Służba Zastępcza

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Mtllc, to gdzie Ty w tym wojsku byłeś? Ja też tam chce! Zamiast strzelać,czołgać się czy robić pompki - pić wódke.

Opisz no dokładniej Twój pobyt w wojsku, porównamy to z przeżyciami Kszaczka.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
W woju byłem w straży granicznej jako chorąży. Pilnowałem granicy z Białorusią. Niezły był ubaw kiedy my szliśmy, a po swojej stronie Białorusini. Oni chyba mają rozkaz nie pokazywac się na oczy, bo jak nas zobaczyli to zawsze w krzaki się chowali. Ale jak krzyknęło się czy mają vodke to wyłazili i przeżucali przez rzekę za kiełbasę. Dzięki nim poznałem też smak prawdziwych białoruskich fajek 5 kategorii. Nie znam nikogo kto by wypalił całego. Na strażnicy przepijało się sporo zarekwirowanej, albo takiej w dowód symapatii od mrówek że się oko przymknie na kilka litrów więcej (wtedy jeszcze wizy nie były drogie to było tego sporo). Mieliśmy majora co mówił, że poza służbą chlejcie ile chcecie, ale na służbie każdy ma byc trzeźwy. Ale co poradzisz jak kac rypie.
A z woja zrezygnowałem bo na awns szans nie było. A całe życie po lesie biegac to nie dla mnie.
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Najlepszym sposobem na ucieczke przed armiąąąą jest wyjazd za granice, tudzież udanie choroby psychicznej przed komisją poborową, psychiatrą i lekarzem rodzinnym(lol). Umiejętnie.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Komisja wysłała by Cie na badania specjalistyczne pewnie, a psychiatra by napewno wykrył że udajesz, chyba że miałbyś skończoną szkołe aktorską i poczytał o wariatach sporo, albo przyszedłbyś do psychiatry z kopertą, albo naprawde byłbyś wariatem :D.
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Właśnie dlatego zaznaczyłem, że potrzeba trochę umiejętności. Albo z lekarzem po znajomosci załatwić pewne sprawy. Spokój od indoktrynacji wojskowej do końca egzystencji. Wyjazd za granicę kuszący również niemało.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Wystarczy papier o zwykłym uczęszczaniu na jakieś kursy czy studium zaoczne.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Można też zostać Świadkiem Jehowy, ich do woja dotąd nie brali.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Psychodelic, jak będziesz miał żółte papiery, to cię do pracy nigdzie nie przyjmą :D
---
Berials, dlaczego jehowi są faworyzowani?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Odeon, bo nie wystarczająco z nimi walczysz ?
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
Ha ... normalnie to SG rzadzi zawsze, U mnie na kompani krazyly legendy ( sory nie mam polskich znakow) o oddziale SG w Goldapi (granica z Rosja) ...
Co do moich przezyc to mowie. Ja chcialemn do Kawalerii Powietrznej i mialem. Zap***** przez rowniotkie dwanascie miechow.


Co do symulowania choroby psychicznej ... dam kazdemy 5000 jezeli udanie zasymuluje chorobe psychiczna przed psychiatra :p
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
A dajesz na kredyt? :D
Bo za 3000 dam łapówkę psychiatrze, a 2000 dla mnie :D
 
Do góry