Służba Zastępcza

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Wie ktoś gdzie można odbyć służbe zastępczą ? Wiem iż szpital ale to odpada jeszcze coś jest ?
 

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
Ostatnio czytalem, iż mozna odpbyc w policji albo strazy miejskiej. A praca polegala by na tym ze dostl bys mundur i hcodzil bys po ulicy :p
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
O nie to tym bardziej nie :) wole umrzeć niż tam trafić,

Gdzieś coś czytałem iż można ochrone środowiska ale na czym to polega ktoś wie ? Mógłbym ze zwierzętami pracować ale takiej chyba nie daja :)
 

dida

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
38
w jakims miescie poborowi odrabiali sluzbe w zoo sprzatajac klatki zwierzetom
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Wojsko to najgorsze bagno.
Wolałbym urwać nogę Chrytusowi niż tam trafić.
To są 2 lata wyjęte z życiorysu, które można spędzić o wiele pożyteczniej.
Mnie naszczęście ominie to bagno.
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Jeżeli nie chcesz iść do wojska z różnych powodów to możesz sam zaproponować służbę zastępczą, u jednych to było Zoo u inncych szpital najczęściej biorą do prewencji w policji do stolicy, czyli mecz Legi i chuligani a tu taki co jest na zastępczej stoi w pierwszym rzędzie przed nimi :/ Tylko to nie może być na zasadzie, że jak nie chce do wojska zamiast tego odrobie sobie o tu i tu i mi to załatwcie. Musisz mieć z kimś dogadane, że Cię przyjmie no i oczywiście będzie to charytatywnie. Słyszałem o informatyku co w ramach służby złożył i nauczył obsługi sieć w jakimś domu dziecka. Więc da się tylko dużo roboty.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
W służbie zastępczej można się znacznie lepiej zrealizować.
 

still sane

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2006
Posty
380
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
From the pagan vastland
Wojsko to najgorsze bagno.
Wolałbym urwać nogę Chrytusowi niż tam trafić.
To są 2 lata wyjęte z życiorysu, które można spędzić o wiele pożyteczniej.
Mnie naszczęście ominie to bagno.
Nie dwa lata tylko pare miesięcy (w Polsce) i można sobie prawo jazdy zrobić przy okazji za darmo :)
A służba zastępcza to jeszcze w kostnicy....super można się zrealizować
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Ja słyszłam że najczęsciej to szpital policja albo jeśli masz w mieście straż miejską.Może wszytskie instytucje związane z organem ścigania.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Albo kategoria D :p
Ja nie idę do wojska, bo jak gdzieś wcześniej pisałem, w FL nie ma wojska zawodowego ^_^
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Nie dwa lata tylko pare miesięcy (w Polsce) i można sobie prawo jazdy zrobić przy okazji za darmo :)

Można było zrobic. Teraz to najwyżej dadzą pozwolenie na prowadzenie pojazdów służbowych na okres służby wojskowej.
Armia powinna byc całkowicie zawodowa. Przez rok nie da się wyszkolic żołnierza. Komasując to co żołnierz musi nauczyc się przez rok da się załatwic w trzy miesiące, a efekt będzie taki sam. Niedoszkolony kretyn który po wyjściu z koszar zachowuje się jak zwierz.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
A najlepszy jest przepis pozwalający na skonfiskowanie domu na pewien czas dla wojska...musiałby to na mnie trafić... :lol:
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
W czasie zagrożenia wojsko może zając wszystko co uważa za stosowne. W każdym kraju posiadającym armię tak jest.
Zastanawiam sie po jaką cholerę utrzymywac armię z poboru? Chyba tylko po to, aby niedowartościowani faceci po wyjściu z woja opowiadali przy piwku o swoim największym sukcesie życiowym, jakim był awans na kaprala.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Niechby tylko spróbowali zająć coś mojego...hyhyhy...to by mi to zaraz oddali ...hyhyhy
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
:p normalnie Odeon chciałbym to zobaczyć ... jak przy stawianiu oporze gapisz sie w lufe Beryla i tuptasz nóżkami ze złości :lol:
Słuzba zastępcza to najgorszy syf z mozliwych... pełnia realizacji po prostu. Likwidacja nieczystości płynnych w MPO ... po prostu super :D
W policji tez sprzątanie po patrolach nocnych zarzyganych bud policyjnych ===> ja do woja na ochotnika sie zgłosiłem i byłem tylko z takimi ludźmi. 2 lepsze jednostki w kraju. kultura, zadnego chamstwa.
polecam 7 batalion desantowo szturmowy w Leźnicy wielkiej.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Tylko że to jest moje, a nie jakiegoś bezmózgowego osiłka :p
A co do służba zastępczej.
Gdybym już musiał, to bym wybrał coś normalnego, a nie sprzątanie itp.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Z tym że z reguły bezmózgowy osiłek siedzi w czołgu albo ma przynajmniej AK47 w ręku.
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
ano własnie ... Odeon zdaje sie że to WKU przydziela ci rodzaj słuzby zastępczej. Zgodnie z nową ustawą i na podstawie twojej kategorii poborowej.
 
Do góry