Skini

Sopat94

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
A to skin nie może być anarchistą?
Srodowiska anarchistyczne i neonazistowskie od lat ze soba zwalczajace sie a tak naprawde maja w sobie cos wspolnego , obaj daza do obalenia kapitalizmu , ochrona srodowiska i sprawa zwierzat ze czlowiek ma prawo zabic zwierze dla swoich naturalnych potrzeb ale nie moze je wykorzystywac w celu rozrywki , przyjemnosci ani znecac sie , no ale coz wiekszosc woli uliczne gry i bic sie miedzy soba zamiast walczyc z prawdziwym wrogiem . Tylko jedna jest niestety roznica oni uznawaja panstwo wladze i rase.
 

Sophiaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Chyba nie do końca zdajecie sobie sprawę z tego, jaka jest ideologia skinheadów. Tych prawdziwych. Proponuję coś o tym poczytać :)
 

konrad202

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2011
Posty
49
Punkty reakcji
0
nikt nie powinien im zabraniać wierzyć w hitlera i innych takich po...bańców ale niech nam nie narzucają swojej posranej postawy innym, nie zauważyłem żeby inne subkultury czepiały się siebie tylko te puste łyse łby uważają, że mają jedyną rację a jak mi mówią, że są narodowcami to mnie śmiech ogarnia, mój dziadek walczył z Niemcami za drugiej wojny światowej żeby takie półgłówki teraz mogły żyć w 'niepodległym' państwie.. czepiają się że nie ma dla nich pracy bo im ja zabierają obcokrajowcy ale jakoś nie widziałem żeby sprzątaczki i kolesie ze śmieciarek mówili w obcym języku ;)
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
mój dziadek walczył z Niemcami za drugiej wojny światowej
A dziadek twego premiera walczył pod Monte Cassino.Ale z góry strzelał

jakoś nie widziałem żeby sprzątaczki i kolesie ze śmieciarek mówili w obcym języku ;)
Bo imigrant żyje z zasiłku,taką pracą się nie splami
Chyba nie do końca zdajecie sobie sprawę z tego, jaka jest ideologia skinheadów. Tych prawdziwych. Proponuję coś o tym poczytać :)
Tak ? A co poczytać?
Podaj tytuł,albo jakiś link.
 

wojtas032k

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2010
Posty
91
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Miasto
Brooklyn NY
http://en.wikipedia.org/wiki/Skinhead po ang masz opisane lepiej niż po polsku a tekst jest napisany dość prosto wiec nie powinno być problemów z przeczytaniem tego ..
http://akson.sgh.waw.pl/~rkostr/subkul.htm tu też gość opisał ciekawie subkulturę skinheadów
 

Apostatae

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
117
Punkty reakcji
5
Wiek
30
@Konrad202
nikt nie powinien im zabraniać wierzyć w hitlera
A co może ty w niego nie wierzysz? Według ciebie nie istniał, czy jak? Zapewne chciałeś napisać, że nikt skinheadom nie powinien zabraniać wierzyć w słuszność poglądów Hitlera. Przypominam również, że większa część skinheadów nie przepada za Hitlerem, ponieważ zaatakował on Polskę.
nie zauważyłem żeby inne subkultury czepiały się siebie tylko te puste łyse łby uważają, że mają jedyną rację
Potępiasz skinheadów, a z twoich wypowiedzi wnioskuję, że nic o nich nie wiesz. Po co wykazujesz się ignorancją? Wiesz, że to negatywna cecha?
czepiają się że nie ma dla nich pracy bo im ja zabierają obcokrajowcy ale jakoś nie widziałem żeby sprzątaczki i kolesie ze śmieciarek mówili w obcym języku
A jak można zobaczyć mowę? Ja zawsze myślałem, że można ją usłyszeć... Chyba, że chodziło ci o jej zapis (co kontekst wyklucza), to zwracam honor.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
reaktywacja chłopaków z Konkwisty 88 (z wyjątkiem wokalu). kawałek w mojej opinii taki se(jak na K88), ale warto posluchac jak legendy polskich skinheadów wspominają stare czasy chuligańskie :p http://www.youtube.com/watch?v=SbjEgpHK2Ns
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Dla mnie jako fana K88 się podoba,choć brakuje wokalu Adama.Narodowiec czy są inne utwory Obłędu i dlaczego Adam nie śpiewa tutaj razem
Ewentualnie napisz w dziale RAC
 

miastoŁÓDŹ

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
1
Miasto
Ziemia Obiecana
Według mnie jeżeli ktoś popiera ideologię Hitlera, to nie powinien nazywać się Polakiem i jego miejsce jest za naszą zachodnią granicą.
 

Apostatae

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
117
Punkty reakcji
5
Wiek
30
A co to ma wspólnego ze skinheadami? Niektórzy co prawda popierają jego poglądy, ale nie wszyscy - nie ma zasady skin = wielbiciel Hitlera to tzw. stereotyp, a jak wiemy stereotypy są uproszczonym, często błędnym postrzeganiem jakiejś grupy.
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Niektórzy skini popierają jego poglądy NS,ale nie popierają samego Hitlera.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Ja tych skinów nie do końca ogarniam. Jeden reprezentant mówi, ze są nietolerancyjni, inni taki poza interetem zyjacy gdzies swoim zyciem mowia, ze oni sa tolerancyjni, ze tu nie chodzi o to.
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja tych skinów nie do końca ogarniam. Jeden reprezentant mówi, ze są nietolerancyjni, inni taki poza interetem zyjacy gdzies swoim zyciem mowia, ze oni sa tolerancyjni, ze tu nie chodzi o to.
Ponieważ są skini Oi czyli apolityczni,a także nacjonaliści,narodowi socjaliśc,a nawet red skinheads czyli anarchiści są rózne odłamy w tym tu chodzi i każdy wyznaje co innego.
 

AryanSkin14/88

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
WIELKA POLSKA.
Niektórzy skini popierają jego poglądy NS,ale nie popierają samego Hitlera.
W końcu ktoś napisał coś mądrego.
Ludzie uważają mnie za "Wyznawcę Hitlera" etc, stereotypy i ciemnota rządzą.

Ja tych skinów nie do końca ogarniam. Jeden reprezentant mówi, ze są nietolerancyjni, inni taki poza interetem zyjacy gdzies swoim zyciem mowia, ze oni sa tolerancyjni, ze tu nie chodzi o to.
Coś Ci wyjaśnię.
Główny podział SKINHEADS wygląda tak:
NS-Narodowi Socjaliści/Faszyści
R.A.S.H- Komuniści i Anarchiści.
Oi- Apolityczni
S.H.A.R.P- Skini przeciwko Rasizmowi.
 
S

Solo Lee

Guest
Główny podział SKINHEADS wygląda tak:
NS-Narodowi Socjaliści/Faszyści
R.A.S.H- Komuniści i Anarchiści.
Oi- Apolityczni
S.H.A.R.P- Skini przeciwko Rasizmowi.


Nawet nie wiedziałem że są skini antyrasiści. :mruga:

A reszta tych wymienionych to rasiści? (To znaczy, chinole won z polski itd.)
 
Do góry