Sklepy Typu Second Hand

nayti

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd...
Czasami zagladam do tego rodzaju sklepów, ale przyznam sie ze nigdy nie kupuje w takim sklepie. Może i sa atrakcyjne ceny, ale co do jakosci i wygladu tych ubran to aż brak słow
 

pralinka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska ;)
Raz byłam i muszę przyznać, że widok starych bab grzebiących i kłócących się która pierwsza to zobaczyła jakoś mi nie odpowiada... :mruga: Niedawno babcia kupiła mi piękną spódnicę i po miesiącu wygadała się, że to z lumpeksu :eek:
Różnicy to mi jednak nie robi :) I tak jest śliczna :D
Nie mam nic przeciwko, żeby babcia mi od czasu do czasu coś tam kupiła ;)
Ale sama bym tam w życiu nie poszła... brr.... :bag:
OBCIACH!

Nigdy więcej... :D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
To do dziwnego lumpeksu trafilas skoro tylko same stare baby tam byly.... U mnie w takim jednym w dzien ktory jest wystawa przychodza prawie same mlode dziewczyny.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
I dobrze bo czasem mozna tam kupic cos o wiele lepszego niz w normalnym sklepie a na dodatek nikt takiego nie bedzie mial :)
 

Punk_girl

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Toruń
hmm nie wiem czy lubię czy nie :D ale można naprawdę wynaleźć :cenzura: rzeczy to fakt :D
i czasem odwiedzam takie miejsca...bo znajduję tam bardziej orginalne rzeczy niż w sklepie :)


____________________________

Punks not dead
 

NoNe

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
467
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto 'innych' aniołów
Ja mam parę fajnych i markowych ciuszków z drugiej ręki. W ten sposób oszczędzam i mam fajne łaszki ;). To nie jest żaden obciach. Niektóre ciuchy które nabyłam były nawet z metkami.
 

malfiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
hm...
zaden obciach,duzo slawnych gwiazd ubiera sie w ciuchlanadach. Mozna tam znalezc firmowe ciuchy,ale tez takie ktore sa w jednym egzemplarzu. Wiec mamy pewnosc, ze nie spotkamy nikogo w takiej samej bluzce jak nasza..:)
A to wszystko za grosze...
 

Aranea

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Jasne, że second-handy to żaden obciach. Można tam wykopać prawdziwe cudeńka... Mam gwarancję, że nie zobaczę tego samego ciucha na koleżance. W dziadeksach można nabyć nie tylko markowe ciuchy za mniej niż pół darmo. Jakieś 3 lata temu kupiłam w takim sklepie bluzeczkę hipisowską. Jakoś tak wyszło, że każdego roku od tej pory w wakacje jej fason należy do najmodniejszych. Koleżanki mi zazdroszczą, a ja się w głębi duszy śmieję, bo dałam za nią 1,80 zł (słownie: jeden złoty osiemdziesiąt groszy) :lol: .
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Wczoraj kupiłam sobie ekstra obcisla dzisnowa miniowe, w sam raz do legginsow, i nowy nic niezniszczony stanik bez szelek, jeszcze z papierowa metka, bialy za 50 gr. :D :D :D BB)
 

Aralka

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Ja również jestem za!
Kilka dni temu kupiłam sobie taką świetną sukienkę dżinsową - ogrodniczkę. W części spódnicy ma pełno kolorowych naszywek i w ogóle jet fajna ;)

A ten stanik to rzeczywiście Ci się udało taniutko :D
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Uwielbiam :D
Dużo :cenzura:ch ubrań, orginalne, nigdzie takich nie dostaniesz i do tego tanio. A gatunek wcale nie taki zły. Na pierwszy rzut oka to same szmaty, ale jak się lepiej poszuka... oj to można znaleść coś naprawde ciekawego.
ostatnio tylko kupuje w takich sklepach.. mm lubie to :)
 

Sylwia_bs

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
okolice Wrocka
a ja nawet pracowałam w takim sklepie! hehe i powiem szczerze, że ciuszki były fajowe, zadbane, mieliśmy pracowników, którzy zajmowali się ciuchami zanim te trafiły na wieszak, byly one prane, prasowane, dziurki łatane itp itd, klientki zadowolone, no i ja stałam się szczęśliwą posiadaczką naprawdę bardzo supeeeer ciuszków :D
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a ja se dzisiaj poszłam do takiego sklepu xD
i powiem że było fajnie :p
zawsze to jakieś nowe przeżycie a i ładne ciuszki tanio kupione :)
 

Paulinia

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Toruń
a ja w takim razie musze sie tam wybrac skoro wszyscy to tak chwala
 

nobodysaga

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
457
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
nieważne
Szczerze, to nie za bardzo lubię tego typu sklepy. Ale nie potępiam.

Czasem się wybiorę i znajdę coś naprawdę fajnego, za co w zwykłym sklepie musiałabym zapłacić 10 razy tyle...
 

Bojna

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
211
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
kraków
a znacie jakies second handy w warszawie gdzie mozna sie wybrac i znajdzie sie pare dobrych firmowych ciuchow?
ja szczegolnie polecam okolice srodmiescia;)
 
Do góry