Szukasz nazwy filmu?

W

wiki9969

Guest
Szukam nazwy filmu w którym ojciec buduje trumnę dla swego ciężko chorego syna. Chłopiec w końcu umiera...

Filmu szukam dla kogoś, dlatego informacji jest niewiele. :( Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc. :)
 

taboe

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin/Banbury/Oxford
Hejka

Szukam..

Film opowiada o złodzieju, który ma problem z oddaniem długu lichwiarzom, wujkiem, który chce go zwerbować do swojej mafii i policją. Zarówno boss mafii jak i szef policji to rodzina złodzieja(ojciec i wujek lub odwrotnie). Główny bohater, że tak powiem to pies na kobiety, uwodziciel, który dzięki temu poznał swoją przyszła wspólniczkę. Ich zadaniem jest ukraść "szkatułkę" bogatemu żydowi(chyba) dla wujka bosa dzięki czemu otrzyma pieniądze na spłatę długu. Pomóc mu w tym zadaniu mają poznana kobieta i jego komputerowy pomocnik jednak wszystko utrudniają 3 zabójczynie...........Kończąc jego ojciec umiera, odmawia pracy dla wujka jednocześnie wsadzając go do więzienia... przed napisami poznana laska i główny bohater uciekają autem przed policją..

Opis szczegółowy to to nie jest jednak może ktoś wie o jaki tytuł chodzi, dodam tylko, że film chyba był z ok 2010/2011 roku

Dzięki za pomoc
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Witam.

Szukam filmu napisze co pamiętam. Film jest o kilku gościach jak w drużynie A. Był tam chińczyk snajper. Gościu co znał się na bombach. Jedyna scena którą pamiętam to taka że jeden z tych gości musiał coś zdobić w jakimś wieżowcu gdy uciekał z niego natknął się na dwóch strażników chłopak stał plecami do okna patrzał na strażników wyciągnął obie ręce w ich stronę ( dłonie miał złożone jak by pistolety ) i miał je wycelowane w strażników i mówi że jest zmutowanym super żołnierzem i że może zabić ich siłą woli czy coś takiego ( oczywiście kłamał ) wycelował w jednego strażnika powiedział bam strażnik upadł potem wycelował w drugiego zrobił to samo i strażnik padł po chwili pokazali chińczyka snajpera z uśmiechem bo to on ich zabił idealnie się zgrali.

jeśli ktoś coś pamięta proszę napisać.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2



Ok już mam podaje tytuł dla chętnych osobiście polecam ten film " The Losers:
Drużyna
potępionych "

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

zdesperowana98

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2014
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiele lat temu oglądałam film w telewizji. Nie jestem pewna na którym programie, wiem że na jednym z: tvp1, tvp2, polsat, tvn i możne puls ale mało prawdopodobne. Film jest o mężczyźnie, żeby było łatwiej tłumaczyć nazwijmy go sobie Adam. Więc Adam odnajduje taśmę, na której jest nagrana męka Pana Jezusa. Odkrywa, że musiał ją nagrać człowiek przenoszący się w czasie bo nagrał śmierć Pana Jezusa kamerą z przyszłości. W pewnym momencie Adama porywa jakiś człowiek. W jakimś mieszkaniu chce wiertarką wwiercić mu się w stopę. I w tedy ktoś przybywa z pomocą. To obcy człowiek. Zabija tego kolesia od wiertarki. Adam mu zaufuje. A ten człowiek zaprowadza go do jakiś ludzi, którzy chcą dowiedzieć się gdzie jest nagranie. Adam nie chce im powiedzieć. Albo nie wie. Ci zaczynają go torturować. I tu się kończy część 1. Drugiej nie oglądałam.
Było to bardzo dawno temu, ale mam nadzieję, że ktoś kojarzy tren film. Proszę o pomoc :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
zdesperowana98 napisał:
Wiele lat temu oglądałam film w telewizji. Nie jestem pewna na którym programie, wiem że na jednym z: tvp1, tvp2, polsat, tvn i możne puls ale mało prawdopodobne. Film jest o mężczyźnie, żeby było łatwiej tłumaczyć nazwijmy go sobie Adam. Więc Adam odnajduje taśmę, na której jest nagrana męka Pana Jezusa. Odkrywa, że musiał ją nagrać człowiek przenoszący się w czasie bo nagrał śmierć Pana Jezusa kamerą z przyszłości. W pewnym momencie Adama porywa jakiś człowiek. W jakimś mieszkaniu chce wiertarką wwiercić mu się w stopę. I w tedy ktoś przybywa z pomocą. To obcy człowiek. Zabija tego kolesia od wiertarki. Adam mu zaufuje. A ten człowiek zaprowadza go do jakiś ludzi, którzy chcą dowiedzieć się gdzie jest nagranie. Adam nie chce im powiedzieć. Albo nie wie. Ci zaczynają go torturować. I tu się kończy część 1. Drugiej nie oglądałam.
Było to bardzo dawno temu, ale mam nadzieję, że ktoś kojarzy tren film. Proszę o pomoc :)
Wideo z Jezusem
 

