Suknie Ślubne

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
7985.jpg


7987.jpg


1204.jpg


1873996234d5e410eeec10.jpg


32624-big-1-1317394420.jpg
 
P

parisel

Guest
Oczywiste jest, że kiedy podejmiemy już decyzję o weselu, chcemy, aby dzień ten był wyjątkowy dla nas i wszystkich zebranych na tej uroczystości. Dlatego staramy się zaplanować wszystkie szczegóły i dopiąć je na “ostatni guzik”. Jak się okazuje zaplanowanie wesela nie jest prostą strawą. Wymaga od nas sporo czasu i zaangażowania.

Najważniejsze jest jednak to, aby Państwo Młodzi, w tym wyjątkowym dla nich dniu byli zadowoleni i szczęśliwi. Choć nie ulega wątpliwości, że wesele organizowane jest po części dla rodziny i znajomych, natomiast główną rolę odgrywają tutaj Młodzi i ich zadowolenie jest na pierwszym miejscu. W tym szczególnym dniu Para Młoda powinna prezentować się zjawiskowo. Piękna suknia i garnitur do ślubu z pewnością są wymagane. I z tego powodu Pani Młoda szuka sukni która zrobi z niej "księżniczkę". Zakup gotowej sukni w salonie daje możliwość stania się taką "księżniczką". Piękna Pani młoda, piekny salon, piękna suknia i dodatki i stajemy się tą księżniczką. Nie ma tej magii w zakupie przez internet czy szycie u krawcowej w małym pokoiku. Prawdziwy Ślub ma się tylko raz w życiu i czy nie warto chociaż raz w życiu stać taką "Księżniczką"

Nie ulega wątpliwości, że obecnie możemy zaplanować dla siebie takie wesele jakie sobie tylko wymyślimy. Oczywiście jedynym ograniczeniem może być budżet jakim dysponujemy. Natomiast prócz tego wszystkie nasze pomysły mogą zostać wprowadzone w życie. Wybór należy do Nas.

pozdrowienia dla przyszłych Księzniczek
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Dalszy ciąg propozycji dla 'księzniczek'.

10661_big_AaRy.jpg


8000_big_DnpZ.jpg


10889_big_zuGC.jpg


10503_big_bcVs.jpg


9554_big_nChu.jpg
 

anda87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ta z różową szarfa ładna, ale ja bym w niej nieciekawie wygladała raczej :) zazwyczaj to co mi sie podoba, na mnie leży fatalnie
 

kachna2086

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania SUKNIĘ ŚLUBNĄ W KOLORZE BIAŁYM, ROZM. 36/38 - 750 zł


Mam do sprzedania suknię ślubną w kolorze białym. Zakupiona w lipcu 2011, po 1 nałożeniu.
Jednoczęściowa suknia jest w fasonie litery "A". Górna część sukni (na poziomie biustu) zdobiona jest kryształkami i koralikami, pozostała część gorsetu jest delikatnie marszczona. Od bioder w dół spływa kilka plisów na których widoczne są paseczki wyszyte cekinami. Suknia w zasadzie jest klasyczna i prosta ale to właśnie tych kilka akcentów, dodaje jej tyle uroku.
Tył sukni jest wiązany, w okolicy bioder znajduje się pomocniczy zamek oraz posiada od wewnątrz dodatkowe zapięcie na poziomie biustonosza. Suknia bardzo ładnie się prezentuje, jest idealnie dopasowana w talii, ponadto lekka i wygodna. Do sukni dołączam welon GRATIS, który jest wykończony drobnymi kryształkami, dzięki temu ładnie komponuje się z suknią.
Stan sukni jest idealny;
Zainteresowanym mogę wysłać więcej zdjęć.
Proszę o kontakt meilowy: kasiakimszal@wp.pl

s_slubna,2.jpg
s_slubna.jpg


suknia_przod_z_bliska.jpg
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Ta z różową szarfa ładna, ale ja bym w niej nieciekawie wygladała raczej :) zazwyczaj to co mi sie podoba, na mnie leży fatalnie

