przemcio1

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
460
Punkty reakcji
1
Miasto
z US i A :D
"dobrze wiem, że kochasz mnie , z kazdym dniem coraz bardziej i bardziej. prosze cie, zapomnijo mnie ja i tak juz nie wroce do ciebie.. " Ludzie HELP potrzebuję tytułu tej piosenki mojej dziewczynie się podoba i nie może znaleźć czyja to piosenka i tytułu
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Poszukuję piosenki która była w wakacje w reklamie Ery z takimi dziewczynami. W piosence było "nanananana back to the future" czy coś takiego.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
By_Damian:
Drew Milligan / Vula Malinga / Marcus Thompson - "Back 2 Da Future"
 

nataliapa93

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
szukaam od tygodnia. xD widziałam u koleżanki teledysk piosenki (stara jak nie wiem xDD) i szukam jej do ściągnięcia, albo chociaż żeby mi ktoś podał jej tytuł i wykonawcę.
otóż w piosence kolega śpiewa cały czas prawie "freestyle" czy coś takiego. wiem, wpisz w wyszukiwarkę. ale mi wyskakuje pełno tych piosenek i wszystkie nie są tą, której szukam. ^^
i ten kolega, o którym wspominałam, ma dready (?) i łazi cały teledysk i zatrzymuje jakieś tańczące osoby. i śledzi go jakiś inny koleś, który pod koniec teleysku go cofa do początku teledysku.
pomóżcie mii. xDD
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Szukam piosenki o treści:
I'm still wondering why
I'm still calling your name, my dear
 

ala543

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
szukam tytułu piosenki a znam tylko pare słow. w pierwszej zwrotce jest cos tam i ,,myslał ze jest krolem szczescia" w refrenie jest imie jakiejs dziewczyny chyba julia i ,,in the name of love" to jest polska piosenka z angielskim refrenem jak ktos zna tytuł prosze piszcie
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
By_Damian - a ja Cię podziwiam jak bardzo potrafisz nabijać ;]
 
Do góry