Subkultura 'metalowa'

Status
Zamknięty.

Knorr88

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Katowice
Hehehehehehehehehe Fajne linki :D

Niewiedzialem ze ciagle chodze nacpany po ulicach

w tym pierwszym linku Rydzykowi sie chyba nudzilo postanowil napisac niezla komedie
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
"Zapytaj się w lokalnej parafii jakie programy telewizyjne są odpowiednie dla Twego dziecka."

Dobre sobie :D

Dla Rydzyka połowa nastolatków to dzieci Szatana :lol2:

"Jeżeli w ścianie dźwieku wydobywającej sie z magnetofonu nie można dosłyszeć się słów wokalisty , a słuchając jej np. podczas odkurzania dużego pokoju, dostaje Pani/Pan halucynacji, należy natychmiastowo odłączyć magnetofon od zasilania. Właśnie muzyka metalowa oraz rockowa powoduje takowe zaburzenia świadomości - to jest najłatwiejszy sposób rozpoznania."
:lol2: :lol: <veleda spadła z krzesła> :lol2: :lol:
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
nie kazdy "metal" śmierdzi nie każdy jest głupi i wogóle. Dużo polaków poprostu nie jest tolerancyjnych. Polak widząc ze ktos nie jest taki jak on myśli ze tamten jest gorszy.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ja szanuje metalowców bo mam szwagra metala :D
przez to zrozumialem ze nie taki zły diabel jak go malują :p
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Pestilence, powinieneś dać linka do całego działu Varia :D.
Oto i on - http://www.satan.pl/varia.php

Poczytajcie też księge gości, często admin Satan.pl tam odpisuje gościom na ich wpisy - z tego jest najwięcej śmiechu, chociaż niestety często powtarzają się rady od admina odnośnie wizyty w poradni psychiatrycznej.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Widział ktos metala w TV? Ja jak widzę to zawsze z okazji jakiegoś festiwalu. Po skakaniu pod sceną wszyscy są spoceni, więc co za tym idzie niezbyt ładnie pachną. Obejrzy to sobie statystyczny Polak i już ma wyrobione zdanie.
 

maharet

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Sympatyzuję z metalami i sama taką się staję. Zmieniam się. Z dnia na dzień coraz bardziej podoba mi się to, co robię, ten sposób na życie, styl, ale przede wszystkim-muzyka. Myślę, że nie powinno się przejmować tym, co uważają inni i jak na nas patrzą. To nie jest ważne. Ważne jest, jak Ty się czujesz i czy jesteś w pełni sobą.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
W pełni sobą jestem gdy idziemy ulicą. Na nogach glany lub czarne adidasy, spodnie bojówki, ramoneski, długie włosy i łańcuch z kieszeni. jedyne co nas odróżnia to zespoły na koszulkach lub bluzach. Przynależność do subkultury wyklucza możliwość bycia sobą.
 

simonka23

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
365
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Hm....ja jestem metalam i ja i moi znajomi nie smierdzimy. Skad wogole stwierdzenie ze metale smierdza??
Ja jak ide ulica normalnie jak czlowiek, to ludzie sie jakos dziwnie na mnie patrza, NIE MA CHYBA TOLERANCJI W POLSCE :/ moim zdaniem nie powinno sie oceniac ludzi po tym jakiej sluchaja muzyki, czy po tym do jakiej naleza subkultury. eh.....
Pozdrawiam Wszystkich Metali ;) METALE Z CALEJ POLSKI LACZCIE SIE <lol> ;)

No moze ja metalka nie jestem, choc kiedys w pewnym stopniu byłam. Pisze w pewnym bo mialam faceta metala i zaczelam sie ubierac tak jak on i sluchac gotyku...a pozniej z rozstaniem przyszlo rozstanie z tym calym moim przebieraniem, czyli prawdziwa metalka nie bylam.
No ale do rzeczy...
Maya masz racje. Ludzie wygaduja glupoty. Nikt z metali nie smierdzi!!! No chyba ze sie uchleje..ale to co innego :D
Ale przeciez wszyscy dbaja o higiene i takie tam.
Moj byly facet to wrecz mial hopla na tym punkcie. Zwlaszcza na tle wlosów.
No a co do tolerancji... to brakuje jej w Polsce bardzo.
Pozdrawiam wszsytkich metali nie metali tez :papa:
 

Maarta124

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sulechów
Te wszystkie opowieści o metalach , że np. śmierdzą, piją i ćpają to nieprawda. Sama jestem metalem i obracam się też w takim gronie. Metale są bardziej kulturalni od niektórych ludzi którzy się ubierają tak jak większość. Gdy idę z chłopakiem (metalem) ulicą czuje na sobie wzrok ludzi. Oni poprostu boją się takich ludzi . A niepotrzebnie.
 

Komondor

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk...
Gdy idę z chłopakiem (metalem) ulicą czuje na sobie wzrok ludzi. Oni poprostu boją się takich ludzi . A niepotrzebnie.


Ja tez gdy idę z chłopakiem (metalem) ulicą czy siedzę w jakimś barze to wszyscy sie patrzą.
Często mnie to denerwuje bo nie lubie być obserwowana. A to, że sie go boją to czasami sie przydaje, przynajmniej czuje sie bezpieczna.
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Nie jestem metalem, ale powoli sie staje :p. A gadanie, że metale śmierdzą, to poprostu świadczy jacy ludzie są nietolerancyjni.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
O czizys :bag: A najlepsze jest to, że tak jak tamci co szli z tyłu to się zachowuje większość :p a dobre były tylko te małe dzieci co je mamusia proadziła za rączkę. Ludzie ratunku!!! To już nawet przestaje być śmieszne. Ja się zaczynam go bać. :mruga:
 
Status
Zamknięty.
Do góry