Mam dokładnie ten sam problem... Jest wiele sukni, które niesamowicie mi się podobają, ale kiedy mam już jakąś na sobie okazuje się, że niestety ale w wyborze bardziej muszę kierować się tym, co pasuje do mojej sylwetki, bo przecież nie kupię czegoś, co będzie wyglądało wspaniale, ale tylko na wieszaku;p Bądź co bądź, ale to sukienka ma być dodatkiem dla mnie, a nie ja dla niej (na dodatek nieudanym;p). Powiem Wam, że z tego właśnie powodu zaczęłam się rozglądać za czymś niebanalnym, za czymś ponad biel. Trafiłam zupełnie przypadkiem na ciekawostkę o ręcznie malowanych sukniach...Co o tym myślicie? O coś takiego właśnie mi chodzi:.. ręcznie malowane suknie ślubne
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
Suknia ślubna powinna być wymarzona, a niestety czasami rzeczywistosc naprawde przytłacza. Chciałam miec piękną suknię jak księżniczka, a kupilam od znajomej i jeszcze nie dokonca jaka mi sie pododa, z powodu finansow :/ moze ktos z as ma uzyczyc suknie :)? bo jesli to ma byc jedyny dzien w naszym zyciu i jeszcze ja nie bede sie czula dobrze w swojej sukni, to co mi z tego jak wspomnienia nie beda zbyt fajne :/

I wlasnie o takiej sukni marze, a mam taką ze szkoda gadac :(

Dalszy ciąg propozycji dla 'księzniczek'.

10661_big_AaRy.jpg


8000_big_DnpZ.jpg


10889_big_zuGC.jpg


10503_big_bcVs.jpg


9554_big_nChu.jpg
Takie też są przepiękne, a mi pzostaje tylko plakac :(
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
cudna ta Vanessa , taką bym chciała. poproszę jak macie fotki sukni w podobnym stylu :)
 

Kamil1908

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Sorry, że jako facet wtrącam trzy grosze, ale..... ostatnio salony sukien ślubnych śniły mi się po nocach jako koszmary....a wszystko za sprawą siostry, biorącej na dniach ślub.... Pech chciał, że większość czasu robiłem za kierowcę (ma prawko, ale szkoda było jej czasu na szukanie miejsc do parkowania, no i co by się nie oszukiwać znam więcej skrótów i mam lepszą orientację topograficzną). Szanowne Panie uraczcie mmnie odpowiedzą, czy moja siostra to odosobniony przypadek, czy taka jest Wasza cecha ogólna. Nie liczyłem, ale zjechaliśmy chyba z 20 salonów w sumie. Łącznie z dojazdami np do Kutna, bo jakas koleżanka w pracy jej poleciła coś tam i on MUSIAŁA zobaczyc co i jak. Tak a propos jakby w Warszwie brakowało salonów. Jako w trzecim w kolejnosci odwiedzin była w Atelier Juliette na Mokotowskiej, chyba 7. NIby sie jej podobało, ale jeszcze chciała posprawdzać inne..... Punkt ten wbił mi sie głęboko w pamięć bo przy okazji zapłaciłem za parkowanie mandacik (osmieliłem sie tak stanąć, że tył pojazdu wystawał mi około 20 cm za dozwolona linię-a szanowny Pan był bardzo skrupulatny, jeszcze troche to po linijke by poszedł-fakt tył minimalnie wystawał) Nie mniej prawie zdecydowana postanowiła jeszcze objechac około 20 punktów, po czym wróciła do przedmiotowego Juliett . Więc moje pytanie, sorry wszystkie tak macie i czeka mnie ewentualnie powtórka z rozrywki przy drugiej siostrze, czy wymysły tej to był przypadek odosobniony....
 

simarik

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
1
ja planuję kupić suknię za granicą, lepsze ceny i fajniejsze wzory
 
O

ogloszeniomaniak

Guest
Kup suknie za granicą:)

Duża ilość salonów sprowadza suknie na zamówienie lub posiada w swojej ofercie suknie z Ameryki, Rosji i innych krajów.

Zamiast brać wszystko w swoje ręce najpierw odwiedź salony:) i sprawdź ich ceny bo może się okazać że twoja suknia wyjdzie taniej sprowadzona przez polski salon.

Ps. Jak możesz podaj te lepsze ceny z transportem do Polski.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Ja preferuję używane suknie ślubne, co prawda wybór jest wtedy trochę bardziej ograniczony, bo trzeba szukać modelu odpowiedniego do sylwetki, ale jak miałabym dać 3000 tys. zł za suknię, którą włożę raz w życiu, to chyba nie mogłabym tego odżałować ;-)

Ktoś tu opisywał bieganie z siostrą po kilkudziesięciu salonach ślubnych... Nie wszystkie kobiety tak do tego podchodzą, ja napierw oglądałam w sieci zdjęcia, żeby upewnić się, jaki rodzaj sukni pasuje mi najbardziej, wyszukałam w ogłoszeniach odpowiadające mi modele, które miałam możliwość przymierzyć i w sumie wybrałam 3 suknię, jaką przymierzyłam :) być może zdecydowałabym się już na pierwszą, ale niestety nie pasowała mi rozmiarowo.
 

KaMa86

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wybór Sukni Ślubnej jest naprawdę bardzo trudny sama wiem o tym bo dopiero co przestałam szukać sukni idealnej dla siebie. Zaczęłam szukać jakoś pod koniec września co sobotę chodziłam po salonach z siostrą i nigdzie nie mogłam znaleźć dla siebie idealnej sukni, czasami nawet byłam w jednym salonie kilka razy i przymierzałam wiele sukienek. Aż w końcu znalazłam tą jedyną przepiękną suknie dla siebie. Kupiłam ją w salonie Ślubny Dom przy ul.Puławskiej 107, posiadają duży wybór sukien z kolekcji Royal Splendor w atrakcyjnych cenach. Jest tam bardzo miła obsługa która naprawdę doradza a nie wciska ci byle co tylko po to żebyś w końcu kupił i sobie poszedł. Naprawdę polecam ten salon każdej z was.
Pozdrawiam
www.slubnydom.pl
 

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
Izraelska projektantka Zhavit Tshuba
http://kiedy-powiem-tak.blogspot.com/2013/02/zahavit-tshuba-niech-zyje-glamour.html
Kolekcja cudowna, eteryczna, delikatna, szkoda, ze nie można zobaczyć jej nigdzie w Polskich salonach



Zahavit+Tshuba+(13).jpg
 

Kamil1908

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiem, że temat typowo kobiecy, ale niestety mam z nim problem. Od dzieciństwa mam przyjaciółkę,z którą lepiej się dogadywałem niż z własną siostrą. Dziewczyna jest lekko doświadczona przez życie (wychowywała ją babcia, która zmarła, rodzice zginęli w wypadku, gdy miała z tego co pamiętam 8 lat). Pomimo różnych ścieżek nasza przyjaźń przetrwała lata. Obecnie Ewka wychodzi za mąż. problem w tym, że nie ma nikogo bliskiego, który mógłby jej doradzić w wyborze sukni ślubnej. Praktycznie jedyną taką osobą jestem ja. A ja się totalnie na tym nie znam. Upatrzyła sobie suknie w salonie mieszczącym się w Mikołowie (sama przeprowadza się do Krakowa). Mój dylemat jest taki, że nie wiem co jej doradzić. Nie chcę jej urazić odmawiając pomocy , a z drugiej strony, nie chcę jej zawieść złą podpowiedzią. Pozwolę wrzucić sobie dwie fotki jakie mi przekazała "do wyboru". Ponadto sprawdziłem stronę tego salonu i wybór sukien mają znacznie większy, więc może zasugerować jednak co innego? Nie wiem. Ewka jest szczupłą wysoką (takie jest moje zdanie około 180cm wzrostu) dziewczyną. Podaję link i "wybrane" fotki. Pomożecie?
Suknie Ślubne
Fotki "do rozpatrzenia"
nigeria-c.jpg


tigris-d.jpg
 
Do góry