zdesperowana98

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2014
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ilusia napisał:
Wiele lat temu oglądałam film w telewizji. Nie jestem pewna na którym programie, wiem że na jednym z: tvp1, tvp2, polsat, tvn i możne puls ale mało prawdopodobne. Film jest o mężczyźnie, żeby było łatwiej tłumaczyć nazwijmy go sobie Adam. Więc Adam odnajduje taśmę, na której jest nagrana męka Pana Jezusa. Odkrywa, że musiał ją nagrać człowiek przenoszący się w czasie bo nagrał śmierć Pana Jezusa kamerą z przyszłości. W pewnym momencie Adama porywa jakiś człowiek. W jakimś mieszkaniu chce wiertarką wwiercić mu się w stopę. I w tedy ktoś przybywa z pomocą. To obcy człowiek. Zabija tego kolesia od wiertarki. Adam mu zaufuje. A ten człowiek zaprowadza go do jakiś ludzi, którzy chcą dowiedzieć się gdzie jest nagranie. Adam nie chce im powiedzieć. Albo nie wie. Ci zaczynają go torturować. I tu się kończy część 1. Drugiej nie oglądałam.
Było to bardzo dawno temu, ale mam nadzieję, że ktoś kojarzy tren film. Proszę o pomoc :)
Wideo z Jezusem

Tak! To to. Nawet nie myślałam, że uda mi się odnaleźć ten film. Baardzo Ci dziękuję :* ;)
 

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
Szukam w filmu, gdzie głównym bohaterem był mężczyzna zabijający dla przyjemności. Miał on swojego adepta, któremu mówił m.in. aby zabijać ludzi niemających ze sobą związku. Prowadził obserwacje przyszłych ofiar itp.
 
K

konwalia78

Guest
Ja natomiast szukam tytułu filmu o dwóch siostrach które łączy patologiczna relacja. Jedna wiedzie szczęśliwe życie, wychodzi za mąż , ma dzieci. Drugiej z tego co pamietam niezbyt się w zyciu układa i zazdrości szczęścia siostrze. Małżeństwo pierwszej zaczyna sie sypać gdy zazdrosna siostra wprowadza się do domu swojej siostry i tak bardzo gra na jej uczuciach, że dostaje od niej zgodę na wspólne sypianie z jej mężem. Film ten ogladałam ok. 10 lat temu i chetnie bym do niego wróciła. Załozyłam konto na Film Webie z tym pytaniem ale zapomniałam hasła i niestety nie mam tam wgladu.
Wydaje mi się że film ten jest z gatunku - thriller. Może ktoś kojarzy???
 
