Sesja- System Eliminacji Studentów Jest Aktywny :-)

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
no dziewczyny, widzę że Wy ze swoimi tematami jesteście hmmm... jakby to powiedzieć ponad (po)działami :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
bo Hasia mysli tylko o jednym tylko ze jej sie dzily juz myla :p
i jak kolosiki Zysio? ja juz moj napisalam i nie bylo zle
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
:)
kolosiki jeszcze przede mną, jednak będzie tylko trzy zamiast czterech (w środę dwa, w czwartek jeden) ;) ja tam jestem dobrej mysli, jakoś dam radę :) No i w następnym tygodniu kolejne trzy, już wiem :/
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
jestem very bad bad girl :)
i co do SESJI, macie cos takiego jak Czuja Przedegzaminowego???
Czuj sie objawia tym, ze czujecie w kosciach, ze planowanego egzaminu nie bedzie.
NIe chce sie chwalic, ale ja takiego posiadam :)
Jush ktorys raz z rzedu olalam nauke nie wiedzac sama czemu - nie chcialo mi sie na maksa, olalam wkuwanie i stwierdzilam ze podejde do egzminu w innym terminie (rzadko mi sie tak zdarza, bo z regul jestem pilna studentka) i co? Przychdze na zajecia i sie okazuje ze egzaminu nie ma. I mialam jush tak kilka razy :D
:D
Zawsze jak mi sie nie chce uczyc, ale tak naprawde mi sie nie chce (bo przeciez zawsze sie nie chce), kiedy olewam na maksa i nawet nie czytam tego, co trzeba przyswoic, to sie okazuje, ze albo egzaminu nie ma, albo jest baaaaardzoooo prosty, albo mozna sciagac czy korzystac z nnych pomocy naukowych.
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
:D a tego Czuja to trzeba mieć w genach czy można się po drodze nabawić? ;) Bo mi by się przydał :D
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
No wlasnie tego sie jeszcze nie dowiedzialam :(
i dlatego sie pytam czy wy macie, to moze razem dojdziemy do jakis madrych wnioskow i wypracujemy sposob walki z tym Systemem Eliminacji Studentów
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
no Hasiu - w tym szaleństwie może być metoda :D byle się przed czerwcem wyrobić :]

czekamy na opinie reszty studentów i studentek ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja czuja nie zauwazylam, ale to moze dlatego ze wszystkie egzaminy odbyly sie w terminie :]
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
czuj czujem, ale Asica się miała czymś pochwalić zdaje się :) Mamy wtorkowy wieczór przecież :D
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
aj juz sie chwale bo zapomniałam... wiec rozmowe przeszłam ( a wczesniej nie wiem czy tu pisałam jakies miesiac miałam testy, ale ze rekrutacja była dopiero teraz wiec dopiero miałam ta rozmowe ) .... pozniej, czyli dzis miałam kolejne testy.... pytania były o wiele trduniejesze i własnie czekam na tel.... :/ ale nie wiem czy cos z tego bedzie... sie zobaczy dzis....

a jak juz to przejde to pozniej czeka mnie jeszcze kolejna rozmowa z pracodawca, pozniej 2 tyg szkolenie, egzamin i bedzie po wszystkim... wiec jeszcze troche drogi przede mna, jakby co.....
pewnie myslice gdzie ja sie do tej pracy wybieram, bo przewaznie to sie składa podanie, rozmowa i juz wszystko wiadomo, a tu... az tyle tego wszystkiego.... no wiec chciałabym sie dostac na Telemarketera do Telekomunikacji Polskiej na infolinie Neosatrady :)... ale wszystko sie dzis okaze jak zadzwonia.... ale jak sie nie uda to bede probowac jeszcze raz... :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
echhh nio na razie jak do tej pory to nie zadzwonili :/.... pisałam te testy z dwojka znajomych i do nich tez nie dzwonili.... my sie łudzimy ze moze jeszcze w ogole do nikog nie dzwonili, ale pewnie sie nie udało :( .... nio ale nic, jak nie poszło to bedziemy próbowac jeszcze raz :) , albo szukac innej pracy.... swiat sie przeciez jeszcze nie konczy... :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no pewnie trzeba mniec nadzieje
a ja przestalam szukac pracy, bo boje sie wlasnie ze ze studiami nie wyrobie, teraz mam mnostwo czasu, ale jak bedzie sesja?????
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
kurcze dlugo mnie nie bylo i strasznych zaleglosci narobilam sobie widze ale to wszystko przez zepsutego kompa
Asica nie przejmuj sie tylko probuj dalej!!
co do czuja to ja mam tylko tyle ze sie nie stresuje jak przeczuwam ze bedzie latwo albo jak czuje ze bede pytana bo babka zapowiedziala ze bedzie pytac to tez czuje ze to bede ja.
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
echhh nio wciaz nie zadzwonili... juz nawet nie czekam tylko od tego tyg szukam innej pracy... ;)
a na studiach to mam teraz taki luz, ze zywcem nie ma co robic, nudy jak cholera :/. chyba jeszcze nigdy tak nie miałam.
Nio co prawda ja musze teraz pisac prace dyplomowa (licencjacka), ale jakos nie moge sie do tego zabrac :/
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
szukajcie a znajdziecie jak to mówią ;)

Asica - ile masz czasu na napisanie tej pracy? Ja to się cieszę że dopiero za dwa latka będę rzeźbić pracę (mam nadzieję ze dotrwam :D), od razu mgr ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja to za dwa lata bede licencjata pisac jak dobrze pojdzie oczywiscie, atak mi sie juz nie chce studiowac
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Zysio nie wiem ile mam czasu... to zalezy od promotora.... u mnie w grupie ludzie do maja maja czas, weic jeszcze tylko miesiac... ja mam luzackiego promotora wiec podejrzewam ze bede miec troszke wiecej czasu, on dopiero niektorym tematy rozdaje, ale jakby nie było to musze sie chyba ostro za to wziasc bo przy moim obecnym tempie chocbym nie wiem ile miała czasu to i tak pewnie ne zdaze.... ;)
Wiec zyczcie mi miłego pisania... i pewnie bede tu teraz zadko zagladac :/
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
więc niniejszym życzę miłego i przede wszystkim owocnego pisania :)
 
Do góry