Sex A Bog

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
Bog zarezerwował sex dla malzenstwa,trzeba zcekac jesli chce sie otwrzymac ten najpieniejszy prezent i dac go tylko jednemu mezczyznie i byc tego pewnym,jest bardzo ciezko wytrzymac ale wiem ze warto(przypuszczam:p)Bog wie wszytsko najlepiej i wie co jest dla nas dobre.Czytalam wiele ksiazek (prezent zapakowany przez Boga,poskramianie hormonow.abecadlo milosci itp)to przekonalo mnie by czekc. Czytalam wiele komentarzy od kobiet ktore zrobily to przed slubem i tego zalowaly mimo ze zrobily to ze swoim mezem,to wolaly poczekac,a tym bvardziej jesli jakas kobieta zrobila to z innym z ktorym byla pewna a nie wyszlo.Wiec wart czekac!!
Ale dokonca nie wiadomo co z reszta,oralny analny i ta cala reszta?jedne ksiaki mowia ze jest to dozwolone inne nic nie mowia albo ze jest to nie pochwalane.Kiedy jest czas by zaczac to robic, czy ktos wie?Czy Bog to pochwala?i nie gniewa sie?

Seks oralny i używanie prezerwatywy absolutnie nie jest grzechem jeśli jest to w świętym związku małżeńskim.
O oralu pisze nawet w ''Pieśniach nad Pieśniami'' 2 i 7 rozdz. :p
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Bog zarezerwował sex dla malzenstwa,trzeba zcekac jesli chce sie otwrzymac ten najpieniejszy prezent i dac go tylko jednemu mezczyznie i byc tego pewnym,jest bardzo ciezko wytrzymac ale wiem ze warto(przypuszczam:p)Bog wie wszytsko najlepiej i wie co jest dla nas dobre.Czytalam wiele ksiazek (prezent zapakowany przez Boga,poskramianie hormonow.abecadlo milosci itp)to przekonalo mnie by czekc. Czytalam wiele komentarzy od kobiet ktore zrobily to przed slubem i tego zalowaly mimo ze zrobily to ze swoim mezem,to wolaly poczekac,a tym bvardziej jesli jakas kobieta zrobila to z innym z ktorym byla pewna a nie wyszlo.Wiec wart czekac!!
Ale dokonca nie wiadomo co z reszta,oralny analny i ta cala reszta?jedne ksiaki mowia ze jest to dozwolone inne nic nie mowia albo ze jest to nie pochwalane.Kiedy jest czas by zaczac to robic, czy ktos wie?Czy Bog to pochwala?i nie gniewa sie?

w zasadzie by sie zgadzalo.. ale slowo Bog zamien na Kosciol badz ksieza...
 

Tymah

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Nie bierz pod uwagę zdania innych, medytuj, otwórz się na Boga, który jest wszędzie. Odpowiedź przyjdzie sama.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia

Bog zarezerwował sex dla malzenstwa,trzeba zcekac jesli chce sie otwrzymac ten najpieniejszy prezent i dac go tylko jednemu mezczyznie i byc tego pewnym,jest bardzo ciezko wytrzymac ale wiem ze warto(przypuszczam:p)Bog wie wszytsko najlepiej i wie co jest dla nas dobre.Czytalam wiele ksiazek (prezent zapakowany przez Boga,poskramianie hormonow.abecadlo milosci itp)to przekonalo mnie by czekc. Czytalam wiele komentarzy od kobiet ktore zrobily to przed slubem i tego zalowaly mimo ze zrobily to ze swoim mezem,to wolaly poczekac,a tym bvardziej jesli jakas kobieta zrobila to z innym z ktorym byla pewna a nie wyszlo.Wiec wart czekac!!
Ale dokonca nie wiadomo co z reszta,oralny analny i ta cala reszta?jedne ksiaki mowia ze jest to dozwolone inne nic nie mowia albo ze jest to nie pochwalane.Kiedy jest czas by zaczac to robic, czy ktos wie?Czy Bog to pochwala?i nie gniewa sie?

Bog,Bog,Bog ciagle uzywane slowo Bog... nie wiem moze cos mi umknelo ale nie zauwazylem aby Bog do Nas przemawial i mozna bylo go tak personifikowac...

w sprawie seksu zasady ustala Kosciol, nawet w Biblii chyba nie zawiele jest o takich sprawach jak sex oralny, antykoncepcja i inne wspolczesne kwestie seksualnosci czlowieka .. tak wiec twierdzenie ze BOG cos tam cos tam jest chyba nie namiejscu..
 

Tymah

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Nie; po prostu jestem - w miarę moich aktualnych możliwości - jak najbardziej odautomatyzowany. Jak się zdaje to w zupełności wystarcza, by odnaleźć boskość i skończyć ze wszystkimi problemami natury moralnej. Te bowiem wynikają z dzielenia, postrzegania świata w kategoriach dualistycznych. Wgląd w siebie, a zatem wgląd w rzeczywistość pozwala zobaczyć, że dualizm to ułuda. Wszystko jest jednością, nienawiść jest drugim biegunem miłości, gniew drugim biegunem radości. Moralność dzieli, filozofia dzieli, logika dzieli: to powoduje w ludziach konflikt. Stajemy się, odrzucając np. seks, robotami, nie możemy wówczas zanurzyć się w boskości: nawet jeżeli żyjemy obiektywnie w sposób bardzo moralny. Moralny - lecz martwy. Prawdziwa religia to taka, która nie dzieli. By ją praktykować nie trzeba technik buddyjskich, chrześcijańskich czy jakichkolwiek innych: potrzeba jedynie spontaniczności i otwartości na boskość.

A propos seksu w wyobrażeniu katolickim... Zastanawia mnie jedna kwestia: dlaczego Kościół twierdzi, że używanie prezerwatywy jest grzechem, a antykoncepcja naturalna - czyli współżycie w dni niepłodne itp. - już jest w porządku? Przecież obie metody, jeżeli użyte ze skutkiem, doprowadzają do tego samego: do niejakiego "zmarnowania" plemników. Co za różnica czy znajdą się one w kobiecie czy w kawałku gumy?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
A propos seksu w wyobrażeniu katolickim... Zastanawia mnie jedna kwestia: dlaczego Kościół twierdzi, że używanie prezerwatywy jest grzechem, a antykoncepcja naturalna - czyli współżycie w dni niepłodne itp. - już jest w porządku? Przecież obie metody, jeżeli użyte ze skutkiem, doprowadzają do tego samego: do niejakiego "zmarnowania" plemników. Co za różnica czy znajdą się one w kobiecie czy w kawałku gumy?

Temat: Antykoncepcja a Bog .. zadawalem to samo pytanie nikt nie odpowiedzial... moze tutaj ?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
A ja odpisalem co sadze o twoich "odpowiedziach"

zreszta rzucilem tam nowe swiatlo na cala sprawe i to ustami pewnego ksiedza
 

Jagiel

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
7
Kod:
A ja odpisalem co sadze o twoich "odpowiedziach"
Nie rozpowszechniaj jednak mitu, ze nie dostales odp. ;)
Kod:
zreszta rzucilem tam nowe swiatlo na cala sprawe i to ustami pewnego ksiedza
Moze pozniej sie do tego ustosunkuje bo text jest troche dlugawy...

pzdr
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
chodzilo mi o rzeczowa odpowiedz a nie jakies filozoficzne, ulomne dyrdymaly...

ale moze juz bez jalowych dyskusjii
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
A ja odpisalem co sadze o twoich "odpowiedziach"

Typowe. On tak każdemu pisze w podobny sposób. Szkoda czasu Jagiel na samozwańczego wojownika który dowartościowuje swoje ego walką z jakkolwiek wierzącymi. Kiedy dochodzi się do sedna problemu sam ucieka w dyrdymały i dualistyczne skrajności.

ale moze juz bez jalowych dyskusjii

hehe .. przyganiał kocioł garnkowi :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Typowe. On tak każdemu pisze w podobny sposób. Szkoda czasu Jagiel na samozwańczego wojownika który dowartościowuje swoje ego walką z jakkolwiek wierzącymi. Kiedy dochodzi się do sedna problemu sam ucieka w dyrdymały i dualistyczne skrajności.

ja uciekam w dyrdymaly dobre sobie...

za cynika to ja Ciebie jescze nie mialem podstaw uwazac

hehe .. przyganiał kocioł garnkowi

sorry a co Ty wlasnie czynisz tym poste ??

nie masz co pisac nie pisz .. nie bede sie wdawal z Toba w tego ping ponga

co do antykoncepcjii to nie temat tutaj
 
Do góry