Skini

Steiner14

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
87
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Czytając ten temat zobaczyłem tyle ignorancji, że aż mam chęć kogoś palnąć w łeb. Jeżeli ktoś nie posiada wiedzy w omawianej kwestii niech dokształci się lub milczy. Osoby kompetentne na szczęście też znalazły się, szczególnie pod koniec, ale zdarzały się i wcześniej - niestety w małej ilości.
 

Michał J

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Polska
Gipson, a ich ideologię uważasz za słuszną? chciałabys wznowić czasu "ich pana" hitlera ?
A z nimi styczności nie miałem, ale za taką ideologie jaką mają powinni zginąć

Obecnie pan Hitler to chyba pan Liberałów :) Których popiera całe lewactwo..
W Europie na naszych oczach powstaje właśnie IV Rzesza.
Dowództwo - Berlin - kolonie - 27 państw marionetkowych.
1000-letni plan Hitlera wchodzi w ważną fazę szybciej niż zakładano ..

Pozdro ;)
 

AryanSkin14/88

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
WIELKA POLSKA.
tylko NS to rasiści. Reszta to czerwone psy.
Tylko NS to SKINHEADS.!.


W tych kręgach siedzę dość długo.
B.wielu sądzi, że my to tylko NAZIZM, HITLER, III RZESZA.
Kpina, ludzie Kpina...
Jesteśmy NORMALNYMI POLAKAMI.
Bawimy się, radujemy, płaczemy.
To, co nas wyróżnia, to bynajmniej nie AGRESJA, której to sławą jesteśmy owiani.
Wyróżnia Nas MIŁOŚĆ DO NIEZWYCIĘŻONEJ, NAJWSPANIALSZEJ, JEDYNEJ MATKI POLSKI.
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
Świetnie! Przydacie się na wojnie, na pierwszej linii frontu. Za Polskę!

Podczas gdy ty będziesz siedział w domu i trzasł tyłkiem, żeby chociaż żadna bomba nie spadła ci na głowę. Wyśmiewanie się z takich rzeczy daruj sobie kolego, bo pokazuje to jedynie jakim jesteś ...
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
Najbardziej mnie bawią dyskusje, który rodzaj skinheada to ten prawdziwy skin, a którzy to ci podrabiani :)



Coś Ci wyjaśnię.
Główny podział SKINHEADS wygląda tak:
NS-Narodowi Socjaliści/Faszyści
R.A.S.H- Komuniści i Anarchiści.
Oi- Apolityczni
S.H.A.R.P- Skini przeciwko Rasizmowi.

To ciekawe, że nazi-skin utożsamia narodowy socjalizm z faszyzmem. No ale cóż, to tylko pokazuje jak mocne są czyjeś podstawy ideologiczne gdy zwyczajnie nie ma się pojęcia o czym się mówi.
 

Steiner14

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
87
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Zapomniałeś w podziale umieścić NR - narodowych radykałów. A NS to narodowi socjaliści, nie faszyści.
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
To ciekawe, że nazi-skin utożsamia narodowy socjalizm z faszyzmem. No ale cóż, to tylko pokazuje jak mocne są czyjeś podstawy ideologiczne gdy zwyczajnie nie ma się pojęcia o czym się mówi.

A czymże jest nazizm jeżeli nie odmianą faszyzmu ?? Przecież nie od dziś używa się nazwy faszyzm na określenie podobnych ruchów...

Niektórzy mylą faszyzm z rasizmem. NS jak najbardziej nie są faszystami, tylko rasistami.

Czy jedno wyklucza drugie ? Wybacz ale kompletnie nie rozumiem twojego toku myślenia. NS nie są faszystami tylko rasistami xD
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
Oczywiście, nie bez powodu ucierane było to nazewnictwo od II wojny światowej. Ciekawe, że przed wojną hitlerowcy faszystami nazywani nie byli, na dodatek początkowo (dopóty nie wygrał polityczny pragmatyzm), Mussolini otwarcie wyrażał niechęć do Hitlera.

Z resztą faszystą niektórzy nazywają obecnie nawet Piłsudskiego co jest oczywistą bzdurą, a świadczy to jedynie o tym że "faszyzm" stał się pewnego rodzaju politycznym przekleństwem i mało kto wie co to w ogóle jest.

No i jeszcze pytanie, w czym przejawiał się korporacjonizm i kult państwa w III rzeszy ??, bo w końcu to są podstawy faszyzmu.
 
A

Adamo321

Guest
Skini mają problemy ze swoją samooceną maja ją po prostu bardzo niską chcą jakoś zaistnieć i golą te zakute łby i straszą ludzi przez co czują się lepiej ot co.
 

BlackGurl

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja jestem murzynka, mam w Polsce swoja rodzine itp. Skinow az tak duzo jak kiedys juz nie ma ale nadal sa. Najlepsza sytuacja z nimi bylo jak ich spotkałam bedąc sama (z moim 163cm wzrostu) a oni w 8 i z dziewczynami. Naskoczyla na mnie ta cala grupa i grozili smiercia naszczescie to bylo w bialy dzien w centrum miasta wiec skonczylo sie na grozbach. Ludzie dookola poprostu bali sie odezwac i stanac po mojej stronie bo to tylko pogorszyloby sytuacje.... Boje sie ich bo sa czesto nieobliczalni.
 

AryanSkin14/88

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
WIELKA POLSKA.
Żyjesz Po POLSKU.?.
Przestrzegasz POLSKICH PRAW I OBYCZAJÓW.?.
Uważasz POLAKÓW za JEDYNY, SŁUSZNY I PAN ARYJSKI NARÓD.?.
Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś przecząco: Dla mnie błędem było, iż Cię tam nie zatłukli.
Chcesz żyć w Naszym BIAŁYM Kraju- to żyj po naszemu.
EUROPA DLA EUROPEJCZYKÓW, AFRYKA DLA AFRYKANÓW, POLSKA DLA POLAKÓW.!!!.
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
Żyjesz Po POLSKU.?.
Przestrzegasz POLSKICH PRAW I OBYCZAJÓW.?.
Uważasz POLAKÓW za JEDYNY, SŁUSZNY I PAN ARYJSKI NARÓD.?.
Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś przecząco: Dla mnie błędem było, iż Cię tam nie zatłukli.
Chcesz żyć w Naszym BIAŁYM Kraju- to żyj po naszemu.
EUROPA DLA EUROPEJCZYKÓW, AFRYKA DLA AFRYKANÓW, POLSKA DLA POLAKÓW.!!!.

Od kiedy to kryterium rasowe decyduje kto jest Polakiem, a kto nie jest ?
Jak na moje wyczucie to ci których miała okazję spotkać raczej nie zadawali jakichkolwiek pytań.

I coś nie bardzo ten nasz naród jest aryjski, chyba że mieszanka genów słowiańskich, tatarskich i germańskich określana jest przez kogoś jako aryjska.
Już nie mówiąc, że do Ariów raczej nam daleko. Z resztą ten prymitywny azjatycki lud nawet symbolicznie jest średnio inspirujący
 

Liho

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Gipson, a ich ideologię uważasz za słuszną? chciałabys wznowić czasu "ich pana" hitlera ?

Nie każdy skinhead jest nazistą, proponuje najpierw się dowiedzieć czegoś o korzeniach tej subkultury a potem wypowiadanie się na ich temat !
 

Gregfield

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
105
Punkty reakcji
4
Miasto
podkarpacie
Ideologia ideologią. Każdy ma swoją.
To co w skinheadach mnie odstrasza, to ich fanatyzm i agresywne formy działania. Przynajmniej z mojego doświadczenia wynika, że prawie każdy obecnie napotkany skinhead, to łysy gość o mentalności przeciętnego gimnazjalisty, gotów uderzyć każdego kto się na niego krzywo popatrzy. Nie chcę tu nikogo urazić, ale tak się zachowują wszyscy członkowie tej subkultury jakich mi było dane spotkać na swej drodze, tudzież zaobserwować ich zachowania. Jakby wybicie komuś zębów dawało jakieś fajne rezultaty.

Co do historii tej subkultury, chętnie bym się o niej dowiedział od kogoś oblatanego w tym temacie, tutaj na forum. Może by to nieco odmieniło mój pogląd na skinów. Jestem otwarty.
 

Leonidas_ze_Sparty

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
Od kiedy to kryterium rasowe decyduje kto jest Polakiem, a kto nie jest

Od czasu, kiedy rumun bierze Polski zasiłek, polski skarbiec świeci pustkami, a rumun i takciągnie. Prawda jest taka, że rumun/cygan tylko kradnie, szkodzi i ciągnie zasiłek. Polska jest dla rumunów/cyganów/żydów tylko miejscem do ciągnięcia kasy. Oczywiście są wyjątki, żeby nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Po to płace podatek, żeby np. rumun ciągnął zasiłek, a potem jeszcze kradł?
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
polski skarbiec świeci pustkami, a rumun i takciągnie
Polska jest dla rumunów/cyganów/żydów tylko miejscem do ciągnięcia kasy
Po to płace podatek, żeby np. rumun ciągnął

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rumuni

http://pl.wikipedia.org/wiki/Romowie

Na przyszłość prosił bym nie przekłamywać (choć pewnie nieświadomie) używając tych dwóch określeń naprzemiennie.

Poza tym, nawet w tym przypadku nie może być mowy o kryterium rasowym, tylko o kulturowym.
To jacy oni są nie wynika z żadnych wrodzonych predyspozycji, tylko z bycia wychowanym w takim a nie innym środowisku. Gdyby jakiegoś Cygana od dziecka chować w normalnej (oceniając naszymi standardami) rodzinie, to mentalnie nie różnił by się on niczym od etnicznego Polaka.
 
Do góry