siatkarunia

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Olsztyn,Bełchatów
Elo ;)
Szukam piosenki z gatunku hip-hop ;):):)
W zwrotkach śpiewa jakiś murzyn,a w refrenie kobieta śpiewa coś takiego:
nananana nanana nananana

Szukam tez piosenki z gatunku hh i r&b;)
Zwrotki są śpiewane przez murzynskiego rapera,a w refrenie jakas babka steka xD

Pliss o odp.
 

siatkarunia

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Olsztyn,Bełchatów
A ja szukam piosenki z gatunku hip hop ;]
Zwrotki śpiewa murzyński raper, a w refrenie taka babka śpiewa coś takiego:
o nanana nanana nananana
o nanana nanana nananana
oo
oo
Piszcie jak ją znacie!
Szukam jej cały czas i nic nie znalazłam...

Szukam też piosenki z gatunku hh i r&b.W tej piosence zwrotki też śpiewa murzyński raper,a w refrenie stęka taka babka
:D

Bardzo proszę o odpowiedzi ;[
 

lenka13

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z serduszka
Ludzie pomocy!! Szukam piosenki od pół roku! Wcześniej już pisałam ale nikt mi nie odpowiedział :((
W teledysku jest taka blondynka niektóre ujęcia są na plaży, nad morzem a inne na plaży ale wśród ludzi. Śpiewa "come on get me baby let's to be.." - coś w tym stylu.
HELP ME!!
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
szukam piosenki. leci ona bardzo czesto w radio gra(w innych pewnie tez ale ja slucham tylko tego). takim monotonnym glosem koles spiewa i w pierwszych fragmentach tekstu pada slowo SUPERSTAR... dalej nie wiem. fajny kawalek pomozecie?
 

wojtas57

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam

pomozcie szukam nazwy i wykonawcy piosenki znam tylko poczatek piosenki a kawalek refernu piosenka jest troche starsza typu hip-hop

a wiec tak zaczyna sie tak : Trudno jest byc pieknym człowiekiem bez różowych okularow bez skazy i kropelki zła.... znam tylko tyle poczatku a poczatek refrenu to Nic sie nie dzieje nikt nie umiera.... i dalej nie znam

Prosze pomóżcie
 

gagatek461

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Poszukuje tytuły i wykonawcy piosenki. Jest to japońska piosenka. Teledysk opowiada o parze zakochanych. Siedzą w jakimś barze, do dziewczyny przystawiają się kolesie. Chłopak trenuje jakąś sztukę walki, więc na dachu budynku dzielnie walczy z bandziorami. Nagle upada i uderza głowa o kamień, trafia do szpitala, jest nieprzytomny. Gdy się budzi, chcę zagrać w kosza- jego największą pasję. Ponownie upada i umiera...
 

shigekazu

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, szukam tytułu piosenki ale to będzie bardzo trudne do zgadnięcia bo nie słyszałem jej jakieś 5 lat :mruga:
Poszlaka jest taka że pamiętam koniec teledysku: pojawia się Wielka Brytania i spadają na nią kufle piwa :D razemz wykresami. Ogólnie w całym teledysku było ich pełno.
 
Do góry