Pati90

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki, której tekst brzmi tak:

Sometimes days are so lonely and the nights are so cold, I look to the moonlight, talk withe the groove stars, cos' I miss you so
All I hear is my heartbeat(...)

Refren: I love to love you yes I need you, I need your love tonight, I love you to the end of time, I hope you love me too
I love to love you yes I need you, I need you by my side, I love you to the end of time, I hope you love me too

Proszę pomóżcie, niestety nie wiem kto to wykonuje, ani nie znam tytułu... Jeśli podacie chociaż wykonawcę lub tytuł, będzie mi łatwiej. Z góry dziękuje ;)
 

nataliapa93

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Moze to: Bomfunk mc's-freestyler

tak, to to. ;] dzięki. ;*

a teraz szukam piosenki (?) której tekst brzmi "bij mnie, katuj, ja wybaczę wszystko Ci jak bratu". znalazłam to w internecie, ale niestety jest to na blogach, gdzie nie podają nigdzie tytułu. -,-
 

xxaneczkaxx

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
SzukAM tytulu piosenki z You Can Dance ktora tanczyla taka laska co jej dali bilet PKP zamiast normalnego;p Taka pod hip hop podchodzi piosenka....
 

5kijas5

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam. Szukam piosenki, jest to nowy kawałek i leci na MTV ale zapomniałem tytułu:) Na teledysku są fajne laski, śpiewa jedna z nich, akcja dzieje się chyba w bibliotece al nie jestem pewien. HELP!!:D
 

jsebek

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja pamiętam ze starego durnowwatego trochę kawałka kawałek:
"baczi boczu dambo "
jakiś takie disco-śmisko :D

to leciało dawno, dawno na początkach Polsatu i DiscoRlax a mnie zajwka wzieła :)

zna ktoś ?? pamięta chociaż tytuł lub autora ??
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
jsebek wiem o czym mówisz ale za diabła nie przypomne sobie kto to śpiewa i nawet tytułu nie pamiętam
coś tam dalej było "tiki tiki ta"
 

mateush90

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
PoznaŃ
witam! Otóż poszukuje i nie moge nigdzie znaleść tej piosenki: http://pl.youtube.com/watch?v=IdEy7Sxj0U4 jest to parodia piosenki Britney Spears niestety nigdzie nie moge jej znaleść.. jakby ktoś wiedział to bym był wdzięczny.. poszukuje tez przeróbki "SeksBomb" nie wiem w kogo wykonaniu to była orginalnie ale słyszałem parodie i bardzo dobra... Mile widziane też parodie innych znanych piosenek..
 

adm89

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja pamiętam ze starego durnowwatego trochę kawałka kawałek:
"baczi boczu dambo "
jakiś takie disco-śmisko :D

to leciało dawno, dawno na początkach Polsatu i DiscoRlax a mnie zajwka wzieła :)

zna ktoś ?? pamięta chociaż tytuł lub autora ??

Coś takiego śpiewa:
Carrapicho - Tic, Tic Tac
Ale z tego co pamiętam była też polska wersja
 

5kijas5

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Szukam tytułu piosenki. Dosyć nowy kawałek, słyszałem kilka razy w radiu. Jest to w sumie piosenka Shaun Baker - Explode again tyle ze spiewa tam babka.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Poszukuję pewnej piosenki... Niechcący sie przez nią wkopałam i muszę się dowiedzieć o tytuł...
Więc za bardzo nie wiem jak wam to wytłumaczyć ale powiem na podstawie teledysku...
No więc śpiewa go starsza Pani ( wiek 30 - 40 coś koło tego ) krótko ścięta blondynka (chyba farbowana o ile się nie myle) ... teledysk ma taki że idzie a za nią takie niebieskie tło i takie jakieś dziwne kreski latają .. K.u.w.a.s.z. Nie umiem tego wytłumaczyć ale mam nadzieję że ktoś będzie wiedział o co mi chodzi .... o_O ? ? Ahm zapomniałam dodać że to nawet jedna z nowych piosenek xDD
 

ruda151

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
A ja szukam nutki ze Step up 2, która leciała podczas kiedy oni dostawali na bankiecie te smsy o turnieju `the streets`.

;)
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
ruda151 nie wiem czy dokładnie chodzi Ci o tą piosenkę ale zobacz ;) :

Step Up 2 Soundtrack - Cherish ft. Yung Joc - Killa

Lub

Flo Rida ft. T-Pain - Low
 

Aris14

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Witam. Szukam piosenki, jest to nowy kawałek i leci na MTV ale zapomniałem tytułu:) Na teledysku są fajne laski, śpiewa jedna z nich, akcja dzieje się chyba w bibliotece al nie jestem pewien. HELP!!:D

H20 Ft Platinum - What's It Gonna Be?

Czy to nie czasem to?

Mozecie mi powiedziec co to za piosenka? leci tak " wiem ze milosc polaczyla nas i ze bedzie nas prowadzic caly czas" ?
 
Do góry