc!
 
Dołączył
2 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
poszukuje filmu nie pamietam tytulu on leci co roku na polsacie o takim chlopcu ktory przychodzil do takiej starszej panii ona miala chyba corke albo wnuczke ten chlopak pieknie malowal pozniej ona wyjechala a ten chlopak zostal malarzem ta pani mieszkala w takiej duzej posiadlosci ona byla porosnieta. pomozcie z tytulem za pomoc serdeczne dzieki.
z półrocznym opóźnieniem, no ale cóż ;) film Great Expectations http://www.filmweb.pl/film/Wielkie+nadzieje-1998-197
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Cześć. Przypomniałem sobie dziś o filmie, który obejrzałem dobrych kilka lat temu.
Główny bohater był pisarzem, który chciał znaleźć ciszę, by pisać kolejne książki. Przeniósł się do małej miejscowości w Szkocji bodajże.
Pod koniec filmu ktoś zabija jego zwierzę - łasicę.
Najprawdopodobniej to dramat.

Liczę na Was! ^^
 

Eugi

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
W filmie typek wraca z misji z Afganistanu i i zaczyna mu odbijać.. Zaczyna kopać okopy przed domem itp.
Zna ktos nazwe filmu? Prosze o podanie..
 

madonna1103

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
hej. SZUKAM FILMU. akcja rozpoczyna się od tego ze kobieta ma sesje z psychologiem. kobieta opowiada o stracie swojego syna. psycholog próbuje jej uświadomić ze syna nigdy nie miala i to potwierdza również jej mąż. ale ona widzi go na zdjeciach i ma jego rzeczy ktore w pewnym momencie znikają. opowiada o tym jak stracila syna. ponoc wyslala go na wycieczke wraz z cala jego klasa ale podczas ich lotu doszlo do wypadku i samolot zaginął. wszyscy cały czas jej wmawiają ze nie mila syna az w koncu sama zaczyna wierzyć w swoja chorobe. w pewnym momencie spotyka mężczyznę który był ojcem jednej z dziewczynek z klasy jego syna.zaczepia go i opowiada o jej synie i jego córce. na początku jej nie wierzy i mowi że nigdy nie mial córki, uważa ją za wariatke. kobieta wprosiła mu się do domu i bez jego wiedzy weszła do jednego z pokoi i zaczela zrywać tapete. pod tapeta ukazaly się rysunki jego córki i w tym momencie on przypomnial sobie o jej istnieniu. chca zaczac wlasne sledztwo ale zaczynaja ich gonic jacys ludzie i probuja ich zlapac. chyba sa ta jacys agenci. ogladalam tylko do tego momentu. jak ktos wie o co mi chodzi to prosze o odpowiedz. film lecial na TVP1 lub TVP2
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Poszukuje nazwy filmu który leciał w TVP 1 jestem prawie pewień że w Sierpniu 2011 :) a na 100% tego lata to leciało :)

Widziałem fragment, który opowiadał o pracowniku biurowym w okularkach [pan X] który ma myśli by zastrzelić każdego z biura oprócz pewnej kobiety [Pani X](która akurat jemu sie spodobała)
Już był pewień żeby to zrobić, lecz okazało się inny pracownik Biurowy[pan Y] go uprzedził i pozabijał innych pracowników,oszczędził [pana X] lecz zabił [panią X] co wkurzyło mojego [pana X] który postanowił zastrzelić pana Y i chyba dzięki temu został bohaterem - lecz już od tego momentu tego filmu nie ogladałem

Bardzo prosze o pomoc :)
 

