Sesja- System Eliminacji Studentów Jest Aktywny :-)

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
na medycznej u nas jest tak że masz sesje potem tydzien przerwy i poprawki a potem zajęcia semestr letni to najczęściej kliniki czyli zajęcia na oddziałach bardzo fajne ale na 7-7.30 musisz być już w szpitalu czyli chroniczny brak snu :( wspomagacze nadal przydatne , drobne na automat z kawa noszę zawsze przy sobie :D
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Za miesiąc kolejna sesja...a jeszcze nie wszystko zaliczone z pierwszej :p
 

Sysunia``

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
335
Punkty reakcji
10
Wiek
35
Miasto
z miasteczka;)
Teraz to będzie porażka jak dla mnie... Pasuje sie już zacząć uczyć a tu się nie chce w tak piękną pogodę :) No ale trzeba w końcu zacząć ;)
A wy już się przygotowujecie? Jak wam idze? Bo mi np marnie :)

Luphis a czego nie zaliczyłeś w pierwszym semestrze?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
No bez przesady :D. Maj, juwenalia i te sprawy, a wy chcecie już się do sesji uczyć.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dobrze, może marudzę trochę :p Do sesji nie zamierzam się uczyć jeszcze :) Ale z poprzedniej została mi elektronika i matma (probabilistyka i zespolone) (Wyżej w moim poście pomyłka...z 3 nie 1 sem:p). Do tego jakieś projekty, kolosy...tragedia:D To wszystko jednak nie zmienia faktu, że w juwenalia trzeba się odstresować :tanczy: :daibel2:
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Jak tam sesja wam idzie? Ja mogę się pochwalić, że jeszcze nie zaczęła się u mnie, a już 1 egzamin z głowy...no ale najgorsze przede mną :p

PS. sorki za 2 posty, jeden pod drugim...
 

justyna888

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
132
Punkty reakcji
2
Miasto
kraków
ja z jednego egzaminu mam zwolnienie , z 2 jest szansa ze tez bedzie , dowiem sie jutro wiec pozostaje jeden egzamin i jedno zaliczenie :przewraca: no ale z najgorszych przedmiotow gdzie nie oszczedzaja na warunkach mam juz zaliczenia :) :) too powodzenia w sesjii wszystkim!!
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
też bym tak chciał:p A mi 2 najgorsze zostały:p Trzeba się uczyć...A na samą myśl mi się nie chce:p

Bishop, a Ty 5 rok?
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Nie dziwię się...dużo ludzi ma ten problem...studia się kończą, trzeba zacząć pracować czy coś tam...mnie pewnie też to czeka...ale jeszcze nie teraz :tanczy: Teraz sesja, potem jeszcze 6 kolejnych sesji :p Martwił będę się, jak się obronię mgr :D A teraz trzeba znaleźć sposób, jak wziąć się do nauki:p
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Fakt, nie ma żartów. 2 lata zostały i najwyższa pora w te wakacje pozbierać rzeczy, które w trakcie studiów uzbierały się nam między uszami (zawsze coś nie wyleci drugim) i się czegoś nauczyć.

Cóż, okres oddawania projektów za mną, teraz okres kół i egzaminów.
17 - Badania Operacyjne
18 - Jakość oprogramowania
22 - Sztuczna Inteligencja
24 - Sieci komputerowe
25 - Systemy rozproszone
26 - Programowanie w internecie.
Tym razem siłą rzeczy będę musiał zastosować moją standardową metodę uczenia się na egzaminy dzień przed. Cóż, tylko spać nie będzie kiedy.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Tak patrząc, to ja mam "leciutko" :p Fizyka kwantowa, elektrodynamika i poprawa elektroniki. Uczę się od 3 dni...ale wcześniej jeszcze było trzeba pozaliczać ćwiczenia, oddać projekty itd...chyba wiecie jak to wygląda :p No i właśnie...zawsze brakuje tego czasu na sen xD
 

Plasterek

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Cała Polska / Kraków
System organizowania przez sekretariaty całej sesji jest dla mnie nadzwyczaj niezrozumiały. Znajomy obecnie ma: obronę pracy licencjackiej i 7 egzaminów :)
W tym przypadku stres może sięgać zenitu.
 
Do góry