Szukasz nazwy filmu?

Crispers5

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
255
Punkty reakcji
9
Witam, poszukuje tego filmu z 2000 bądź 2001 roku, prawdopodobnie produkcji Polskiej, ale może zagraniczny z dubbingiem.

Mój skromny opis.

Ojciec z dzieciakami jedzie na wycieczke do lasu czerwonym jeepem. W lesie czycha na dzieciaków baba jaga, która uwięzi dziecko.
O ile pamiętam był tam jeszcze jakiś motyw z grzybem - był jakiś zaczarowany. Wszystko dobrze się kończy, cała grupa wraca szczęśliwie do domu.

Prosze o pomoc w identyfikacji. ;)
 

Dorota Chmielewska

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Poszukuje tytulu filmu w ktorym bohater ma zostac ojcem i zaczyna chodzic na grupy wsparcia samotnych matek lub przyszlych matek nie pamietam dokladnie, czy wie ktos cos na temat tego filmu ?? prosze o pomoc !!!
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Poszukuje tytulu filmu w ktorym bohater ma zostac ojcem i zaczyna chodzic na grupy wsparcia samotnych matek lub przyszlych matek nie pamietam dokladnie, czy wie ktos cos na temat tego filmu ?? prosze o pomoc !!!
Może Był sobie chłopiec? :)
 

Dorota Chmielewska

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
No wlasnie nie, w tym on chodzil na grupe dla samotnych rodzicow,a w tym ktorego tytulu poszukuje on mial zostac ojcem, i byla to grupa dla przyszlych matek :/
 

Anonim23

Bywalec
Dołączył
1 Luty 2012
Posty
223
Punkty reakcji
30
Witam, szukam nazwy filmu którego urywki widziałem dzisiaj na TV4 w kinomaniaku. W filmie był facet który cały czas miał pecha, gdy związał się z kobietą ten pech miała też ona. Urywki które widziałem są następujące:
- kobieta (która została "zarażona" pechem) z jakąś osobą była na masażu (rodzaj tego masażu to masowanie pleców stopami) i w pewnym momencie stół na którym leżała kobieta walnął na podłogę, a za chwilę masażysta/ka spadł/a na nią
- ta sama kobieta utknęła w windzie z jakimś facetem, prosiła tego faceta by ten ją podniósł do góry(chciała się wydostać), gdy ją podniósł winda nagle ruszyła, ona spadła a drzwi się otworzyły, jej przełożeni (wydaje mi się że stał tam jej szef który po tym co zobaczył, zaprzeczył że jest to jego asystentka) patrzą się na nią gdyż jej głowa była na wysokości jego krocza i można to było źle zrozumieć
- kobieta ma już dosyć pecha i zrywa z mężczyzną
Film francuski, komedia, możliwe że z roku 2007 lub nowszy. Dziękuje za jakąkolwiek pomoc.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Tylko nie miłość - http://www.filmweb.pl/film/Tylko+nie+miłość-2011-591410
 

Buir

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Witam

Poszukuję filmu, który oglądałem ładne 15 lat temu na VHS. Opowiadał o adeptach którzy szkolili się chyba na pilotów, stewardesy itp. Pamiętam tylko trzy sceny: 1 uczestnicy brali udział chyba w szkoleniu i pokonywali tor przeszkód, 2 jakaś blondyna zalecająca się do starszego lekarza w trakcie badań lekarskich, 3 murzynka zatykająca pupą dziurę w samolocie. Jeszcze pamiętam, że w tym szkoleniu brali udział wspomniana blondyna, lekarz, dosyć niska i pulchna murzynka no i koleś w okularach ze szkłami tak grubymi jak denka po litrowych słoikach.

Chciałbym to obejrzeć ponownie, bo za małolata jak to oglądałem to wiem że ten film strasznie mnie śmieszył.
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Dzięki film zapowiada sie ciekawie akurat na przerwe świąteczną ;)
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Hej, od dłuższego czasu szukam tytułu filmu (komedii) i nie mogę tego znaleźć nigdzie. Jedyne co pamiętam to, że główny bohater chce założyć w mieszkaniu telefon (chyba, ale całkiem możliwe, że chodziło o coś innego) i w tym celu musi złożyć wniosek w urzędzie komunikacji. Tam ganiają go od okienka do okienka, musi spełniać jakieś absurdalne przepisy, zbierać pieczątki itp. Byłam prawie pewna, że to zagraniczny film, ale teraz już sama nie wiem, może i polski...
Na końcu pada zdanie w stylu "to dopiero był proces", w nawiązaniu do Kafki.
 

Damphti

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Witam,
poszukuje tytułu, amerykańskiej komedii, główny bochater jest sprzątaczem (chyba) w radiu, poprzez jakiś przypadek zostaje zaproszony do opowiedzenia o sobie na antenie radia, (jego wspomnienia to duża część filmu) pada wtedy cytat: "pewnego dnia gdy marszczyłem frada... moge tak powiedzieć na antenie? no więc gdy marszczyłem freda nakryła mnie mama i zapytała czy jak przyjdzie Jezus też będe tak robił"- mniej więcej tak to brzmiało. ponadto główny bochater ma na głowie perukę w stylu bextrit boys, która jest przyrośnięta do główy w wyniku jakiejś wady czaszki z dzieciństwa (na końcu ją zmienia). Nasz bochater jeżdzi jakimś gruchotem z ogromnym drewnianym spojlerem który łamie na szlabanie przy bramie siedziby radia, a jak się później okazuje ma też stare camaro z `69 (chyba?), które stoi na parkingu policyjnym a on nie moa pieniędzy żeby je wykupić. Pamiętam jeszcze że byłą tam jakaś dziewczyna która mu pomogła a na końcu byli razem, i chyba miał też kilku przyjaciół.
A jeszcze jedna podpowiedź pewnego dnia zobaczył jak spadł meteor, zabrał go ze sobą i wszędzie woził na wuzeczku, nawet z niego jadł, a gdy postanowił go spieniężyć okazało się żę to zamarznięta kupa zrzucona z samolotu rejsowego.

Proszę pomóżcie odganąć mi tytuł :cfaniak:
 

MikeNAS

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wadowice
Szukam filmu:

Film jest o porawaniu pewnej mlodej dziewczynki która przez bodaj 10 lat byla więziona przez faceta. Nie wypuszczał jej nigdzie cały czas trzymał zamknieta w domu. Na początku dziewczynka sie go bala ale z biegiem lat przywiazała sie do niego i narodzila sie miedzy nimi pewna wiez. On był w niej zakochany i nie chciał jej skrzywdzic mimo ze przetrzymywał ją przez tyle lat. Film konczy sie jej ucieczką i jego samobójstwem. Ona wraca do rodziny, zostaj odnaleziona, po tych latach ale wkoncu nie mogac sobie poradzic z otoczeniem ucieka pociagiem w siną dal... na koncu jakas babka placi za jej bilet którego nie kupiła a złapał ją kontrolel biletów. Zna ktoś kojarzy nazwe ? To był chyba francuski film.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Witam!!

Szukam filmu, kilka lat temu był w telewizji, z gatunku możliwe, że dramatu, albo na faktach autentycznych.

Kobieta po latach wyjawiła przyczynę śmierci swojej małej siostry, w dzieciństwie matka je biła, chociaż do niczego się nie przyznawała, uważała, że był to wypadek. Wykopali dziecko z grobu i ciało było nienaruszone, tylko wyblakła żółta sukienka, tak jak by czekała na rozwiązanie tej sprawy. Pamiętam, że taki był sens. Może ktoś pamięta tytuł?
 
Do góry