jestempusz

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chciałbym was prosić o pomoc w odgadnięciu jakie tytuły noszą niżej przeze mnie wymienione filmy
1) Pierwszy film to było sci-fi. Ogólnie chodziło o to, że ziemia w najbliższym czasie zostanie zniszczona przez efekt cieplarniany(chyba) i miał powstać od nowa. Głównymi bohaterami byli facet ze swoim synkiem, który jak się potem okazało został wybrany przez kosmitów(chyba2) na stwórce nowej planety. Pamiętam scenę jak mężczyzna leżał na czarnych kamieniach w upale oraz scenę końcową [uwaga spoiler] jak dwójka dzieci biegała po raju na nowej ziemi i mieli być nowym Adamem i Ewą.
2) Z drugim filmem nie będzie tak łatwo ponieważ pamiętam jedną scenę z filmu. Była to chyba komedia romantyczna, romans lub coś podobnego, ponieważ pamiętam, że od głównego bohatera odeszła dziewczyna. Facet bardzo to przeżywał i z rozpaczy wypił z łazienki szampon swojej dziewczyny po czym (kto by się spodziewał) trafił do szpitala, potem miał depresje i takie różne inne ciekawe rzeczy.
Z góry dziękuję za pomoc,pozdrawiam:)
 

toldi

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam,
kolega poprosił mnie o znalezienie tytułu serialu, który oglądał pod koniec lat 80' (87,88).
Z fragmetnów, które pamiętał wynika, że jest to serial sf.
Przybysze z kosmosu (podobne do szczura/myszy) przybywają na ziemię, przybierają postać ludzi (ale pod skórą dalej mają sierść jak gryzonie) i opanowają Ziemię. Zatrudniają się w urzędach i instytucjach, zakładają rodziny, aby zawładnąć ludzimi. Kiedy im się to powoli udaje to powstaje wsród ludzi ruch oporu i walczą z przybyszami.
Więcej szczegółów niestety nie znam.
Jeżeli ktoś pamięta to proszę o pomoc.
 

halugh

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Szukam nazwy filmu tak jak wszyscy tutaj :)
Hmm... głównym bohaterem był mężczyzna (malarz), pamiętam że zaczynał się tak (dość chaotycznie to napisze, ale dacie rade):
On ma bogatego ojca, który nigdy nie popierał jego zainteresowań (sztuka,malarstwo i te sprawy). Pewnego dnia spada mu na głowe wiadro z farbą (chyba) i tu sie cała akcja zaczyna. Budzi sie w szpitalu, przychodzi do niego doktor (później się okazuje, że to był sen ale realny) przeprowadza z nim jakiś tam test i rozmawia o jego życiu (bla bla bla) proponuje mu, żeby dowiózł komuś paczke, a w zamian za to spełni jego życzenia.... (może troche przewine) ten sie zgadza i jedzie zawieźć tą paczke, jedzie DROGĄ (to głównie pamietam), gdzie spotyka jakiegoś gościa który spełnia jego życzenia, przez cały film ma jakąś kule taką co odpowiada na jego pytania (8) (blabla i tak jedzie) pod koniec filmu spotyka w więzieniu KOBIETE swojego życia.Na koniec obydwoje tracą pamięć (tak jakby to był sen) ale spotykają się w galeri i sie zakochują. <3
Myśle, że ktoś kto to oglądał załapie o jaki film mi chodzi, BARDZO zależy mi na tytule bo to EPICKI film, który musze poogladać. Po prostu doskonały film jak dla mnie.
Bardzo Was proszę o tytuł :) w tytule bylo cos o drodze ale za cholere nie moge go znalezc ;( jak wam to pomoże to oglądałem to chyba na TVP1 albo 2
 

fagin

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
184
Punkty reakcji
9
Joł, szukam takiego filmu, ale niewiele pamiętam.

Rzecz działa się na rosyjskiej łodzi podwodnej, komedia. Film wyglądał na rosyjską produkcję z lat 70tych, i chyba jest dość popularny, ale nie mogę nic znaleźć w googlach. Pamiętam tylko jedną scenę, kiedy w łodzi kończy się paliwo i Rosjanie płacząc wlewali spirytus/wódkę do "baku" żeby zasilić silniki łodzi.
 

RudeWredne

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0

W dzieciństwie wraz z rodzinką oglądnęliśmy bardzo fajny film. Prawdopodobnie na tvnsiedem. Pamiętam tylko motyw przyjaciółek i jakiejś znajomej ze sklepu(kobieta w lokach z okularami) która sprzedała im myszy lub szczury. Te dziewczyny zamieniły je bodajże w chłopaków i powtarzali (chyba) "I am Swede". Bardzo proszę o pomoc, strasznie mi na tym zależy! Wiele razy próbowałam go szukać i nic..
 
Do góry