Sesja- System Eliminacji Studentów Jest Aktywny :-)

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
a dziekuje bardzo :) mam nadzieje ze mi to jakos pojdzie ;)
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
no to na razie Nika nie mow bo sa juwenalia i zadna sesja jeszcze nie istnieje. pogadamy za tydzien jak juz wytrzezwieje i odespie.
wiec bawmy sie a nie myslmy o nauce!!!
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dobrze :)
najpierw zabawa, potem nauka :] ale niestety coraz blizej sesji
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
NIka nie mow ze juz sie zaczynasz uczyc albo streowac ?? jeszcze czas na wszystko przyjdzie :)
ja na razie zawalam z moja praca zeby zdazyc napisac ....:p ... hmmm tylko nie zawsze mi to ostatnio wychodzi...
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
no dobra juz wytrzezwialam i odespalam wiec mozemy zaczac ponowna dyskusje na tematy sesyjne...
wiec tak
w tym semestrze mam 8 egzaminow i 4 zaliczenia wiec prosze sie tu nie licytowac kto ma gorzej bo przypuszczam ze malo osob mnie przebije:)
sesja jak dla mnie zaczyna sie juz za tydzien wiec Asica nie mow ze nie ma sie jeszcze czym stresowac bo wlasnie dzisiaj zdalam sobie sprawe ze za rowniutki tydzien pierwszy egzamin a po drodze jeszcze 2 kolosy. tzn tak teoretycznie to sesja zaczyna sie za miesiac jakis i zdaje sobie z tego sprawe ale z moja iloscia egzaminow to ciesze sie ze poszli nam na reke i mozemy zaczac juz tak szybko.
tak wiec powrot do rzeczywistosci po tygodniu balangi w juwenalia jest ciezki ( i zaznaczam ze nawet przez chwilke nie mialam kaca i nie wiem jak to zrobilam ale to chyba taki czas ze nie bylo prawa miec)
wracam do nauki
pozdrawiam
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Ja mam do zaliczenia: farmakologię, chirurgię, pediatrię, internę no i angielski ale to chyba formalność. Ale będzie dobrze :D
 

Gonzo

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
Co tam sesja, ja w tym tygodniu mam 1 egzamin i cztery kolokwia, wszystko prawie sama kochana matematyka, ale co tam co mnie nie zabije to mnie wzmocni :crazy:
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
a ja sie zaczynam stresowac
jutro pierwszy egzamin a ja mam wrazenie ze nie umiem
dobrze ze to jest test to moze cos tam napisze
a raczej nastrzelam ;)
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
ja ten weekend mam luzny wyjatkowo, ale juz od nastepnego sie zaczyna.
praktyczny angielski (speaking, writing, reading, grammar). Chociaz tego sie nie boje. Co mnie martwi to te ogólne przedmioty, ktore zaczynaja sie od 10.06 i leca co tydzien do polowy lipca :(
psychologia, jezykoznastwo, historia filozofii, teoria wychowania, psychologia rozwoju czlowieka, literaturoznastwo, gramatka opisowa z elementami gramatyki kontrastywnej,
plus jakies zaliczenia w miedzyczasie.
Massakra!!!
ALe wierze, ze damy rade.
I czekam z niecierpliwoscia na koniec - wtedy dopiero bedzie okazja do swietowania i spokoj do pazdziernika (jak sie zda wszystko w terminie - co moze byc trudne)
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
ja to mam podobnie jak Hasia, tylko, ze ja bedę walczyć z niemieckim ;) w sumie chyba z 8-9 egzaminów włączając te z praktycznej nauki jeż. niemieckiego, nie wiem jak dotrwam do 30.06 :/
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
no to pierwszy juz za mna tydzien temu i nawet udalo sie na 4,5
a jutro nastepny
najgorsze ze jeszcze ciagler sa zajecia ale coz zrobic jak jest az 8 egzaminow
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
no to mamy czerwiec
od przyszlego tygodnia na wiekszosci uczelni zaczyna sie sesja
a ja juz jestem w polowie i czuje sie prawie jak na haju choc nie wiem jak to jest na haju ale od nadmiaru kawy i stresu czlowiek rozne zeczy dostaje
jak na razie stan wyglada tak(pochwale sie a co??!!): 4,5 ; 5,0 ; 5,0 ; i jeden napisany ale wyniki w poniedzialek ale mam nadzieje ze bedzie dobrze
pozdrawiam
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
u mnie prawie wszystko ustne :/ ja mam dwa egzaminy za sobą i ok 6 przede mna. Najciekawszy to bedzie przyszly tydzień: poniedziałek, środa, piątek i sobota egzaminy :/ w tym jednego dnia 2 części egzaminu :sciana:
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
no i jakos temat stanal a tu nieoczekiwanie nadeszla tak kalendarzowo przynajmniej u mnie jest od wczoraj bo tak naprawde to ja juz za polowa:)
ostatnio ktos na gg mial opis ktory mi sie bardzo spodobal i musze przyznac ze odzwierciedla cala prawde przynajmniej w moim wypadku :)
" wiem więcej, śpię więcej, jem więcej...sesja...tak to jest mniej wiecej"
pozdrawiam
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
no ja mam juz 3 egzaminy za sobą. Całkiem dobrze mi poszło. Jutro kolejny dwuczęsciowy i potem piatek i sobota i jeszcze tylko dwa zostaną :mruga:
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
A ja mam mam już spokój z egzaminami na szczęście. Jeszcze tylko obrona pracy inżynierskiej i żegnaj szkoło na zawsze :D
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Tuxik zawsze mozesz zrobic jakas podyplomówkę leniu :p


mi został najważniejszy egzam - obrona mgr :D
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
mam dosc!!
dzis pisalam chyba najgorszy egzamin w tej sesji:(
eeeeeeee co tam chyba na pewno najgorszy!!
i do twego jeszcze musialy wszystkie pytania ktorych nie umialam sie trafic choc nie bylo takich wiele:)
ale nic jeszcze tylko 2 i na razie szlo dobrze wiec mam nadzieje ze jakims cudem uda sie uniknac kampanii wrzesniowej a jesli nie to trudno
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
ja też jeszcze dwa :sciana: byle do 30.06 i bedą wakacje :D tylko nie wiem jak ja to przetrwam :(

ale juz się miarka przebrala i juz nie mam na nic sily, w zwiazku z czym troszkę sobie te egzaminy, które jeszcze przede mna, olewam :p nauka non stop od 2.06 do 30.06 to jest przegiecie :/
 
Do góry