Subkultura 'metalowa'

Status
Zamknięty.

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hehehe ale dajcie spokoj, metale to najspokojniesza subkultura - trzymaja sie razem i nic nikomu nie robią - to 16-17 letnie dresy z osiedla nap*erdalają za nic ;-)... a do tej "promocji" jest plakat "jak rozpoznac huligana: 1. ubrany jest w odzież ze skóry, najczesciej czarnego koloru. 2. nosi czarne duze buty - glany" itd. :D:D:D
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
jejku porazka :mruga: znowu osadzanie wg stereotypow,wg wygladu,zdechnac mozna
ja tez od czasu do czasu glany nosze,czyli od razu huliganem jestem?? :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Brak mi słów :D. Chociaż z drugiej strony ta metalówa całkiem ładna była :D.

Cóż, połącze ten temat z tym odnośnie metali w dziale subkultury.

Link do flimu od Ponurego: http://www.lpr.pl/klipy/2006_2.mpg - film przedstawiający pomysł LPR odnośnie metali :D.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
" metale to najspokojniesza subkultura"
-Jak to ??
Wszak każdy wszechpolak wie że metalowcy :
-piją
-palą
-gwałca uczniów i nauczycieli
A co najwazniejsze.. z reguły są przeciwko LepiejPoprzyjcieRomana :D
 

karolka_st-ce

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2006
Posty
96
Punkty reakcji
0
Ja osobiście nie przepadem za tym rodzajem muzyki. Ale do metalowców nie mam kompletnie nic. Lecz zanim poszłam do liceum nie znałam zbyt nikogo kto słucha metalu. A opowiadano mi o nich to i owo( nie koniecznie w superlatywach). Teraz wiem, że te wszystkie historyjki którymi mnie raczono to kompletne brednie. W klasie mam pare metalówek z którymi bardzo dobrze dogadujemy. Od tego roku chodze do szkoły językowej w której uczy nativ który nie tylko słucha metalu ale również gra i śpiewa.I to naprawde najlepszy nauczyciel z jakim mialam kiedykolwiek zajęcia. :eek:k:
 

Mortis

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
350
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Słuchanie danej muzyki jest osobistą sprawą i jak inni nie potrawię zrozumieć dlaczego ludzie są tak nietolerancyjni. Jestem Metalem i to jest moja decyzja, moja sprawa. W końcu każdy z nas ma wolną wolę...a dlaczego za to wpier*** dostają to ja już nie kapuję. :mruga:

PEACE.
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
ja mieszkam w duzej wsi. metalu slucham od ponad 2 lat. jak zaczalem go sluchac to wzbudzilo nie lada poruszenie wsrod moich znajomych. w miescie natomiast tojest luzik, nikt nic do mnie nie ma. wogle wies jest tak zacofana i zakorzeniona w tych wszystkich stereotypach (nie tylko nt. metali), ze szkoda gadac... taka dziwna jest mentalnosc wsiokow. osobiscie nie nosze glanow, skor, kostki na plecach, dlugich wlosow (nie pasuja mi), ale gdybym tak sie pojawil publicznie w mojej wiosce to wszyscy (nie tylko babcie i dziadki, ale rowniez, a przede wszystkim te mlode szczyle sluchajace techno i hh) lataliby za mna z krzyzem i wyzywali od brudasa, szuszfola i innych jeszcze bardziej przykrych podmiotow
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
ja mieszkam w duzej wsi. metalu slucham od ponad 2 lat. jak zaczalem go sluchac to wzbudzilo nie lada poruszenie wsrod moich znajomych. w miescie natomiast tojest luzik, nikt nic do mnie nie ma. wogle wies jest tak zacofana i zakorzeniona w tych wszystkich stereotypach (nie tylko nt. metali), ze szkoda gadac... taka dziwna jest mentalnosc wsiokow. osobiscie nie nosze glanow, skor, kostki na plecach, dlugich wlosow (nie pasuja mi), ale gdybym tak sie pojawil publicznie w mojej wiosce to wszyscy (nie tylko babcie i dziadki, ale rowniez, a przede wszystkim te mlode szczyle sluchajace techno i hh) lataliby za mna z krzyzem i wyzywali od brudasa, szuszfola i innych jeszcze bardziej przykrych podmiotow

