Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
Taak taak taaaak :* Bardzo dziękuję ileż ja się jej naszukałam, przepraszam, że robię OT ale tak mi zależało :D
:klaszcz:
 

dagma90

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
hejka szukam piosenki którą spiewa facet a słowa to jakoś tak: mama was...... papa was....... a refren kobieta: hi was a gongoł....... chodzi za mną ta piosenka ale nie wiem jak się nazywa :( (myślałąm że to gorillaz ale nie)...pomóżcie,......... :) [/b]
 

kim42

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. świętokrzyskie
Ja poszukuję piosenki rockowej - zespół nazywa się coś jakoś The Needles, ale raczej nie tak bo szukałem i tej piosenki nie ma. Piosenka na pewno ma tytuł Under the City, a słowa refrenu lecą mniej-więcej tak:
Under the city, well I can breathe
Under the city is a place for me
Under the city I still believe

Ktoś może kojarzy co to za zespół tak śpiewa?
 

artik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Poszukuje piosenki - zespół śpiewa coś jak ruskie dance a w refrenie jest coś takiego " ba mo sa ja eke e duraia" :mruga:
Dziwny tekst, sam to na imprezie uslyszalem ale strasznie mi wpadla w ucho... :p
Jakby ktoś znał jakieś ruskie dance to może własnie o to chodzi...
 

kwiatek85

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
hej,szukam tytulu piosenki ktora od jakiegos czasu leci na rmf maxx, esce niestety nie pamietam slow choc jest ich niewiele refren tej piosenki to o lalala lalala o lalala, o lalala lalala o lalala..... ooo oaaa.... tto szybki kawalek czesto leci tez na dyskotekach. ktos kto slyszal ten kawalek i wie kto to spiewa napewno bedzize wiedzial o co chodzi:) bede bardzo wdzieczna za pomoc.pozdrawiam:)
 

Kiniolek

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
2
Miasto
A może tak, a może nie? A może yhy?, A może y-y?
hej,szukam tytulu piosenki ktora od jakiegos czasu leci na rmf maxx, esce niestety nie pamietam slow choc jest ich niewiele refren tej piosenki to o lalala lalala o lalala, o lalala lalala o lalala..... ooo oaaa.... tto szybki kawalek czesto leci tez na dyskotekach. ktos kto slyszal ten kawalek i wie kto to spiewa napewno bedzize wiedzial o co chodzi:) bede bardzo wdzieczna za pomoc.pozdrawiam:)

Moze to??-----> David Tavare - Hot Summer Night Oh La La La
 

karolcia1984

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
no hello...więc ja szukam tytułu pioseneczki... spiewaja tam cos takiego: she was walking down the street the night singing umba pa eya...itd...
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
No więc tak: piosenka z najnowszej reklamy Ery z lodowiskiem, śpiew podobny do Pink, w refrenie "bla bla bla to the milion no(w) way".
 
Do góry