Sprzedam/kupię prace maturalne

rosomak1234

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam na sprzedaż prezentację maturalną z języka polskiego na temat: "Dzieło literackie a jego adaptacja filmowa. Podobieństwa i różnice, sposoby dotarcia do odbiorcy."

Idealna dla tych, którzy maja awersję do lektur.
Książki i filmy omawiane w pracy:
- Lot nad kukułczym gniazdem
- Forrest Gump
- Dr No

W skład prezentacji wchodzi:
- bibliografia
- konspekt
- tekst główny prezentacji

Praca pisana przeze mnie i oceniona przez komisję 20/20 pkt.

Cena: 40zł
Kontakt: edward.powidly@gmail.com
 

Meg1

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
SPRZEDAM TANIO PRACĘ MATURALNĄ!!

Witam, mam do sprzedania pracę maturalną, pisaną przy pomocy dobrej polonistki.

Praca została oceniona na 100% i zrobiła bardzo dobre wrażenie!

Temat pracy to "I cokolwiek uczynię, zmieni się na zawsze w to, co uczyniłam" (W. Szymborska). Problem odpowiedzialności człowieka za własne decyzje i czyny. Omów temat na wybranych przykładach literackich.


Prezentacja napisana jest prostym językiem, łatwa do nauczenia się i robi wrażenie!

Oczywiście, prezentacja ta może być pomocą nie tylko w tym konkretnie temacie, ale również innym na temat odpowiedzialności.

W komplecie są :

- prezentacja (4 i pół strony A4) pisane na komputerze
-bibliografia
-kilka pytań zadanych przez komisję

Cena : 60 zł


Zainteresowanych proszę o kontakt :

gg: 3871340

gdyby nikt nie odpowiadał na gg, pisać na maila : poprostumeg@wp.pl

POLECAM! :)
 

Meg1

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
SPRZEDAM PREZENTACJĘ MATURALNĄ! TANIO !!

TEMAT: "ROLA PRACY W ŻYCIU CZŁOWIEKA. OMÓW ZAGADNIENIE, WYKORZYSTUJĄC WYBRANE UTWORY LITERACKIE RÓŻNYCH EPOK"

Prezentacja została oceniona na 100% tj. na 20 pkt. Była ona pisana przy pomocy polonisty. Do zaoferowania mam:
-prezentacje na ww temat
-bibliografię
-plan prezentacji
-dodatkowe materiały jeżeli ktoś chciałby wprowadzić jakieś modyfikacje
-przykładowe pytania komisji egzaminacyjnej

CENA: 50zł

Praca pomocna także przy innych podobnych tematach.

Zainteresowanych zapraszam na gg: 8188613 lub mail: poprostumeg@wp.pl
 

tabaskosto

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania prace maturalną o temacie :

"Sceny batalistyczne w literaturze, malarstwie i filmie.
Przedstaw i porównaj sposób prezentacji.
".

Prezentacja jest wzorowo wykonana. W skład prezentacji wchodzi konspekt, plan ramowy,
biografia oraz wspaniała prezentacja multimedialna z urywkami filmów scen batalistycznych,
przykład z malarstwa oraz dodatkowe napisy na temat książek.

Więcej informacji proszę kierować na mój numer gadu 3638443

Cena prezentacji to jedyne 40zł ;) Gorąco polecam. Na pewno będziecie zadowoleni ;)

matura1.jpg
 

karad

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, mam do sprzedania dwie prace maturalne z Języka polskiego.

Obie prace były pisane własnoręcznie, konsultując się z nauczycielem prowadzącym.

Praca 1:
Pieniądz - źródło klęski czy sukcesu? Na wybranych przykładach literackich omów, jak pieniądze wpływają na losy bohaterów.
Lektury: "Zbrodnia i Kara", "Lalka", "Opowieść wigilijna", "Skąpiec"
Praca + bibliografia + plan ramowy + zestaw cytatów
Zdana na 80%

Praca 2:
Filmy Andrzeja Wajdy jako interpretacje dzieł literatury polskiej. Omów zagadnienie, porównując adaptacje filmowe z literackim pierwowzorem.
Lektury: "Pan Tadeusz", "Wesele", "Zemsta"
Praca + bibliografia + plan ramowy
Zdana na 100%.

Cena 50 zł za jedną.

Kontakt na PW
GG: 4651112
mail: darkradar@o2.pl
 

mmatura_2011

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, oferuje napisanie pracy maturalnej, w której skład wchodzi pełna bibliografia (przedmiotu i podmiotu), ramowy plan wypowiedzi (konspekt), 15-minutowa wypowiedź oraz dodatkowo prezentacja multimedialna wykonana w programie PowerPoint. Posiadam 4-letnie doświadczenie w pisaniu prac. Na pewno Drodzy Maturzyści będziecie zadowoleni z moich usług, gdyż do każdego tematu podchodzę indywidualnie. Nie ma mowy o plagiacie, wszystkie prace pisze samodzielnie. Koszt napisania pracy to 120 zł (cena podlega negocjacji). W razie pytań proszę pisać.

Kontakt: mmatura_2011@o2.pl
 

ben1w

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Mam do sprzedania moją prezentację maturalną:
"Motyw rycerza i rycerskiej walki."

Prezentacja jest dla przeciętnego ucznia, który chce zdać.
Matura zdana na 12/20 punktów (60%).
Prezentacja zawiera 4 krótkie lektury.

Co otrzymujesz?
-Prezentację
-Bibliografię (literatura podmiotu i przedmiotu)
-Ramowy plan wypowiedzi (konspekt)
-Listę prawdopodobnych pytań + odpowiedzi (w tym pytania ułożone przez nauczyciela)
-Pytania zadane przez komisję + odpowiedzi
-Hasła ogólne: wiadomości z literatury przedmiotu
-Bibliografia sprawdzona przez polonistkę, wystarczy tylko wpisać swoje imię, nazwisko i wydrukować

Cena jaka mnie interesuje to 25zł.

Pytania, informacje:
Kontakt: ben90@interia.pl
 

KonradPL

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

Sprzedam pracę maturalną o tematyce Zbrodnia i Kara,
dokładny temat to: "Kara jako konsekwencja zbrodni. Omów problem, zwracając uwagę na odmienne sposoby jego ujęcia w wybranych utworach literackich."

w skład pracy wchodzi:
- napisana wypowiedź ustna ( 15min)
- konspekt pracy
- kartka z cytatami

Cena do uzgodnienia!

Chętnych zapraszam do kontaktu do mną
e-mail; drkonrad@op.pl
 

powaznaoferta

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie tegorocznych maturzystów,

Jestem doświadczoną osobą, która ma za sobą nie jedną napisaną pracę maturalną i nie tylko. Pracę piszę szybko, a co najważniejsze solidnie i rzetelnie. Wykorzystuję przy tym jedynie książki dopasowanych do tematu autorów ! Każdy temat piszę od początku, więc pewne jest, iż dana praca się NIE POWTÓRZY! Jeśli zależy Ci na niskiej cenie, dyskrecji i PROFESJONALNIE
napisanej pracy, napisz na: nataliii2@o2.pl. Napisz czego dokładnie oczekujesz, jaki jest Twój temat pracy (lub razem go wybierzemy). Służę każdą pomocą i dobrą radą. Zapewniam bardzo dobry kontakt i jestem dyspozycyjna niemal w każdej chwili. Ważna jest także procedura wysyłania pracy i pieniędzy! Otóż oczekuję wpłaty dopiero po zatwierdzeniu przez Ciebie połowy pracy! Świadczy to o mojej uczciwości i rzetelności. Dzięki temu wyeliminowana jest możliwość jakiegokolwiek oszustwa. Co do ceny, to na pewno się dogadamy. Wiem przecież, iż jako maturzyści, nikt z Was nie pracuje i nie ma źródła zarobkowania. Zresztą wiem jak to jest, kiedyś też przechodziłam stres maturalny.

Całośc prezentacji zawiera:
1) Bibliografię (odpowiednio dopasowana do tematu literatura przedmiotu i podmiotu)
2) Ramowy plan wypowiedzi (konspekt jest przygotowany w ten sposób, aby ułatwic Waszą wypowiedź na maturze)
3) Wnioski (są to logiczne zdania, które podsumowują temat prezentacji)
4) Tekst prezentacji (tekst zawiera od 4 do 6 stron – ilość ztron do uzgodnienia, tekst jest napisany przejrzyście, bez jakichkolwiek błędów stylistycznych itp. Prezentacja ułożona jest w logiczną całośc. Dzięki temu łatwiej będzie Wam ją zapamiętac.)
5) Cytaty (na pewno znajdą się prezentacji, jeśli tylko praca tego wymaga lub jeśli tego sobie życzycie)
6) Prezentacja multimedialna (dysponuję także materiałami, programami, dzięki którym prezentacja będzie wykonana profesjonalnie)
7) Przykładowe pytania, które może zadac komisja egzaminacyjna (pytania te podpowiedzą Wam z czego macie się dobrze przygotowac, by uniknąc nieoczekiwanego pytania)

Napisz do mnie, jeżeli zależy Ci na solidnie napisanej pracy w przystępnej cenie, która NA PEWNO nie okaże się plagiatem.

Pozdrawiam serdecznie,
Natalia (nataliii2@o2.pl)
 

pracematuralne0

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Masz problem z prezentacją maturalną? Napisz do nas! Z pomocą mojego kilkuletniego doświadczenia w pisaniu prac i wiedzy zdobytej w toku wielu lat edukacji, powstanie praca, dzięki której zdasz na 100 % ten bardzo ważny egzamin! Postaw na oryginalność i profesjonalizm! Nie zwlekaj! Dyplomowana filolog zawsze służy pomocą i fachową poradą! Szybko, solidnie, niedrogo! Koszt 70 zł. e-mail: pracematuralne0@op.pl
 

bazdapm

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Słownictwo internetowe - omów na wybranych przykładach.
(praca,bibliografia,plan,prezentacja powerpoint).
19/20 pkt

Jedyne 30zł. info bazdapm@gmail.com
 

powaznaoferta

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie tegorocznych maturzystów,


Jestem doświadczoną osobą, która ma za sobą nie jedną napisaną pracę maturalną i nie tylko. Pracę piszę szybko, a co najważniejsze solidnie i rzetelnie. Wykorzystuję przy tym jedynie książki dopasowanych do tematu autorów ! Każdy temat piszę od początku, więc pewne jest, iż dana praca się NIE POWTÓRZY! Jeśli zależy Ci na niskiej cenie, dyskrecji i PROFESJONALNIE
napisanej pracy, napisz na: nataliii2@o2.pl. Napisz czego dokładnie oczekujesz, jaki jest Twój temat pracy (lub razem go wybierzemy). Służę każdą pomocą i dobrą radą. Zapewniam bardzo dobry kontakt i jestem dyspozycyjna niemal w każdej chwili. Ważna jest także procedura wysyłania pracy i pieniędzy! Otóż oczekuję wpłaty dopiero po zatwierdzeniu przez Ciebie połowy pracy! Świadczy to o mojej uczciwości i rzetelności. Dzięki temu wyeliminowana jest możliwość jakiegokolwiek oszustwa. Co do ceny, to na pewno się dogadamy. Wiem przecież, iż jako maturzyści, nikt z Was nie pracuje i nie ma źródła zarobkowania. Zresztą wiem jak to jest, kiedyś też przechodziłam stres maturalny.

