Sex A Bog

wojniz

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
314
Punkty reakcji
0
jesli biblia nie klamie k**a to bog powiedzial "Bądzcie plodni i rozmnażajcie się", nic nie wspominał o sakramentach, wszystko wymyslil czlowiek.

A czy KK zabrania ci się rozmnażać??

Sakramenty ustanowił człowiek - bo Jezus był człowiekiem:)


Kościól uznaje tylko klasyczna i tego tez nie rozumiem, moim zdaniem to najwieksza bzdura ze wszytkich bzdur, dlaczego seks w pozcji kalsycznej nie jest grzechem- mowie o malzenstwie, a seks np na jezdza jest grzechem :/

Bo to bzdura którą gdzieś podsłyszałas
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Podobno kapłanom i zakonnicom nie wolno się "rozmnażać".
Co ciekawsze, legenda o św. Teresie mówi iż "Anioł przebijał jej pierś strzałą rozkoszy"
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Zwrot "co ciekawsze" miał tutaj występować w roli spójnika.
 

wojniz

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
314
Punkty reakcji
0
Czy ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz??

Chodziło mi o tekst, który podajesz w códzysłowiu, którego zacytowanie bardzo cię chyba podnieciło.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Tak, powtarzając ten tekst zazwyczaj startuję :lol:
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ksiądz zawsze nam to tłumaczył w ten sposób.
"Bóg najpierw pobłogosławił Adama i Ewe a POTEM powiedział bądźcie płodni i romnażajcie się"
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
mi ksiadz wyjasnil kiedys jak zrobic bimber ze sliwek , pozniej poznal fajna laske i uciekl z kosciola :)

W gruncie rzeczy byl bardzo fajnym ksiedzem.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Że niektóre pozycje są grzechem?
Czego to ksiądz nie wymyśli.
Ty lepiej nie patrz na księdza, tylko wybierz te pozycje, które najbardziej ci odpowiadają.
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Hmm... W pewnych sprawach na pierwszym miejscu należy kierować się własnym sumieniem, bowiem tylko ono może wydać właściwy osąd czynu, znając jego motywy, konsekwencje i okoliczności :]
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Jeśli czujesz, że jesteś w stanie wydać właściwy osąd moralny czynu, to właśnie znaczy, że masz sumienie... Oczywiście trzeba nad nim pracować, jeśli chcesz żeby działało.. Mam na myśli to, że w pewnych sprawach granica między grzechem a czymś co nim nie jest, jest bardzo płynna i zależy od wielu rzeczy. Ksiądz jest tylko człowiekiem, i nie zawsze będzie w stanie tego stwierdzić, nie wiedząc o was wszystkiego.
 

kasiuniaa

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
heh, nikt nie powiedział ze bedzie łatwo. bo to nie Biblia ma sie podporzadkowac ludziom, tylko ludzie Biblii. jednak uwazam ze niektore 'pomysły' sa dosc przesadzone. jak uczyl mnie kiedys ksiadz na religii- 'nie moze byc seksu bez dziecka i nie moze byc dziecka bez seksu'. tzn to mial na mysli:p ujał to jednak w inny sposob. czepie sie jednak tego drugiego- ze nie moze byc dziecka bez seksu. a co jesli ktos nie moze miec dziecka? to znaczy ze juz nie moze wspolzyc, bo skoro o tym wie, to grzeszy? i do konca zycia ma byc pozbawiony przyjemnosci? zapłodnienie in vitro ponoc tez jest grzechem. chociaz przeciez.. tak z 'człowieczego' punktu widzenia, a przynajmniej mojego, nie jest niczym złym, ze ludzi pragna malej istoty, ktora tylko przypieczetuje ich zwiazek. przeciez, nie sa niczemu winni, ze ze moga jej miec w sposob 'naturalny' ze tak powiem. i jak sie w tym wszystkim połapac?
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Doskonale wiem czego maniaczka :D
---
I bardzo dobrze robisz.
Nie oglądaj się na księdzów, bo w Bibli nic nie pisze o antykoncepcji.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Antykoncepcja to wymysł ekonomii kościoła - im więcej dzieci tym więcej chrztów, im więcej chrztów tym więcej kasy.

W Bibli o antykoncepcji nie ma, więc naciągneli przypowieść o masturbacji :D.
 
Do góry