Subkultura 'metalowa'

Status
Zamknięty.

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Jeżeli patrzę na metala to tylko dlatego, że podoba mi się taki styl :D
Na pewno na różową lalę nie będę patrzeć z zachwytem :p Mucha, ja nie jestem metalówą, ale i tak jestem nazywana satanistką :D
HaKeRyK my jak idziemy grupą koło kościoła to zawsze brechtamy z moherów i ich nadajników :lol: (czyt. antenka przy berecie)
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Krzysiu zadziwiasz mnie w kazdym poscie swoją "inteligencją" :]
moze napiszesz chociaz jesen sensowny post ...

"metal to metal "
-genialne stwierdzenie
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
oł jeee :D i wszystko gra, jak tak dalej pójdzie Krzysiu wyląduje na urlopie na piaszczystej plaży :]
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
" jak tak dalej pójdzie Krzysiu wyląduje na urlopie na piaszczystej plaży"

buehehe :] :]

Swoją drogą w tym stwierdzeniu "metal to metal" musi byc jakis ukryty sens ...
tylko my nie potrafimy go dostrzec :]
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
zapewne. to zdanie nie da mi chyba spać w nocy :p może coś wymyślę :D
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Tak trzeba by to dogłębnie przemyslec :]
Ale moze Krzysiu nam tego oszczędzi i nam to wyjasni :p


Krzyś ...gdzie jestes ??
 

Komondor

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk...
Ja tam jestem hipiską ale glany i czarne ciuchy tez lubię włożyć na siebie...

Wtedy zazwyczaj lecą teksty : ty pier**** metale itp.

Ale najważniejsze to nie załamywać się i cieszyć się z muzyki jakiej się słucha...:p
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Swego czasu byłem metalem, albo raczej rockersem. Nie dziwię się ludziom, że krzywo na takich patrzą. Odmiennośc od ogółu wystarczy, żebys był postrzegany jako gorszy. Trochę i w tym mojej winy. Bo ile razy zdarzało się, że wracałem do domu pijany, rycząc przy tym kawałki ulubionych kapel.
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Ja tam lubię słuchać metalu.Podobaja mi się metale ale bez przesady.Osobiście nie ubiram się jak metal choć uwielbiam czarny kolor.
Nie słucham ciężkiego metalu tj. black metal bo nie lubię jak wokalista się wydziera i nie słyszę co chce przekazać.
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
hmm... kocham metal :D złom róznież ^-^
Słucham, ubeiram się... a co ludzie mówią...mam głębko gdzieś ;)

A no i też zazwyczaj nie śmierdze :D Chyba, że jakiegoś bąka się puści... hiehiehie :D :lol:
 

gumiok77

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
ja mysle ze ten stereotyp wzial sie z tego ze metale ubieraja sie na czarno i to wyglada jak brud. Ja sam jestem polmetalem i moi kumple (metale calkowici) nie smierdza, a dla mnie metal ktory smierdzi i bije ludzi to nie metal tylko cpun i chuligan i chocby jakiej muzy slochal to nie bedzie metalem
 

Komondor

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk...
Ja tam ubieram sie na czarno, nosze glany, kostke z naszywkami i jakoś nikt nie mówi mi, że smierdzę i tp.

Nie rozumiem w ogóle jak tak można myślec... dla mnie to bez sensu...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Gumiok teraz sam tworzysz stereotypy, po drugie nie umiesz pisać poprawnie po polsku? Po trzecie - jakto :cenzura: półmetalem?
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
mam nadzieje ze kiedys bedzie tak ze to dresy beda uciekac przed metalami ;)
A przy**erdolilas kiedys takiemu z glana w piszczel\krocze? Ladne efekty sie na ich twarzach maluja, polecam. Gumiak co to ku**wa polmetal? Jaki ma zwiazek smierdzenie i bicie ludzi z cpaniem?
 

gumiok77

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
beliars odwal sie od analfabety(serio mowie) rze twoze stereotyp to wiem :D wyrazilem tylko swoje skromne zdanie a pol metal dlatego ze nie noszeb czarnych ciuhow a glany pieszczochy i te inne wszystko tak. drogi sloniu taki zwiazek ze 3 tygodnie temu szedle sobie w glanach pieszczochach przez ulice i pobili mnie dwaj nacpani metalowcy ktorzy wypowiedzieli to stwierdzienie ze jestem pol metalem(chyba tamu ze mialem niebieskie dzinsy i pomaranczowa koszulke ) pasi wam <_<
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Po pierwsze analfabetyzm da sie zwalczyc. Po drugie to go ku**a nie tworz. Lol a jak stwierdziles ze sa nacpani? Mogli byc tylko pijani, lub twoja morda, ewentualnie koszulka mogla im sie nie spodobac. A zreszta nacpany smierdzacy metal jest nadal metalem tyle ze nacpanym i smierdzacym.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Cóż metale też ludzie - mogą się w:cenzura:ić i kogoś pobić.
Anaalfabetyzm to brak umiejętności pisania, Ty prezentujesz coś gorszego bo jeśli się czegoś nie umie (czyt. jeśli nie umiesz pisać) to się tego nie robi (to nie pisz). Masz coś takiego jak Office Word? Jeśli tak to może pisz najpierw tam - usuwaj błędy i dopiero wtedy kopiuj to jako nowy post. Naprawde umili to nam czytanie. Jeśli nie - masz nową ksywke na forum zapewnioną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry