Sprzedam/kupię prace maturalne

tralolghty

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną na temat " Zinterpretuj rolę postaci/istot uosabiających zło w wybranych utworach literackich i filmowych ". Praca bardzo ciekawa, otrzymałem za nią 20 punktów. Praca zawiera konspekt i bibliografię.
Kontakt : GG: 9192645 , e-mail: tralolghty@interia.pl
 

pa_ulinka1

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam Prace Maturalną !!!

Przemiana wewnętrzna bohatera i jej sens w literaturze. rozważ problem odwołując się do wybranych przykładów z literatury polskiej, np. Konrad Wallenrod, Gustaw-Konrad, Kordian, Jacek Soplica, Kmicic.

Spór o sens życia i pogląd na świat między literackimi wcieleniami średniowiecznego rycerza, renesansowego humanisty i siedemnastowiecznego sarmaty.

Kontakt : pa_ulinka1@wp.pl
 

ABSOLWENTKA10

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną:
" Świat jest teatrem , aktorami ludzie. Posługujac się przykładami jakie daje literatura, rozważ prawdziwość sądu o teatralnym charatkerze świata."

Literatura przedmiotu, podmiotu, plan prezentacji, bibliografia, kartka z cytatami.

Praca oceniona na 95 % ( 19/20 pkt.)

Zainteresowane osoby prosze o kontakt :):)
GG :8533222
 

offyred

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zajmuje się pisaniem takich prac od paru lat, w ich skład wchodzi: tekst wystąpienia, prezentacja w power point (na życzenie), bibliografia, kartka z cytatami a także plan ramowy.

Termin i szczegóły otrzymania pracy ustalane są indywidualnie, także sama praca pisana jest od podstaw dla każdej osoby. Cena w tym miesiącu to 60zł !!!! W swoim zbiorze posiadam także wiele gotowych prac z poprzednich lat (cena odpowiednio niższa).

Wszelkie pytania proszę kierować na gg 24357121 lub maila: offyred@tlen.pl
Zapraszam o każdej porze dnia i nocy
 

angelika1742

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprzedam prace maturalna: Wędrowiec, ciekawy świata podróżny, poszukiwacz sensu życia. Przedstaw motyw wędrowca, analizując wybrane utwory literackie.. Praca sprawdzona przez znana mi polonistke. Do pracy dołączam bibliografię oraz ramowy plan wypowiedzi. Praca nie jest trudna, wybrałam dość łatwe lektury.

Cena do uzgodnienia.
Chętni pisac na sweetdevil1742@wp.pl
 

kinia504

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej. Mam do sprzedania dwie prezentacje maturalne wraz z bibliografiami i planami napisane przez polonistkę. Dodatkowo przykładowe pytania jakie może zadać komisja ( również polonistka je podała - dwa na trzy były trafione w jednej pracy, a w drugiej jedno, ale zawsze coś ;) )
Tematy:
"Najsłynniejsze pary miłosne w literaturze i filmie. Omów temat na wybranych przykładach"
"Człowiek w labiryncie. Omów zagadnienie na wybranych przykładach"


e-mail kinia504@buziaczek.pl
 

gda8

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
SPRZEDAM ZA 30 ZL! Posiadam prace maturalną na temat: : "Różne ujęcia krajobrazu w literaturze i ich funkcje. Omów na wybranych przykładach."
doprecyzowany temat, bibliografia, ramowy plan wypowiedzi, szczegółowy opis co po kolei mówić, służe dodatkowo pomocą. Posiadam także zeskanowane i wydrukowane strony z książek z których korzystałam. Cena: 30 zł! Email: Gda8@wp.pl
 

paulina9191

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

Mam do sprzedania prezentację maturalną z języka polskiego.

TEMAT: " Duchy, zjawy, istoty nadprzyrodzone jako bohaterowie utworów literackich. Przedstaw wybrane przykłady, zwracając uwagę na sposób kreowania tych postaci i ich funkcje w utworze"

CAŁOŚĆ TO:
- tekst (cała prezentacja)
- ramowy plan prezentacji
- bibliografię ( literatura przedmiotu i podmiotu)
- cytaty
- skan kilku elementów z literatury przedmiotu

Zainteresowanych proszę o kontakt: paulina.4@interia.pl
Cena: 45zł

Pozdrawiam
Paulina
 

kamilos969

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację maturalna z języka polskiego na temat: Strój jako element znaczący w literaturze i sztuce. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych przykładów.

Otrzymałem za nią 100% punktów, czyli 20/20. Jest napisana bardzo ciekawie, dodatkowo jest filmik do odtworzenia na CD, komisja z pewnością będzie zachwycona, przy tym łatwa do nauczenia.

W skład kompletu wchodzi: wypowiedź - prezentacja, konspekt/ bibliografia podmiotu i przedmiotu, wiersz, źródła tematyczne,i opracowania każdej lektury + (film i plakat/zdjęcie do prezentacji) jak ktoś by chciał.

Cena do uzgodnienia.

Kontakt:kamilos969@hotmail.com
 

nenya89

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Dysponuję prezentacjami na poniższe tematy:
1. Portret kobiety w literaturze.
2. Ideał mężczyzny w różnych wiekach.
3. Walka dobra ze złem w literaturze.
4. Żona i kochanka - kreacje w literaturze.
5. Pogrzeb i wesele jako ważny moment w życiu jednostki i społeczeństwa.
6. Kreacja przyrody w liryce i malarstwie.

W skład wchodzą: tekst prezentacji, bibliografia, plan ramowy i przykładowe pytania jakie może zadać komisja.

