Suknie Ślubne

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiemy już że jest wysoka a jaką ma karnację? Jakie włosy? Jaką oprawę oczu?
 
S

sucharki

Guest
Tatainka napisał:
Izraelska projektantka Zhavit Tshuba
http://kiedy-powiem-tak.blogspot.com/2013/02/zahavit-tshuba-niech-zyje-glamour.html
Kolekcja cudowna, eteryczna, delikatna, szkoda, ze nie można zobaczyć jej nigdzie w Polskich salonach



Zahavit+Tshuba+(13).jpg
piękne, zainspirowałaś mnie i zaczęłam czytać i szukać więcej o tej pani ;)

tutaj np. znalazłam więcej jej kreacji - http://terazslub.pl/news/zahavit-tshuba-glamoure-w-najlepszym-wydaniu.html
jestem ciekawa, bo nie mogę znaleźć info czy te suknie są dostępne w polsce, wiecie może?
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Moja suknia jest bardzo podobna do tej:
la-sposa-secreto-wedding-dresses-2012.jpg

tyle, że nie ma trenu, a w pasie nie ma takiego "skrzyżowania", jest prosty pas z atłasu, a na nim kryształki ułożone w kształt klamry. Cała reszta jest taka jak tu :) Nie mogę się doczekać, aż ją założę! Mam tylko jeden problem - nie umiałam w tej sukni przejść do lustra kilka kroków, żeby sobie jej nie przydepnąć, a co tu dopiero mówić o normalnym chodzeniu i tańczeniu??? :D Nie wiem, jak ja to ogarnę, a przecież ta suknia nie jest jakaś wielka i rozłożysta :)
 

majocha

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
33
sykut_slub.jpg


Moja suknia to dokładnie taka. Suknia z krótkim przodem jest rewelacyjna. Dodatkowy plus za lato, ułatwia. I jest piękna.
 

wwwMwww

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
posiadam 2 suknie tanio na sprzedaż jak by ktoś był zainteresowany to mogę podesłać zdjęcia ;)
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
majocha napisał:
sykut_slub.jpg


Moja suknia to dokładnie taka. Suknia z krótkim przodem jest rewelacyjna. Dodatkowy plus za lato, ułatwia. I jest piękna.
Suknia Pauliny Sykut była bardzo kontrowersyjna i sprawiała sporo kłopotów Pannie Młodej . Publiczne eksponowanie bielizny jest mało eleganckie, dlatego warto dobrze przemyśleć krój sukni.

7769.jpg


259_3.jpg


z10149929Q,Suknia-slubna-Pauliny-Sykut.jpg



Ja preferuję skromną elegancję. Też mini, a jednak z klasą. :)

short2.png
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Sukienki z krótkim przodem ogólnie są ładne, ale jako suknia ślubna? Nieee.
Podobają mi się takie długie, do ziemi. Krótsze też są ok, ale trzeba znać umiar - to jednak ślub, nie wypada pokazywać majtek.
 

MisiaKoala

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Strasznie mi się podoba suknia tej izraelskiej projektantki. No miód malina, szkoda, że mnie na coś takiego nie stać :(
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
RainQueen napisał:
Mam mieszane uczucia.
Z koronką jest jak z cukrem, nadmiar może zemdlić.
Koronki hiszpańskie sa bardzo bogate i łatwo przesadzić, wtedy suknia staje się zbyt ciężka - jak na pierwszej twojej fotce. Mam wrazenie, że młoda zlewa sie z firanką. Dla porównania równiez hiszpanska suknia jednak zupełnie inne wrażenie estetyczne.


suknie_slubne_1360084954.jpg


suknie_slubne_2013_lasposa_balira.jpg


z11817706Q,Pronovias--kolekcja-sukni-slubnych.jpg
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Primawera napisał:
Z koronką jest jak z cukrem, nadmiar może zemdlić
Każdy nadmiar jest szkodliwy.




Primawera napisał:
Koronki hiszpańskie sa bardzo bogate i łatwo przesadzić, wtedy suknia staje się zbyt ciężka - jak na pierwszej twojej fotce. Mam wrazenie, że młoda zlewa sie z firanką.
Bo tak jest. Zdjęcie jest niewyraźne , ostrość szlag trafił , a fotograł nie dobrał miejsca , by oddać urok sukni.
Nie uważam by suknia była przesadzona , na otwartej przestrzeni może wyglądać obłędnie , złaszcza jeśli umiejętnie podkreśli się urodę.

Podane przez Ciebie propozycje jakoś do mnie nie przemawiają :p
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
RainQueen napisał:
Każdy nadmiar jest szkodliwy.
Oczywiście, jednak my tu sobie o sukniach slubnych rozmawiamy.



Podane przez Ciebie propozycje jakoś do mnie nie przemawiają
I masz do tego prawo, gdyby wszystkim podobało się to samo świat by był nudny.

123571773_4_644x461_bardzo-tanio-nowe-suknie-slubne-za-299zl-wyprzedaz-2013-moda.jpg


4.jpg



I jeszcze kilka wzorów typu 'księżniczka'.
DEMETRIOS.jpg


52218ad513888.jpg


mon-cheri-suknie-slubne-2013-04.jpg


Suknia-%C5%9Blubna-o-kroju-princessy-Pronovias.jpg


311979-suknia-slubna-nowa-princessa-rybka-princesa-grecka-1.jpg
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
inna-oryginalna-nietypowa-suknia-slubna.jpg


z12228202Q,Manuel-Mota-dla-Pronovias-kolekcja-slubna-2013.jpg


galeria_we_dwoje_9.jpg


Alma.jpg


80158757_o.jpg


103738.jpg



A teraz propozycje, modnych w tym roku - krótkich sukienek ślubnych.

kr%C3%B3tkie-suknie-%C5%9Blubne-Agnes-2014.jpg


kr%C3%B3tkie-suknie-%C5%9Blubne-09-988x1490.jpg


molly.jpg


suknie-slubne-z-kieszeniami1.jpg


galeria_we_dwoje_17.jpg


b93f0213fcd8f1138aceb822108df512.jpg



krotka-suknia-slubna.jpg


foro-b.jpg
 

Basku1988

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Piękne te krótkie suknie ślubne. Mi się taka marzyła, ale niestety nie każdy wygląda tak ładnie jak te smukłe modelki. Mi bardzo skracały nogi pomimo założenia butów na 10 cm obcasie. Skończyło się, że znalazłam prostą, tradycyjną sukienkę. Ślub już niedługo, więc trzeba się było zdecydować :)
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Basku1988 napisał:
Piękne te krótkie suknie ślubne. Mi się taka marzyła, ale niestety nie każdy wygląda tak ładnie jak te smukłe modelki. Mi bardzo skracały nogi pomimo założenia butów na 10 cm obcasie. Skończyło się, że znalazłam prostą, tradycyjną sukienkę. Ślub już niedługo, więc trzeba się było zdecydować :)
A podzielisz się z nami fotką sukni po ślubie ? :)
 

Basku1988

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Primawera napisał:
Piękne te krótkie suknie ślubne. Mi się taka marzyła, ale niestety nie każdy wygląda tak ładnie jak te smukłe modelki. Mi bardzo skracały nogi pomimo założenia butów na 10 cm obcasie. Skończyło się, że znalazłam prostą, tradycyjną sukienkę. Ślub już niedługo, więc trzeba się było zdecydować :)
A podzielisz się z nami fotką sukni po ślubie ? :)
teraz bym zdjęcie wrzuciła, ale początkuję z tym forum i nie wiem jak to zrobić :( teraz przede mną najtrudniejsza rzecz... szukanie dodatków..
 
Do góry