Suknie Ślubne

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
http://moda.allegro.pl/piekna-nowa-suknia-slubna-model-2010-i1320550151.html ta sukienka co zdjecie powyzej.
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
ho ho ho!!!! powraca,mmm po latach:D jakaaaa muka z ta suknia!! jakims cudem inne zdjecie jest niz mialo byc:D

wymarzona to ta od kilku lat!!:D

romantic-ball-gown-wedding-dress-1.jpg
 

kasiula-korda

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja planuję ślub dopiero na lipiec 2012, ale już zaczynam rozglądać się za sukienką. Martwi mnie jednak to, co piszą na portalach ślubnych: http://supersluby.pl/index/artykuly/category_id/6/item/2239. I co jeżeli moja sukienka stanie się staromodna juz po pół roku? Chyab będę msusiała kupic ja dopiero pod koniec 2011...
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Ja ostatnio buszując z kumpelą po Maximusie natknęłam się fajny sklepik Bardzo mi się podobają ich wzory... Szkoda, że nie da się podlinkować do konkretnej, ale przejrzyjcie sobie galerię :) Co myślicie? :)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park

kasiula-korda

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja swój ślub mam już za sobą, a szkoda, bo jedna z tych sukienek (a dokładnie Grace) byłaby dla mnie idealna. Zajrzyjcie sobie: supersluby.pl/index/artykuly/category_id/16/item/2269. Nie często zdarza się konkurs, w którym można wygrać suknię ślubną. W sumie to zadanie jest proste. W końcu każdy z nas forum internetowe zna od podszewki. Ja Was zachęcam ;)
 

czarnadama02

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja ślub mam za 4 miesiące ;p I zdecydowałam się na to, że suknię będę szyćw salonie który mi poleciła koleżanka, a ona z kolei trafiła tam bo jej siostra też tam szyła swoją suknię. Nie miałam kompletnie czasu na chodzenie po salonach i wybrałam polecone miejsce. Już na pierwszym spotkaniu zamówiłam swoją suknię. Bardzo miłe Panie wybrały odpowiednią suknię do mojej figury, ja naniosłam tylko pewne modyfikacje do fasonu gdyż noszę rozmiar 44 i dla mnie najważniejsze jest to żebym, się czuła komfortowo. Suknia jest szyta na miarę. Mają tam też wiele innych pięknych sukien kilku marek, ale akurat ja zdecydowałam się na szycie indywidualne a to właśnie z uwagi na to że zależało mi na kilku elementach w sukni których żadna inna nie miała naraz.
Dlatego też, z uwagi na pozytywne opinie o tym salonie, bardzo miłą i fachową obsługę jak również dużo komfortu przy przymierzaniu sukien oraz spotkaniach z krawcową bardzo polecam – atelier Juliette, ul. Mokotowska 7.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Ja też najchętniej poddałabym się krawcowej, bo już mam nakreśloną wizję sukni, której zdjęcie kiedyś widziałam i niestety nie wiem ani jakiej jest firmy i gdzie ewentualnie mogłabym ja dostac. Martwię się tylko czy Krawcowa będzie umiała odpowiednio dobrac materiał...
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
niestety, albo stety :) juz nie potrzebuję sukni ślubnej ale jesli miałabym znowu coś dla siebie wybrac, to raczej byłaby to coś skromnego, zastanowiłabym sie też nad odkupieniem sukienki od kogoś, uzywana kiecka to mniejszy wydatek, a mozna wyszperać naprawdę ładne. Może coś w tym stylu: używana suknia ślubna. Bardzo mi się podoba, do jest własnie skromna i delikatna.
 

mira30

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
1
Ja swoją znalazłam po 3 miesiącach poszukiwań. :) Koleżanka poleciła mi salon Anabelle w Tychach i tam znalazłam swoją wymarzoną suknię. :) A oto ona :
Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia :)
suknia_slubna-rosse_d.jpg
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Jest świetna, ten rózowy paseczek, czyni ja wyjątkowo oryginalną. Ja tez lubie takie skromniejsze sukienki slubne, ta Twoja jest naprawdę śliczna, choć i ta tutaj bardzo ni sie podoba: suknia ślubna ogłoszenie. Nie zalicza sie do skromnych, ale ma coś takiego, ze chciałoby się ją założyć, super.
 

martakrak

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
Piękne macie te sukienki:) Do mojego ślubu jeszcze daleko ale marzę o skromnej białej sukni...
 

xxzuzu

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
suknia sliczna sama jade ja niedlugo przymierzyc napisz prosze jaki to material organza?i czy on jest lekko blyszczący??z gory dziekuje za odpowiedz
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
śliczne wszystkie te sukienki.. 'lubie to' :)
 

Kingaa1

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dziewczyny! Jezeli nie mozecie znalezc wymarzonej sukni w salonach to goraco Wam polecam jej uszycie! Ja wybralam polecone miejsce i choc bardzo sie balam szycia bo nie mam wyobrazni za grosz to efekt mnie powalil! Mam suknie taka jak chcialam, idealnie dopasowana, z pieknego materialu, a do tego jeszcze kosztowala mnie 2 tys takze mysle ze calkiem przyzwoicie, a co najwazniejsze nie bede sie czula przebrana, bo niestety jak bym miala wybrac cos gotowego to wlasnie tak bym sie czula.
 
Do góry