Suknie Ślubne

zareczona

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
mówicie, że 2000 zł to normalna cena za suknie?
ja wydałam 500 i mam naprawdę ładna suknie :p
a przynajmniej tak mi się wydaje ;)
 

zlosliwieurocza

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja znam pracownię krawiecką w Krakowie,gdzie szyją każdą suknię za 950 zl,wystarczy zanieść swój projekt.Jestem bardzo zadowolona z efektu,moja suknia bardzo mi się podoba i nie zamieniłabym jej na żadną inną:)
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Nie ważne za ile, ważne żeby PM dobrze się w niej czuła. Za 5 tys też można sobie sprawić potworka nie-do-noszenia ;-)
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
No racja, że czasem ceny tych sukienek to są wzięte z kosmosu. ALe jeśli ktoś ma kaprys i za mało wydatków jak na ten dzień to niech płaci, co mi do tego =)

Ale, ale...
Dlatego, że znajdujemy się w temacie sukienek ślubnych, zejdę teraz z cen i zapytam Wam o to, czy podobają się Wam Drogie Panie sukienki tego typu: [krótki przód, długi tył. ]
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Coś na przykład w takim stylu.
Preferuje białe choć nie pogardziłabym ciemniejszą troszkę.

Miała któraś z Was może taką? Chodzi mi o późniejsze opinie gości weselnych. Młodym ludziom się raczej podobają i niemają nic przeciwko ale te babcie i ciotki nie wiem jakby zniosły mnie w takiej 'modnej' sukience... Czekam na opinie i komentarze =)
 

Attachments

  • 194d3a611ca3c2bed169f7ed61bac64d.jpg
    194d3a611ca3c2bed169f7ed61bac64d.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 17

19winner84

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
98
Punkty reakcji
0
na rynku sukien ślubnych jest tak przeogromny wybór że napewno coś znajdziesz

może w są modne ale to kwestia gustu
 

bieliznaanna

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Co prawda ja jeszcze nawet nie jestem narzeczoną, ale mój chłopak już dosyć często o tym wspomina i to tak na poważnie. Coraz częściej też się śmieje, że za trzy wypłaty kupi mi pierścionek zaręczynowy ;d Już nawet się doczekać nie mogę. Tak sama z siebie nie mam jeszcze wizji swojej sukni ślubnej bo bardzo często zmieniam zdanie. WIem, że będzie raczej niezbyt tradycyjna, tylko jakaś wymyśla. Ale wasze suknie ślubne są nieziemskie, białe, niewinne, takie coś mi się podoba. Wiem tylko tyle, że bieliznę zamówię, ponieważ na tak specjalną okazję trzeba mieć i wyjątkową bieliznę. :)
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Ohydny spam, ale weszłam na te stronę. Co za g.... Kolejna z "profesjonalnych" firm nie mająca pojęcia o braffitingu, z supermarketową rozmiarówką. Z tych co im się wydaje, że miseczka D to wielki biust. Z ponad 200 modeli w moim rozmiarze (biust średni) jest tylko 5, z tego część zdecydowanie aseksualnych. Gdybym szukała czegoś na ślub - nie wybrałabym ani jednego stanika.
 

anda87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ja na suknie mogę przeznaczyć do 3000 tys, ale nic mi się nie spodobało jak na razie , a ślub w czerwcu ...
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Zawsze możesz iść do krawcowej, żeby uszyła Ci coś wg własnego pomysłu... Ja też długo szukałam i ostatecznie nie wzięłam nic gotowego :)
Za sukienkę (plus bolerko i welon) zapłaciłam 1.000 zł :)

P.S. Do czerwca jeszcze trochę czasu ;)
 

Lilka85

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
To mało zapłaciłaś, u nas bolerka - mimo,że to takie maleństwo są strasznie drogie
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Kilka najnowszych wzorów.

10499_big_XuoP.jpg


10527_big_vzZn.jpg


1289826434_1017a.jpg


44cs1.png
 
Do góry