Skini

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
31
Miasto
Pomorze Zachodnie
Chyba nie skinheadów — bo Ci wg. mnie zasługują tylko na jedno — komora gazowa, albo piec.

Czy aby na pewno np. SHARP zasługują na to by ich wsadzać do pieców ?

Pierdzieleni faszyści nienawidzący całego świata poza własną d*pą.

Nie wszyscy skini to (neo)naziści, a nazizm to nie to samo co faszyzm.
(chodź może i jacyś faszyści by się wśród skinheadów znaleźli)
 

Gregfield

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
105
Punkty reakcji
4
Miasto
podkarpacie
Karolinko, ogarnij się i pomyśl zanim napiszesz. Komora gazowa? Piec? Sama się wypowiadasz językiem dawnych nazistów.
 

colaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
napisała faszyści - faszyzm w swej doktrynie polityczne nie zakłada rasizmu, antysemityzmu, ksenofobii itd

gratuluje uzywania słów których nie rozumiemy
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
Pierdzieleni faszyści nienawidzący całego świata poza własną d*pą.
Polecam zaznajomienie się z tematem zanim zacznie się o nim pisać. To zapobiegnie ośmieszenia się na forum i wprowadzania w błąd czytelników.

Jest masa odmian skinhead'ów pod względem ideologicznym - nie każdy skin jest faszystą.
Do podstawowych rodzajów zalicza się:
- NS (narodowych socjalistów).
- NR (narodowych radykałów), faszystów.
- Oi (apolitycznych).
- SHARP (,,anty-rasistów").
- RASH (komunistów i anarchistów).

To nie wszystkie rodzaje, są jeszcze np. liberałowie, narodowi konserwatyści i wiele więcej, których nie chce mi się wymieniać. Jeszcze dochodzą podziały np. NS'ów itd. Jest tego multum.


Komora gazowa? Piec? Sama się wypowiadasz językiem dawnych nazistów.
Należy dodać jakich nazistów, bo np. polscy (przykładowo PNS - Partia Narodowych Socjalistów) nikogo gazować i wrzucać do pieca nie chcieli.
 
R

RobSon_85

Guest
A według mnie nazista, neonazista, faszysta czy skinhead to jeden i ten sam chory ch*j, któty trzeba wyeliminować z normalnego społeczeństwa. Tych fanatycznych pasożytów i rasistów trzeba żywcem obrać ze skóry i udowodnić im, że w środku wszyscy mamy ten sam kolor :icon_evil:

P.S. Czy do tych waszych głupich łysych łbów niedociera, że Polski Naród was nie chce. Chce się was pozbyć, bo się wami bżydzi i za was wstydzi, za wasze chore ideologie i przekonania godne najsurowszego ukarania. Jesteście wyżutkami społeczeństwa z marginesu, które trzeba wyplenić i rakiem, którego trzeba wyciąć :icon_evil:
 
R

RobSon_85

Guest
Rozumiesz pojęcia których używasz ?
Mam jakieś dziwne wrażenie, że nie...

Nie muszę rozumieć, aby bardzo dobrze wiedzieć z czym to wszystko się łączy. Z nienawiścią do osób o innej narodowości, koloru skóry, orientacji seksualnej czy przekonań religijnych. Poprostu nie tolerują żadnej odmienności. W sposób fanatyczny uważają swoją ojczyznę i naród za wartość największą i najważniejszą.
Przecież jest to choroba umysłowa (niestety nie wyleczenia) bo inaczej nie można tego nazwać... :angry:

P.S. Co z tego, że uważacie iż wasz naród jest najważniejszy skoro tak naprawde naród ma was głęboko w próźni. Totalny bezsens...to trochę jak z nie odwzajemnioną miłością... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
31
Miasto
Pomorze Zachodnie
Nie muszę rozumieć, aby bardzo dobrze wiedzieć z czym to wszystko się łączy. Z nienawiścią do osób o innej narodowości, koloru skóry, orientacji seksualnej czy przekonań religijnych.

Pewnie, szczególnie wśród SHARP'ów.
Albo wśród Abisyńczyków dołączających do włoskiej Narodowej Partii Faszystowskiej.
Z resztą faszyści w ogóle za najwyższe dobro uważają państwo, a nie naród.

O samych rodzajach skinheadów było już z resztą dużo w tym temacie napisane, by rozwiać wątpliwości który ma jakie poglądy.

P.S. Co z tego, że uważacie iż wasz naród jest najważniejszy skoro tak naprawde naród ma was głęboko w próźni. Totalny bezsens...to trochę jak z nie odwzajemnioną miłością...

Jest najważniejszy chociażby z tego powodu, że częścią innego nigdy być nie będziemy. W razie jakichś problemów każdy kraj będzie chronił własnych narodowych interesów więc lepiej zajmować się pracą (u podstaw) na rzecz własnego narodu, niż odcinać pępowinę.
Silne państwo Polskie jest w interesie nawet tych którzy wolą pozostać na emigracji. Trzeba być ślepym by tego nie dostrzegać.
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
A według mnie nazista, neonazista, faszysta czy skinhead to jeden i ten sam chory ch*j, któty trzeba wyeliminować z normalnego społeczeństwa.
Jeżeli to dla ciebie jest tym samym, to powinieneś się dokształcić.
Tych fanatycznych pasożytów i rasistów trzeba żywcem obrać ze skóry i udowodnić im, że w środku wszyscy mamy ten sam kolor :icon_evil:
Nie byłeś nawet łaskaw przeczytać mej poprzedniej wypowiedzi, a szkoda, bo nie pisałbyś wtedy takich bzdur.
Nie muszę rozumieć, aby bardzo dobrze wiedzieć
I na tym można zakończyć czytać twoje wypociny, bo sam przyznajesz się do swej ignorancji. Reszta twego tekstu jest tylko jej potwierdzeniem.
 
R

RobSon_85

Guest
Jeżeli to dla ciebie jest tym samym, to powinieneś się dokształcić.

Nie byłeś nawet łaskaw przeczytać mej poprzedniej wypowiedzi, a szkoda, bo nie pisałbyś wtedy takich bzdur.

I na tym można zakończyć czytać twoje wypociny, bo sam przyznajesz się do swej ignorancji. Reszta twego tekstu jest tylko jej potwierdzeniem.

Wiem, że nie którym może się nie podobać sposób w jaki się wypowiadam na ten temat, ale tylko głupiec stara się w sposób naukowy to tłumaczyć a nie moralny i emocjonalny. Kogo tak naprawde obchodzi kim róźni się nazista od neonazisty lub faszysty albo ile jest odmian skinheadów. Takich rzeczy się głębiej nie porusza, bo nie długo dojdzie tu do bezpośredniego propagowania. Wkońcu gówno jest gównem i nie ważne czy to jest sraczka czy zatwardzenie.
Znawca skinheadów się znalazł :angry: Równie dobrze mogę wejść na wikipedie i wiem. Tu trzeba szerzyć emocje i swoje własne opinie, a nie tylko tworzyć znane już regułki.
Takie jest moje zdanie. Jak się komuś nie podoba, to proszę nie komentować :sleep:
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
Widze, że irracjonalizm jest dla ciebie wręcz świętością.
Dla mnie głupotą jest potępianie czegoś czego się nie rozumie i nie przeanalizowało dostatecznie.
 
R

RobSon_85

Guest
Widze, że irracjonalizm jest dla ciebie wręcz świętością.
Dla mnie głupotą jest potępianie czegoś czego się nie rozumie i nie przeanalizowało dostatecznie.

Nie chcę się z tobą kłucić, ale mam swoje powody aby nie nawidzieć tych chorych psów. I czasami jest tu potrzebna własna solidna krytyka oraz życiowe doświadczenia by zrozumieć, a nie tylko wypisywać bzdurne teornie nikomu nie potrzebne. Weź to sobie pod uwage :sleep:
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
Nie wypisuje żadnych ,,teorii". Wbrew temu co myślisz mam o omawianej tematyce wiedze, którą w wikipedii nie zastaniesz (wikipedia spłyca ten temat i nawet trochę koloryzuje). Posiadam ją z niejednej przeczytanej lektury itp., a przede wszystkim ze środowiska skinhead'erskiego.
Wydaję mi się, że po prostu trafiłeś na bandę skinów, którzy się do ciebie przyczepili i teraz masz negatywny stosunek do wszystkich skinhead'ów.
 
R

RobSon_85

Guest
Nie wypisuje żadnych ,,teorii". Wbrew temu co myślisz mam o omawianej tematyce wiedze, którą w wikipedii nie zastaniesz (wikipedia spłyca ten temat i nawet trochę koloryzuje). Posiadam ją z niejednej przeczytanej lektury itp., a przede wszystkim ze środowiska skinhead'erskiego.
Wydaję mi się, że po prostu trafiłeś na bandę skinów, którzy się do ciebie przyczepili i teraz masz negatywny stosunek do wszystkich skinhead'ów.

Zgadłeś :023: a powód był cholernie prymitywny, bo tylko miałem dłuższe od nich włosy o jakieś 50cm. Poza tym ja jestem tolerancyjny dla np. obcokrajowców i homeseksualistów czy osób o innym kolorze skóry więc dlatego ci, ktrórzy są takimi wrogami publicznymi dla innych, są to dla mnie ludzie chorzy i nienormalnymi.
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
Tak jak myślałem, ale tamta grupa nie jest całą subkulturą, a jedynie małą jej częścią. Poza tym nie znam sytuacji dokładnie, więc nie zaprezentuje żadnych sądów w tej kwestii.
A jeśli chodzi o poglądy to na pewno byśmy się nie dogadali, gdyż mam je w stosunku do ciebie odwrócone o jakieś 175 stopni i pewnie uznałbyś mnie za nienormalnego.
 
R

RobSon_85

Guest
Tak jak myślałem, ale tamta grupa nie jest całą subkulturą, a jedynie małą jej częścią. Poza tym nie znam sytuacji dokładnie, więc nie zaprezentuje żadnych sądów w tej kwestii.
A jeśli chodzi o poglądy to na pewno byśmy się nie dogadali, gdyż mam je w stosunku do ciebie odwrócone o jakieś 175 stopni i pewnie uznałbyś mnie za nienormalnego.

Myśle, że na tym skończymy, bo i tak do niczego tutaj razem nie dojdziemy skoro się różnimy....aż tak :tongue:
Nie no spoko już niechcę abyś pomyślał, że jestem jakimś wzorcem, który wszystkich toleruje. Nienawidzę żydów. No takich to trzeba gonić, reszta mi ani trochę nie przeszkadza.
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
Wszystko co jest zaczerpnięte z obcej ideologii, nie powinno mieć miejsca w Polsce, bo honor powinien być najważniejszy. Można jeszcze zrozumieć tych z NR, ale NS - wynocha z Polski !!! Naziści wierzyli że rasa arysjka została zapoczątkowana przez kosmitów :D

Zobaczcie - http://www.youtube.com/watch?v=82AMlrbyiog

Na samym początku jest o tym mowa :D Co za bzdury....
 
Do góry