Więcej informacji: martbad@wp.pl
 

monika1977

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
sprzedam prezentację maturalną, tytuł: "Katastroficzne wizje i obrazy zagłady w dziełach literackich i filmowych. Przedstaw na wybranych przykładach."

PREZENTACJA ZAWIERA WSZYSTKO !!!!!!!! CZYLI KUPUJESZ I UCZYSZ SIĘ I NIE PRZEJMUJESZ SIĘ NICZYM INNYM, uczysz się przedmiotów, z których chcesz jak najlepiej maturke zdać ;)

Była oceniona na 100% !!!

cena: 50 zł, jest to bardzo tanio w porównaniu z innymi osobami.
Płatne przelew/paypal.

kontakt: lvcas@onet.eu
 

monika1977

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
sprzedam prezentację maturalną, tytuł: "Katastroficzne wizje i obrazy zagłady w dziełach literackich i filmowych. Przedstaw na wybranych przykładach."

PREZENTACJA ZAWIERA WSZYSTKO !!!!!!!! CZYLI KUPUJESZ I UCZYSZ SIĘ I NIE PRZEJMUJESZ SIĘ NICZYM INNYM, uczysz się przedmiotów, z których chcesz jak najlepiej maturke zdać ;)

Była oceniona na 100% !!!

cena: 50 zł, jest to bardzo tanio w porównaniu z innymi osobami.
Płatne przelew/paypal.

kontakt: lvcas@onet.eu
 

kasia131109

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej mam do sprzedania dwie prace maturalne "przedstaw walkę dobra ze złem na podstawie wybranych dzieł literackich" druga "motyw zła w wybranych dziełach literackich i filmowych" prace zawierają bibliografię literatura podmiotu i przedmiotu ramowy plan prace są poprawione przez profesora języka polskiego załącze pytania zadane na maturze wraz z odpowiedziami prace otrzymały 20pkt na 20 nr gg1063164
 

dorotaandrzej

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam do sprzedania pracę maturalną na temat: Postacie fantastyczne i ich funkcje w literaturze. Zinterpretuj ich znaczenie w wybranych utworach.
Praca była oceniona na 19pkt.

Kompletna prezentacja, czyli:
I. literatura podmiotu
II. literatura przedmiotu
III. ramowy plan wypowiedzi
IV. bibliografia
V. tekst prezentacji


W razie pytań pisz: dorotaandrzej89@o2.pl
 

bartolini9

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
witajcie,

mam do sprzedania prezentacje maturalną o żydach w temacie:
Obrazy Żydów w literaturze. Omów na wybranych przykładach (podobny temat do większosci o tematyce żydowskiej np. literackie portrety żydów)

Praca jest naprawdę świetnie napisana, zajęła wiele wieczorów. Wszystko jest przygotowane, ramowy plan wypowiedzi, konspekt, cytaty i
sama prezentacja, która idealnie zajmuje 15 minut oraz dodatkowe materiały do przeczytania, ktore w zupełności wystarczą do odpowiedzenia
na pytania zadawane przez komisję egzaminacyjną i odpowiednie przygotowanie się.Zawarte są tam również pytania zadawane. Nie ma zbędnych
materiałów których sie i tak nie wykorzysta ani 10 czy 15 stronicowych prezentacji.. jest jedna, która w zupełności wypełni czas
przeznaczony na wypowiedź.Naprawde polecam, sam otrzymałem za prezentację 20 pktów:)
Jeżeli jest jakieś zainteresowanie piszcie na maila: bartolini9@tlen.pl lub gg 2947030
Odpiszę szybko.
Nie czekaj do kwietnia czy maja...problem może być rozwiązany już dziś:)) oszczędzi wiele nerwów i zbędnego stresowania się.
Pozdrawiam
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Lekarz, zawód czy powołanie. Scharakteryzuj wizerunki lekarzy w wybranych dziełach literackich lub taki mam temat

Lekarz, zawód czy powołanie. Scharakteryzuj wizerunki lekarzy w wybranych dziełach literackich, malarskich i filmowych.

Muszę znaleść notatki moje i zobaczyć dokładnie ale raczej mam ten 1 temat beż filmu i malarstwie kto by chciał napisać mi taką pracę to proszę pisać to jest dla mnie bardzo ważne
 

Rafalov

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam do odsprzedania temat: "Manifesty i spory pokoleniowe jako zjawisko pogranicza epok."
Za przedstawienie pracy i odpowiedź na pytania dostałem 15 punktów a szczerze, to nie powiedziałem i tak wszystkiego co miałem powiedzieć bo troszkę stresik zadziałał.
W razie pytań pisać na gadu 4503635
albo na maila rafalov23@gmail.com pozdrawiam
 

legionista16

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania prezentacje maturalną pod tytułem Motyw snu i jego funkcje w literaturze różnych epok.
Oceniona na 100% 20/20, do pracy dołączam pytania komisji, notatki
Kontakt 6256408
 

martysssia

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
MOTYW WĘDRÓWKI W LITERATURZE FANTASY

Bardzo dobra praca. Do tego otrzymasz konspekt,a w nim ramowy plan wypowiedzi i bibliografię podzieloną na literaturę podmiotu i przedmiotu.
Serdecznie zapraszam

Kontakt martysssia2610@wp.pl
 

wioleczka999

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Szybko i solidnie napiszę Twoją prezentację.Do tego otrzymasz konspekt,a w nim ramowy plan wypowiedzi i bibliografię podzieloną na literaturę podmiotu i przedmiotu.
Serdecznie zapraszam

Kontakt : GG 3671426
E-mail: wioleczka999@wp.pl
 
Do góry