Całośc prezentacji zawiera:
1) Bibliografię (odpowiednio dopasowana do tematu literatura przedmiotu i podmiotu)
2) Ramowy plan wypowiedzi (konspekt jest przygotowany w ten sposób, aby ułatwic Waszą wypowiedź na maturze)
3) Wnioski (są to logiczne zdania, które podsumowują temat prezentacji)
4) Tekst prezentacji (tekst zawiera od 4 do 6 stron ilość ztron do uzgodnienia, tekst jest napisany przejrzyście, bez jakichkolwiek błędów stylistycznych itp. Prezentacja ułożona jest w logiczną całośc. Dzięki temu łatwiej będzie Wam ją zapamiętac.)
5) Cytaty (na pewno znajdą się prezentacji, jeśli tylko praca tego wymaga lub jeśli tego sobie życzycie)
6) Prezentacja multimedialna (dysponuję także materiałami, programami, dzięki którym prezentacja będzie wykonana profesjonalnie)
7) Przykładowe pytania, które może zadac komisja egzaminacyjna (pytania te podpowiedzą Wam z czego macie się dobrze przygotowac, by uniknąc nieoczekiwanego pytania)

Napisz do mnie, jeżeli zależy Ci na solidnie napisanej pracy w przystępnej cenie, która NA PEWNO nie okaże się plagiatem.


Pozdrawiam serdecznie,
Natalia (nataliii2@o2.pl)
 

Bujak

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chętnie sprzedam swoją prezentację maturalną z ubiegłego roku.
Temat:
Inspiracje mitologiczne w literaturze i w multimedialnych grach komputerowych. Rozważ problem przywołując wybrane przykłady.

W skład wchodzi:
Treść tekstu (4,5 strony)
Bibliografia (ze wszystkimi wymogami stylistyczno-graficznymi)
Prezentacja multimedialna

Dostałem za nią 19/20 pktów.
Mogę też dorzucić pytanka mniej więcej jakie dostałem.

Kontakt mailowy:
bujak.t1@gmail.com
 

scientiaPolski

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Uwaga Maturzyści!

Wita Was grupa absolwentów i studentów dwóch ostatnich lat filologii polskiej. Podejmiemy się dla Was opracowania tematu maturalnego o dowolnej treści i skali trudności. Oferujemy fachowo przygotowane prezentacje maturalne, pisane od podstaw i na indywidualne zamówienie - NIE WYSYŁAMY INTERNETOWYCH GOTOWCÓW! Każdy może przekonać się o jakości naszych usług, ramowy plan wypowiedzi i pierwszą część pracy piszemy bowiem ZA DARMO - po zapoznaniu się z treścią Maturzysta ma swobodną decyzję co do kupna całości pracy. Proponujemy atrakcyjne warunki cenowe - pojedynczą prezentację można u nas zamówić już od 80 PLN! Bezpłatnie doradzamy przy selekcji literatury podmiotu i przedmiotu.

Integralną częścią składową każdej prezentacji jest konspekt, zawierający szczegółowo opracowany, ramowy plan wypowiedzi (zazwyczaj plan trzeciego stopnia) oraz pełną bibliografię podmiotu i przedmiotu. Właściwa część prezentacji to wnikliwe opracowanie problemu w formie, pozwalającej na rzetelne przedstawienie tematu w czasie 15 minut.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem: scientia-pl@o2.pl, a także śledzenia udzielanych przez nas bezpłatnie porad maturalnych (pod tym samym loginem) na forach dla licealistów. Oferujemy ponadto korepetycje dla Maturzystów na terenie Wrocławia i okolic. Uczestnik indywidualnych zajęć ze swoim korepetytorem może spodziewać się pełnego przygotowania do nowej matury. Chętnych prosimy o pisanie na ten sam adres poczty elektronicznej.

scientia-pl@o2.pl
 

korepetytor1234

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć, jestem studentem filologii polskiej, piszę pracę od trzech lat. Mam do zaoferowania następujące tematy maturalne:
1.Kobiety fascynujące i intrygujące. Przedstaw sylwetki wybranych bohaterek.
2. Motyw nauczyciela i ucznia na przykładzie utworów literackich i filmowych.
3.Motyw diabła w literaturze i filmie XX wieku.
4.Motyw zbrodni i jego funkcja w literaturze. Odwołaj się do wybranych przykładów.
5.Różnorodne ujęcia motywu ogrodu w literaturze i sztuce. Przedstaw na wybranych przykładach.
6.Motyw szaleństwa w literaturze pięknej. Przedstaw temat odwołując się do wybranych przykładów.
7.Obrazy przyrody w utworach romantycznych. Omów temat, odwołując się do wybranych utworów.
Wszystkie prace zostały ocenione na min 70%- wszystko zależy od Twojego przygotowania. Do każdej pracy dołączam bibliografię i plan prezentacji. Cena to 50 zł za pracę. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy – korepetytor1234@tlen.pl Pozdrawiam.
 
Dołączył
25 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
SPRZEDAM PREZENTACJĘ MATURALNĄ!!!

Temat: Analizując wybrane utwory literackie porównaj różne koncepcje poety i poezji w romantyzmie.
Zdałam na 100% czyli na 20 pkt., praca była pisana własnoręcznie, wszystko na podstawie przerabianych lektur.

Co otrzymujesz?

1) Bibliografię (odpowiednio dopasowana do tematu literatura przedmiotu i podmiotu)
2) Ramowy plan wypowiedzi (konspekt jest przygotowany w ten sposób, aby ułatwić wypowiedź na maturze)
3) Prezentacja
4) Cytaty (do korzystania przy zdawaniu).

Cena to 50zł

Kontakt: Iwona0384@interia.pl
 

nuvola90

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Nam do sprzedania prezentację maturalną: "Holocaust w literaturze polskiej. Przedstaw temat ,analizując wybrane utwory." Dodatkowo do prezentacji załączam
-cytaty
-bibliografie
-przykładowe pytania
Praca jest bardzo dobrze napisana, sprawdzona przez nauczyciela j.polskiego. Zdana na 100%.
Prezentacja oparta jest na 4 krótkich opowaidaniach, 1 lektura i 1 wiersz.

Kontakt: daria199012@onet.eu lub 2578299
 

sabbie

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Robiłam pracę na temat "Szpital jako specyficzna przestrzeń życia człowieka. Omów jego różne funkcje opisując wybrane przykłady" Zawęziłam temat do porównania szpitala psychiatrycznego z normalną placówką szpitalną. Opisywałam rzeczywistość szpitalną, przypadłości pacjentów, metody leczenia,a także relacje pacjent lekarz. Nie miałam żadnej prezentacji multimedialnej ani materiałów dodatkowych oprócz kartki z cytatami. Dostałam 20/20 pkt, co było nie lada wyczynem przy tamtej komisji:) A teraz uwaga: ODDAM ZA DARMO! Mam dobre serce, nie będę zdzierała z biednych maturzystów^^ Nie napracowałam się przy tym specjalnie ciężko, bo takie prace zawsze przychodziły mi z łatwością, więc służę pomocą:) piszcie na gg 4605882 lub e-mail: sabina2410@o2.pl.
 

harriboo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania pracę maturalną na temat 'Bohater tragiczny w literaturze antycznej, romantycznej i współczesnej. przedstaw na wybranych przykładach.'
*ramowy plan wypowiedzi
*właściwa prezentacja
*bibliografia
Mogę przesłać fragment pracy.
Cena 50zł
Wszelkie pytania WYŁĄCZNIE na gg 6389375
 

kylu90

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację maturalną na temat: Scharakteryzuj motyw rozstania i omów jego znaczenie w wybranych dziełach literackich.

Praca zawiera: tekst główny, kartke z cytatami, bibliografie, ramowy plan wypowiedzi, plan prezentacji.
Kontakt gg:3886627.
chronix-90@wp.pl

Wpłata na konto albo doładowanie do telefonu jak komuś wygodniej:)
 
Do góry