T

TomaszTomasz

Guest
A mi już od dawna chodzi po głowie film, tytułu nie pamiętam ani nawet aktorów w nim występujących. Film chyba z lat 90-tych? komedia? Film o facecie który jak pamiętam, od urodzenia miał szczęście, wygrał na jakiejś loterii ale wygraną chciał oddać gangsterom by spłacić długi rodziny. Inne momenty tego filmu np jak odprowadzał dziewczynę to dostał nożem, znajdując się w szpitalu przy okazji wykryto u niego jakiś nowotwór i w porę wyleczyli, jak pisałem miał zawsze takie szczęście w nieszczęściu. Na końcu filmu facet myślał że oddał kupon z loterii gangsterom ale jego ,znajomi i rodzina zrobili jakąś mistyfikacje, przekręt i forsa została w rodzinie. było coś takiego , bohater filmu z daleka widzi jak inny gość oddaje gangsterom jego kupon a tak naprawdę mówi im tylko przez okno auta wesołych świąt czy jakoś tak? Akcja dzieję sie być może we włoskiej dzielnicy i chyba nawet w zimie? Zwykle ten film puszczali w porze świąt B. Narodzenia, raczej kinowym hiciorem nie był ale dobrze się go oglądało. Film o zasadach, szacunku, więzach rodzinnych. Na końcu chyba było też coś takiego że ten farciarz kupił swemu ojcu upragniony dom z wielkim trawnikiem bo wcześniej za dobrze im się nie wiodło. Więcej z filmu nie pamiętam, jak by ktoś coś kojarzył to dajcie znać. będę wdzięczny.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Mam jeszcze taki jeden film, na pewno polski, na pewno czarno biały, lata hmm? 60, 70, 80? Pamiętam tylko dwa momenty z tego filmu. Jakiś stary pałac, pewna grupa ludzi nie wiem co tam robią? Nie ma co tam jeść, zimno i czekają na pomoc? Facet z babką grają w ping ponga i za każdym razem odbita piłeczka uderza ją w biust. Inny moment, jakiś facet w głodowych już przywidzeniach widzi innego faceta ubranego w grecką tunikę i wieniec laurowy jedzącego łapczywie winogrona. Było chyba tam coś że jeden z ich grupy poszedł po ratunek, znalazł jakiś pociąg ale pewności już nie mam, byłem dzieciakiem jak to widziałem w tv.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
szukam nazwy filmu w którym główny bohater jest albinosem i ma taką krzywą fazę że przyciąga pioruny, a rodzice trzymają go w piwnicy.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
lupin napisał:
szukam nazwy filmu w którym główny bohater jest albinosem i ma taką krzywą fazę że przyciąga pioruny, a rodzice trzymają go w piwnicy.
Zagadka Powdera?
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Ilusia napisał:
szukam nazwy filmu w którym główny bohater jest albinosem i ma taką krzywą fazę że przyciąga pioruny, a rodzice trzymają go w piwnicy.
Zagadka Powdera?
Ilusia napisał:
szukam nazwy filmu w którym główny bohater jest albinosem i ma taką krzywą fazę że przyciąga pioruny, a rodzice trzymają go w piwnicy.
Zagadka Powdera?
dziękuje bardzo


a mam jeszcze jeden dokumentalny, o tym jak pewna rodzina w Polsce została przejechana autobusem i zabita, powodem były jakieś waśni we wsi
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
lupin napisał:
a mam jeszcze jeden dokumentalny, o tym jak pewna rodzina w Polsce została przejechana autobusem i zabita, powodem były jakieś waśni we wsi
Zmowa? To chyba nie dokumentalny, ale autobus się zgadza ;)
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Ilusia napisał:
a mam jeszcze jeden dokumentalny, o tym jak pewna rodzina w Polsce została przejechana autobusem i zabita, powodem były jakieś waśni we wsi
Zmowa? To chyba nie dokumentalny, ale autobus się zgadza ;)
też może być dobry, ale wiem że był jeszcze dokument o tym z jakiejś serii, cos kiedys widziałem na CI Polsat chyba :)
 
Do góry