Nie było by tak źle. Najwyżej uważano by cię za nieszkodliwego cudaka.
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
No cuż ja moze nie słucham metalu ale słucham mocniejszej muzyki (Rock, Punk Rock) noi kiedyś chodziłem na czarno ubrany i wogóle kojarzono mnie z metalem. Kiedyś mnie paru kolesi chciało zmieńć to dostali po pysku no a ja (że kocham pokój [hehe Peace Brothers and sisters :p ]) zmieniłem ubiór zeby sie odwaliły takie cioły ale muzyki takiej samej słucham :D
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Albo zrobiono by publiczny lincz.

Akurat na Podlasiu gdzie mieszkam po wsiach sporo było różnego rodzaju odszczepieńców, "szaleńców", więc u nas nikomu nic by sie nie stało. Ludzie się przyzwyczaili i nauczyli tolerancji. Jak jest w pozostałych częściach Polski nie mam pojęcia.
 

Karolineczka_Skc

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice
...NIE MA CHYBA TOLERANCJI W POLSCE :/ moim zdaniem nie powinno sie oceniac ludzi po tym jakiej sluchaja muzyki, czy po tym do jakiej naleza subkultury. eh.....
tak masz racje Polska jest krajem w ktorej żyja ludzie którzy:
a ) sa bardzo tolerancyjni (toleruja wszysko od muzyki po używki)
b ) nie toleruja niczego (tylko oni maja racje...egoisci)
ale popieram twoje zdanie ze nie powinna sie ocaniac ludzi po słuchanej muzyce czy np. ulubionym sporcie w tym zgadzam sie z Toba w 100% Maya i nie prawda ze metale smierdza bo znam metali choc sama nim nie jestem .
Powodzenia i wytrwałości w przekonaniach B) :eek:k:
 

BeThereForMe

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
126
Punkty reakcji
1
Ja słucham metalu i bardzo mi się podoba ta muzyka.
Szanuję innych ''metali'' i innych ludzi.
Lubię czarne ciuchy i wogole mroczne klimaty...

Jedyne co mnie denerwuje to ludzie, którzy nie szanują metali...
nie chcę się kłócić i jechać po np. hip hopowcach ale często właśnie
oni jadą po metalach jakby to byli jacyś sataniści z innej planety.

Prawda jest taka ,że metale to bardzo inteligentni i tolerancyjni ludzie,
już nie raz się o tym przekonałam, zawsze służą pomocą i dobrą radą.
Można im zaufać i na nich liczyć!!!!!!!!!

POZDRAWIAM METALI!

ps. chętnie poznam ludzi słuchających metalu :) pisać!

(moje gg 1829348)
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
wogle metale sa chyba najspokojniejsza, najbardziej zgrana i zintegrowana subkultura z wszystkich innych. dwoch obcych metali na ulicy nie patrzy na siebie z byka, tylko machna "witam" lub "ave", mowia do siebie "bracie" (jest tak zwlaszcza na koncertach).
oczywiscie do metali nie mozna zaliczyc punkow, ktorzy nie sa zbyt przyjaznie nastawieni do innych (mowie tu o wyjatkowo radykalnych czlonkach subkultury)
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
a dokładniej gdzie na Podlasiu mieszkasz?

A dokładnie w Białymstoku. Cociaż wolę przesiadywać na wsi.

Co do tego że subkultura metalowa jest najspokojniejsza, to bym się nie zgodził. Tylko że wyładowują się raczej między sobą (nie chodzi mi o mordobicie), niż szukają wrażeń na ulicy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry