Świat Ciężarnych

K

kinga_sc

Guest
Nie mój wymysł. Pierwszy raz się z tym spotkałam jakoś w technikum jak facet z laboratoriów nam wyskoczył z takim tekstem.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
W każdym razie nie martw się, brak seksu czy jego nadmiar nie wpłyną na orientację dziecka :)
 

Ania_wwa

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Czy będąc w czasie ciąży można stosować jakieś preparaty przeciw infekcjom "tam"?
 
K

kinga_sc

Guest
Moja mama rodziła, urodziłyśmy się z siostrą 28.03 a miał być termin na 16.05 czyli gdzieś w połowie 7 miesiąca.
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
bliźnięta i inne ciąże mnogie często rodzą się przed terminem.
Przeważnie między 30 - 36 tygodniem ciąży, moja znajoma donosiła do 38tc bliźnieta, a druga do 34tc
 

Ania_wwa

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Co masz dokładnie na myśli? Jakie infekcje? Nabawiłaś się czegoś?

Nie, na szczęście nie. Mimo ciąży chcę pozostać w miarę aktywna więc postanowiłam chodzić na basen. Jak dobrze wiadomo, żadem basen nie jest 100% pewny więc chciałabym się jakoś zabezpieczyć żeby nie złapać jakiegoś świństwa.
 
K

kinga_sc

Guest
Nie, na szczęście nie. Mimo ciąży chcę pozostać w miarę aktywna więc postanowiłam chodzić na basen. Jak dobrze wiadomo, żadem basen nie jest 100% pewny więc chciałabym się jakoś zabezpieczyć żeby nie złapać jakiegoś świństwa.
Mnie lekarz radził mimo wszystko zrezygnować z basenu, musisz wymyślić jakiś inny aktywny sposób spędzania czasu. Nic nie ochroni cię skutecznie- niestety.
 

Ania_wwa

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dziękuję za odpowiedzi:) Będąc na okresowej kontroli u ginekologa zapytałam się o tego typu środki. Zaproponował mi jakąś "Feminelle". Ktoś o tym w ogóle słyszał? Bo ja nie mam specjalnie zaufania do produktów których nieznam:/
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Dziewczyny mam pytanie, może wy wiecie. Jestem w 6-tym miesiącu ciąży i mam pytanie. Jak liczy się te miesiące?

Bo lekarz mówi 6-ty miesiąc. Ale z obliczeń wychodzi, że to 20-ty tydzień. Z matematycznego punktu widzenia 20:4= 5 czyli 5-ty miesiąc. Termin mam na początek grudnia. Z tego co lekarz mówi wychodzi, że urodzę w 10-tym miesiącu a ciąża trwa 9. Jak to jest?

Ostatnią miesiączkę miałam 22.02.2010.
 

iwonka24l

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zna ktoś jakieś dobre kremy na rozstępy, a przede wszystkim skuteczne, do stosowania jeszcze przed rozwiązaniem? Konkretnie chodzi mi tu o firme i namiar na sklepy.
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Hej ja stosuję krem na rozstępy z firmy ATW i bardzo fajnie się sprawdza, ale dostępność jest kiepska, bo to jest firma działająca na zasadzie AVON i innych. Trzeba szukać konsultantów lub na necie placówki i tam kupić.
 

iwonka24l

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja stosowałam krem firmy Dax Cosmetics i mi jak najbardziej służył. Nie jest zbyt drogi, a jest skuteczny, polecam! Możesz porównać ceny i zamówić przez np. cenkowo.pl
 

olo1000

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich ;) 2 tygodnie temu uprawiałam seks z chłopakiem, dzisiaj zrobiłam test ciążowy i uzyskałam pozytywny wynik. A problem jest taki, że przez owe 2 tygodnie paliłam papierosy. Oczywiście teraz nie będę tego robić, jednak boję się, że palenie mogło wpłynąć na rozwój dziecka. Czy mogłam mu zaszkodzić paląc w tak wczesnym stadium ciąży ??
 
Do góry